Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:56 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 44 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lut 05, 2009 4:10 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
Uwaga - był crash-test Zumo 550 ;)

Spadł mi z 1,5 m na beton. Ta nakładka górna wymienialna leciutko pękła (2-3 mm), a poza tym NIC się nie stało...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 14, 2009 11:37 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
witam. Prosze o radę. Gdzie najlepiej zamontować zumo 550 w ADV 1200. Mam uchwyt Touratech. Z góry dzięki


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 14, 2009 11:42 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
consigliero napisał(a):
Dziś znów zrobił się czarny , tym razem kombinacja resetu nie działała . Pomogło wyciągnięcie akumulatora i włożenie z powrotem, chyba go wymienię.

POzdrawiam Marek

mi sie wyłączył 2 miesiące po zakupie, w drodze na wakacje. I już się nie chciał włączyć. Wymienili na nowy, i już kilka miesięcy minęło i jest oki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 1:19 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
duch07 napisał(a):
MarcinT napisał(a):
witam. Prosze o radę. Gdzie najlepiej zamontować zumo 550 w ADV 1200. Mam uchwyt Touratech. Z góry dzięki


Jeśli masz uchwyt Touratecha to mocuje sie go poprzeczce stelaża szyby nad zegarami :?

Hmmmmmmmm :? Chyba sie domyślam Twojego pytania.Czy do uchwytu dokupiłeś adapter do mocowania na stelażu !? W wersji bez adaptera uchwyt nadaje sie do montażu na poprzeczce kierownicy.Jesli dokupisz adapter wtedy można mocować na stelażu szyby.Mimo lekkich drgań uważam że korzystniej jest mocować na stelażu szyby,nad zegarami.Wzrok nie błądzi gdzieś w poszukiwaniu odczytu,wszystko masz pod kontrolą.

Duchu, a masz może jakis link żebym mógl zobaczyć jak wgląda ten adapter? Raczej nie mam adaptera, mam tylko uchwyt ten na kluczyk. Co prawda tam z tyłu jest możliwośc przykręcenia gdzieś na kierownicy, ale chyba stelaż jest za gruby. Zaraz sobie poszukam w holanie. Dzięki za pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 1:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
a jak to jest z 1150 gs ? zamowilem stelaz do mocowania do poprzeczki. ale moze jest lepsze miejsce ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 9:42 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
duch07 napisał(a):
Prosze bardzo http://holan.pl/pl/product/1/9/39/229/8 ... 1200GS_Adv
To jest to ustrojstwo,bardzo mi sie to sprawdziło i w zestawieniu z uchwytem spisuje sie doskonale :D

Dzięki. A nie lata np na dziurach nie luzuje się, nie lata. Ja myslałem raczej o ramie kierownicy, ale nie wiem czy nie będzie chaczył o tankbak, miąłem tak w dakarze i musiąłem zmienić na inne miejsce. Ale skoro twierdzisz że to najlepsze miejsce dla Nivi to trza zamówić. Jak tak sie przymierzałem gdzie go zainstalowac to tez wydawało mi sie najlepszym miejscem. Właśnie nad zegarami. Dzieki i pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 9:51 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
Duchu, a jak masz podłączony kabel? bezpośrednie do aku, czy przez ten kabel (kostka)? Warte to tych 200 zł? czy wystarczy do akumulatora, chocaż za dużo rozbrajania osłon, wiec chyba sam sobie odpowiedziałem :) http://holan.pl/pl/product/1/9/39/227/1 ... i_12GS_Adv


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:40 am
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
A ja mam uchwyt RAM i się nie telepie :lol: no prawie :wink: a jak już to minimalnie, tak że to nie przeszkadza


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:22 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
zaraz zaraz, wpinacie gpsa bezposrednio do aku ? nie boicie sie wyladowania aku ? przeciez gps ma baterię...

ja mam wpiety tak, ze zasilanie kablem do gps idzie tylko jak silnik jest wlaczony.


Ostatnio edytowano N lut 15, 2009 10:23 pm przez mario33, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:23 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
duch07 napisał(a):
Kabel jest podpięty bezpośrednio do aku.

Jeśli chodzi o drgania to gdziekolwiek nie zamocuje sie na GS-ie jakis uchwyt to gwarantuje że będzie sie telepał.Ja nie narzekam na drgania,może sa troche większe a tylko na wolnych obrotach.W zakresie obrotów użytkowych nie ma drgań.
Jak dla mnie jest ok :D

Troche nie doknca napisałem, chodziło mi o to czy na skutek drgan ten stelarz się nie luzuje przez co nawigacja opuszcza się pod swym ciężarem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr paź 01, 2008 8:40 am
Posty: 1438
Lokalizacja: Warszawa
Mariusz - nie, tylko trzeba pamiętać o odłączeniu kabla od GPSa na dłuższym postoju albo zamontować pstryczek


Ostatnio edytowano N lut 15, 2009 10:25 pm przez JakubGS, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:25 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
duch07 napisał(a):
Kabel jest podpięty bezpośrednio do aku.

Jeśli chodzi o drgania to gdziekolwiek nie zamocuje sie na GS-ie jakis uchwyt to gwarantuje że będzie sie telepał.Ja nie narzekam na drgania,może sa troche większe a tylko na wolnych obrotach.W zakresie obrotów użytkowych nie ma drgań.
Jak dla mnie jest ok :D


A co muszę pościągac żeby beproblemowo pociągnąć kabel do aku?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:25 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
w mojej metodzie nie trzeba nic odlaczac, ani zdejmowac gpsa. zapinasz i nie ma zadnego problemu z zapominaniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N lut 15, 2009 10:29 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N cze 08, 2008 4:04 pm
Posty: 377
Lokalizacja: Wielkopolska
mario33 napisał(a):
w mojej metodzie nie trzeba nic odlaczac, ani zdejmowac gpsa. zapinasz i nie ma zadnego problemu z zapominaniem.


to ty masz podłaczone przez tą kostkę? Ja w dakarze miałem bezpośrednio do aku i było oki.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 3   [ Posty: 44 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL