Teraz jest Pn kwi 29, 2024 10:02 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Contour - program wymiany uszkodzonych kamer.
PostNapisane: Cz paź 20, 2011 4:53 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Jak niektórzy wiedzą używam kamery Contour. Ostatnio postanowiłem nabyć nową kamerę, bo mojej "los" nie szczędził wrażeń i ma parę ubytków. Kupiłem ja rok temu i prawie od razu urwałem tylną klapkę, sporo w tym mojej winy. Nic to. Kamera nadal dawała radę, w błocie, w deszczu, w piasku. Trochę więcej zachodu wymagało jej włączanie ale opanowałem to i specjalnie mi nie przeszkadzało. Przeżyła Rumunię i Hiszpanię. Poległa w Polsce. W domu. Choć jest naprawdę trudnozniszczalna, producent nie odpowiada za szkody spowodowane przez niedźwiedzie i dzieci do lat 3-ch. Contor miał pecha trafiła mu się opcja nr 2. Z chirurgiczną precyzją 13-miesięczna córka (staram się o zmianę imienia na Apokalipsa) wyłapała ramię zabezpieczające baterię przed wysunięciem. Kamera działała nadal ale trzeba by było zastosować jakiś patent do zabezpieczenia baterii. Oczywiście to wykonalne ale użytkowanie sprzętu, szczególnie wymiana baterii byłaby dość upierdliwa. Dojrzałem do zmiany modelu. I tu zonk. Okazało się, że jeśli dostarczysz dystrybutorowi uszkodzona kamerą, nowa kupisz na połowę ceny :D

Wczoraj zadzwoniłem, wysłałem kasę, a dzisiaj już mam kamerę. Nie zdążyłem im nawet odesłać tej uszkodzonej (ale już wysłałem) :shock:

Pełen szacun dla producenta oraz dla dystrybutora (JustTech). Jeśli nadal jakością nie będą odbiegać od konkurencji, mają we mnie stałego klienta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Contour - program wymiany uszkodzonych kamer.
PostNapisane: Cz paź 20, 2011 5:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
Jaka dobra wiadomość ja też mam jedną uszkodzoną:) super!! a myślałem, że na nic mi się już nie przyda! Dzięki za podpowiedź, mam tylko nadzieję że spełnie wszystkie wymagane kwestie:)!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Contour - program wymiany uszkodzonych kamer.
PostNapisane: Cz paź 20, 2011 5:22 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Golab napisał(a):
Jaka dobra wiadomość ja też mam jedną uszkodzoną:) super!! a myślałem, że na nic mi się już nie przyda! Dzięki za podpowiedź, mam tylko nadzieję że spełnie wszystkie wymagane kwestie:)!

No to się cieszę, że może pomogłem :)
Ja załatwiałem bezpośrednio u importera, działają błyskawicznie http://www.vholdr.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Contour - program wymiany uszkodzonych kamer.
PostNapisane: Cz paź 20, 2011 9:12 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1593
Lokalizacja: Białystok
Dzięki! Jutro się zaanonsuje :)!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Contour - program wymiany uszkodzonych kamer.
PostNapisane: Cz paź 20, 2011 9:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
wow! :shock:

Po moich, jak wiesz, niezbyt dobrych doswiadczeniach z w/w kamera taka informacja stawia ja w nowym swietle i naprawia wizerunek.

Szacunek znow wezme ja pod uwage.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL