Teraz jest Pt kwi 26, 2024 4:34 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 10:51 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
mario33 napisał(a):
To nie tylko szkoła jest winna. Łatwo się zniszczyło autorytety, prawda ? Łatwo pokazać dzieciom jak pluć na nauczycieli, na kościół, na tradycję, na własną historię, na 'mohery', na tych co stali tam gdzie teraz ZOMO etc ?


Właśnie!
Nie ma patriotyzmu, nie ma pamięci i świadomości narodowej. Zapomina się o prawdziwych bohaterach a hołduje się czerwonym. Celowo nie ma w książkach od historii wzorów do naśladowania. Czy któryś z tej gówniarzerii wie kto to Rotmistrz Pilecki? Nie wie...

Obecne media nie chcą mówic o Żołnierzach Wyklętych, jest zakaz mówienia w mediach o bracie Adama Michnika, a niech ktoś spróbuje coś pisnąć..... :D

Lepiej zakładajcie świnke skarbonke bo te debile na nasze emerytury na pewno nie zarobią.

Ale ma to swoje plusy.
Za 10 lat pozakładamy firmy i będziemy mieli tanią siłę roboczą. Takie tumany nam konkurencji nie zrobią a będzie ich tak dużo że siła robocza na rynku stanieje, co z gospodarczego punktu widzenia jest korzystne.
Bedą pracować za 600zł miesięcznie, ceny produktów spadną, będzie lepiej.
A jak nie będą chcieli za 600zł to sie wywala i na ich miejsce znajdą się kolejne tumany.
Okrutne realia ale tak własnie będzie. Żaden szanujący sie przedsiebiorca nie przyjmie kogos takiego an stanowisko wyższe niż gotowanie psom kaszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 10:58 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
mario33 napisał(a):
Gdzie ja mieszkam ?!?!? Ale nie martcie się, k...a, ja stąd nie wyjadę ! I swoje dziecko nauczę...


Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale juz jest nas dwóch.
Zostaje i bedę bronił barw biało czerwonych tak jak robiła to moja rodzina!
[ img ]

I nie martw się. Akcja = Reakcja.
Obecne próby zabicia Polskości i zakrzywienia naszej historii, parady pederastów spod znaku 11 gwiazdek, islamizacja europy - to wszystko skonczy się burzą, w ludziach obudzi się jednak świadomośc narodowa i krew się poleje.
Tym razem wojsko i policja nie będzie strzelać do ludzi bo wiedza jakie były konsekwencje stanu wojennego i 1970 na wybrzeżu. Nie chce być wtedy na miejscu tych na Wiejskiej i tych w różowych majteczkach....
.... nie nawołuje do przemocy, ale to sie zbliza powolnymi krokami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 11:05 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
mario33 napisał(a):
Nie ma żadnej odpowiedzialności za słowo, za czyny, za prawo. Można wziaść łapówkę i sąd Cię łatwo uniewinni, bo kolesie Cię wesprą... Nie ma żadnej wizji, charyzmatyczne przykłady niszczy się i kopie. A potem wystarczy wsadzić flagę w kupę i będzie kupa śmiechu, łatwo i przyjemnie. Gdzie są pozytywne przykłady ?? Dlaczego gazety i telewizja to szmatławce na posyłki ?


Masz u mnie dobrą butelkę za to co napisałeś.
Wystarczy popatrzeć na to...
Nie szanuje się bohaterów. Media hołdują czerwonym a pluje się na tych co przelali krew za Polskę Niepodległą.


Szwedzi robią za nas porządek. A gdzie my jesteśmy???!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:14 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt gru 18, 2009 9:06 pm
Posty: 84
Lokalizacja: Łódż
Witam
Nie chcę Cie martwić SituGS ,ale rewolucji chyba nie będzie,
a i Mesjasz chyba też już nie przyjdzie(bo gdyby Tu się pojawił skonczyłby w zakładzie psychiatrycznym lub w cyrku)
ludzie stali się chyba już zbyt wygodni i leniwi.
Pozdrawiam i niech Moc będzie z Tobą :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:23 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
alfa napisał(a):
Witam
Nie chcę Cie martwić SituGS ,ale rewolucji chyba nie będzie,
a i Mesjasz chyba też już nie przyjdzie(bo gdyby Tu się pojawił skonczyłby w zakładzie psychiatrycznym lub w cyrku)
ludzie stali się chyba już zbyt wygodni i leniwi.
Pozdrawiam i niech Moc będzie z Tobą :D


Mylisz się, jest pewien potencjał.
A będzie go więcej jak ludziom zajży głód do sr*aki i wtedy zaczną myśleć. Już nie będą wygodni i leniwi, bedą wqrwieni :evil:

I jeszcze więcej njusów typu "małżeństwo dwóch pederastów dupcy swoje dzieci" i zobaczysz co się będzie działo... obstawa psów pancernych na paradzie nie pomoże... te pawie pióra co se w tyłki powkładają to będą fruwać tylko :lol: Ja jestem pacyfistą i brzydzę sie przemocy, od razu zaznaczam ze nie propaguje podżegania do kastracji i ucinania genitaliów...

A kwestią czasu jest jak te biedne dzieciaki w szkołach będą sie w książkach uczyc że homoseksualizm jest zdrowy i normalny, i obok rysunku stosunku płciowego jak w ostatniej klasie podstawówki będzie rysunek męskiego narządu w d***. I będziecie mieli niewiele do gadania, to urzędnik decyduje czego się uczą Wasze dzieci.
A spróbujcie zabrać dziecko ze szkoły - pod paragraf pójdziecie...

P.S.
Maturzysta przed wojną był bardziej kumaty niż obecne magistry:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:38 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
SituGS napisał(a):
Mylisz się, jest pewien potencjał.
A będzie go więcej jak ludziom zajży głód do sr*aki i wtedy zaczną myśleć. Już nie będą wygodni i leniwi, bedą wqrwieni :evil:

Cytuj:
Lepiej zakładajcie świnke skarbonke bo te debile na nasze emerytury na pewno nie zarobią.

Ale ma to swoje plusy.
Za 10 lat pozakładamy firmy i będziemy mieli tanią siłę roboczą. Takie tumany nam konkurencji nie zrobią a będzie ich tak dużo że siła robocza na rynku stanieje, co z gospodarczego punktu widzenia jest korzystne.
Bedą pracować za 600zł miesięcznie, ceny produktów spadną, będzie lepiej.
A jak nie będą chcieli za 600zł to sie wywala i na ich miejsce znajdą się kolejne tumany.
Okrutne realia ale tak własnie będzie. Żaden szanujący sie przedsiebiorca nie przyjmie kogos takiego an stanowisko wyższe niż gotowanie psom kaszy.



Situ niekonsekwentny jesteś :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Nie - odróżnimy wolny rynek od tego co jest teraz.
Na wolnym rynku dostając zastrzyk takich głupoli cena siły roboczej spada.
I to jest dobre dla konsumentów bo taniej się będzie produkować towary.
Będzie spadek zarobków, ale jeszcze większy spadek cen produktów - a to będzie dobre dla wszystkich.

A teraz są bardzo wysokie podatki, karze sie przedsiębiorców podatkiem dochodowym za pracę a nagradza nierobów zasiłkiem - to musi się skonczyć jakimś dymem.
Ja mam płacić 3/4 podatku z benzyny którą leje w GSa po to żeby menel dostał socjale i przekręcał winucha pod sklepem?
To aż się prosi o wzięcie kija do ręki... no cudów nie ma... chyba że ja jakiś zacofany i zbyt konserwatywny jestem :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
SituGS napisał(a):

A teraz są bardzo wysokie podatki, karze sie przedsiębiorców podatkiem dochodowym za pracę a nagradza nierobów zasiłkiem - to musi się skonczyć jakimś dymem.
Ja mam płacić 3/4 podatku z benzyny którą leje w GSa po to żeby menel dostał socjale i przekręcał winucha pod sklepem?
To aż się prosi o wzięcie kija do ręki... no cudów nie ma... chyba że ja jakiś zacofany i zbyt konserwatywny jestem :D


Wiesz Situ, jak na razie kijem machają ci co im się robić nie chce.Ja nie mam czasu.Zapracowany jestem.Jak nie pracuję to spędzam czas z dziećmi kładąc im do głowy różne rzeczy :roll:


Ostatnio edytowano N kwi 28, 2013 12:54 pm przez Acent, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:52 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
I bardzo dobrze!
To jedyna szansa na przetrwanie pamięci narodowej.
To co dziecko wyniesie z domu to najważniejsze, barwy biało czerwone musza być najwyżej, a nie niebieskie z gwiazdkami!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 12:57 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
SituGS napisał(a):
To co dziecko wyniesie z domu to najważniejsze, barwy biało czerwone musza być najwyżej, a nie niebieskie z gwiazdkami!


Nie do końca tak bym to ujął. Powiedzmy, że uczę ich jak odróżniać kolory .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 1:23 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N paź 19, 2008 6:14 pm
Posty: 60
Lokalizacja: Kalisz na kaszubach
Zainteresowałem się tematem - można się załamać.To się w głowie nie mieści- pozostaje mieć nadzieję że własne dzieci wychowam na przyzwoitym poziomie intelektualnym. Situ w moich oczach jestes prawdziwym POLAKIEM, W końcu ludzie muszą się obudzić z letargu i zacząc normalnie myśleć to tylko kwestia czasu, oczywiście nie dotyczy to tylko nas, to tyczy się połowy świata nie stety.
Pozdrowienia


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 2:50 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Pt kwi 04, 2008 9:35 pm
Posty: 8
Lokalizacja: Leszno
Jeśli macie dzieci to bierzcie czynny udział w ich wychowaniu i edukacji. Nie będziecie się wstydzić, że ktoś wam je zepsuł.
A pośmiać zawsze będzie się z czegoś lub nawet z kogoś. Bo tych z czołem niezabrudzonym myślami nigdy nie zabraknie.


Ostatnio edytowano Pn kwi 29, 2013 7:04 am przez Set, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: N kwi 28, 2013 10:42 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt paź 22, 2010 7:36 pm
Posty: 106
Lokalizacja: WKZ/LRY
SituGS napisał(a):
...Obecne próby zabicia Polskości i zakrzywienia naszej historii, parady pederastów spod znaku 11 gwiazdek, islamizacja europy - to wszystko skonczy się burzą, w ludziach obudzi się jednak świadomośc narodowa i krew się poleje.
.... nie nawołuje do przemocy, ale to sie zbliza powolnymi krokami.


Bo tak będzie, kwestia czasu. Mamy przykład akcji społecznej przeciw nc+. Było "badanie rynku" u nas w postaci próby wprowadzenia ACTA". Przypomnijmy sobie, co się stało na Islandii po krachu, dziwnie przemilczane to w mediach było. Tegoroczny przykład obalenia rządu w Bułgarii... Da się? W grupie i jej koordynacji siła.
Polska nie jest rządzona przez Polaków, fałsz, manipulacja i szczucie jeden na drugiego aż razi. To nie są działania rodaków tylko przebierańców o polskich nazwiskach, którzy siedzą nam na głowach od setek lat.
Wszędzie się dąży to ogłupienia młodzieży i u nas się to już udaje. Pokolenie ponad 30latków jest jeszcze wyedukowane (choć niestety z podręczników zatwierdzonych przez komunistów), co każdy emigrant konfrontujący swe wykształcenie wie, wie, że nie ma się czego wstydzić. Szczególnie w USA, gdzie przeciętny obywatel to tłumok, gdyż tam od dziesięcioleci ogłupianie działa. Za to w tym kraju są najbardziej rozpowszechnione żarty o "głupich Polakach". Ciekawe.
Kiedyś poważne serwisy jak onet czy wp zamieniły się ostatnimi laty w jakieś pudelki z cyckami zamiast wiadomości. O tv nie wspomnę, nie oglądam tego g..na od kilkunastu lat.
Nerwy wzbierają aż się kielich w końcu przeleje. Oby ten przewrót światowy nastał nim zrobią z nas zaczipowane bydło ze zdalnym guzikiem on/off. Bo wtedy to już tylko apokalipsy czekać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: Pn kwi 29, 2013 6:00 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
Cytuj:
Polska nie jest rządzona przez Polaków, fałsz, manipulacja i szczucie jeden na drugiego aż razi. To nie są działania rodaków tylko przebierańców o polskich nazwiskach, którzy siedzą nam na głowach od setek lat.


W ciekawym kierunku podąża ten wątek :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pierwsze efekty reformy szkolnictwa
PostNapisane: Pn kwi 29, 2013 8:23 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
SituGS napisał(a):
Szwedzi robią za nas porządek. A gdzie my jesteśmy???!!!


kiedys grupa ludzi poleciala po Adolfa Eichmanna - jednakze nie spodziewalbym sie by w obecnych czasach grom udal sie z wycieczka do Szwecji


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL