Teraz jest Pt mar 29, 2024 6:49 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 17   [ Posty: 253 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Cz mar 21, 2013 10:37 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
...to chyba też jest GoPro? :wink:
Mega produkcja, a'la gra video :)



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Cz mar 21, 2013 10:45 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
wiesz co Orzep, to że kozak jesteś już od jakiegoś czasu się domyślałem, ale że masz uklady z NASA i Mossad to juz przegina. I jak tu się czuć bezpiecznie 8)

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 8:32 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Cholera, ja też ośmieliłem się porównać do sony i skrytykować. Mnie też oskarżą?
Pewnie uczą się od Nas. Bo tu te praktyki stosują od dawna. Staruch siedział 8 miechów za użycie zabronionego napisu "donald matole"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:26 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
jendrekGS napisał(a):
Cholera, ja też ośmieliłem się porównać do sony i skrytykować. Mnie też oskarżą?
Pewnie uczą się od Nas. Bo tu te praktyki stosują od dawna. Staruch siedział 8 miechów za użycie zabronionego napisu "donald matole"


Sorry Jędrek ale nie szanuję Twoich poglądów w tym temacie. nie rozumiem też jak możesz bronić takiego debila. Dla mnie takie wypowiedzi świadczą tylko o Tobie...
Zapewne staruch to dla Ciebie bohater narodowy...

Kibole to ludzie o ilorazie inteligencji poniżej 50, a staruch był ich przywódcą. skazany został za pobicie i kradzież. na karę którą sam sobie zaproponował....
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... radl-torbe

proponuję Ci zapoznać się z życiorysem tego czegoś zanim spróbujesz go ponownie bronić..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 11:58 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
ex1 napisał(a):
jendrekGS napisał(a):
Cholera, ja też ośmieliłem się porównać do sony i skrytykować. Mnie też oskarżą?
Pewnie uczą się od Nas. Bo tu te praktyki stosują od dawna. Staruch siedział 8 miechów za użycie zabronionego napisu "donald matole"


Sorry Jędrek ale nie szanuję Twoich poglądów w tym temacie. nie rozumiem też jak możesz bronić takiego debila. Dla mnie takie wypowiedzi świadczą tylko o Tobie...
Zapewne staruch to dla Ciebie bohater narodowy...

Kibole to ludzie o ilorazie inteligencji poniżej 50, a staruch był ich przywódcą. skazany został za pobicie i kradzież. na karę którą sam sobie zaproponował....
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... radl-torbe

proponuję Ci zapoznać się z życiorysem tego czegoś zanim spróbujesz go ponownie bronić..

No cóż, ja w przeciwieństwie do Ciebie szanuje Twoje poglądy ex ale myślę że się mylisz.
Staruchowicz został skazany za domniemany handel amfetaminą. Prokuratura miała 30 świadków z których jeden słyszał że staruch podobno miał ją sprzedawać. :lol:
Aresztowany został na postawie świadka koronnego czyli przestępcy który miał przez to uniknąć kary. Przesiedział 8 miesięcy za nic. Gdyby nie zainteresowała się nim Helsińska Fundacja Praw Człowieka siedziałby do dziś. Co to za prawo gdzie każdy z nas mógłby siedzieć na podstawie zeznań przestępcy!
W rzeczywistości staruch jest przywódcą armii młodych ludzi, niekoniecznie debilów jak ich określiłeś których władza najzwyczajniej się boi. Zamknięcie starucha było niczym innym jak pokazaniem siły przez premiera który szczególnie został upatrzony przez kibiców.
Proponuje obejrzeć to i nie rozwijać dalej tego tematu albo przenieść się do innego działu.
pzdr.
http://www.tvp.pl/vod/audycje/publicyst ... 13/9947323


Ostatnio edytowano Pt mar 22, 2013 12:25 pm przez jendrekGS, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 12:09 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pn kwi 09, 2012 2:12 pm
Posty: 349
:idea:
Po połączeniu Sony HDR-15 ze smatrfonem można ustawiać albo zmienić wszelkie parametry za pomocą telefonu i to w czasie nagrywania.
Czy w GoPro3 jest to możliwe? Można zmienić kąt widzenia, przejść w tryb foto albo slowmotion zdalnie w czasie pracy kamery?
Czy w ogóle można mieć zdalny podgląd tego co się nagrywa?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 1:57 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
CeloFan napisał(a):
:idea:
Po połączeniu Sony HDR-15 ze smatrfonem można ustawiać albo zmienić wszelkie parametry za pomocą telefonu i to w czasie nagrywania.
Czy w GoPro3 jest to możliwe? Można zmienić kąt widzenia, przejść w tryb foto albo slowmotion zdalnie w czasie pracy kamery?
Czy w ogóle można mieć zdalny podgląd tego co się nagrywa?

Można ustawiać albo zmienić wszelkie parametry za pomocą telefonu przed nagrywaniem lub po.
Tylko zastanawiam się po co grzebać w ustawieniach podczas nagrywania?
Można zmienić kąt widzenia, przejść w tryb foto albo zdalnie w czasie pracy kamery ale nie podczas nagrywania.
Nie wiem jeszcze czy w gopro 3 jest opcja slowmotion :roll:
Można mieć podgląd tego co się chce nagrać natomiast w moim HTC nagranych filmów nie wyświetla.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:22 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 3:55 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Bolesławiec
A czy jest jakiś sposób zdobycia teoretycznej wiedzy potrzebnej do kręcenia filmów i montowania ich kamerą GoPro 2 .( Nie znam niestety angielskiego ) :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
ORZECH napisał(a):
A czy jest jakiś sposób zdobycia teoretycznej wiedzy potrzebnej do kręcenia filmów i montowania ich kamerą GoPro 2 .( Nie znam niestety angielskiego ) :(


znajomość polskiego też niewiele da, po prostu musisz siąść nad programem i żmudnie i po mału go rozpracowywać. Podstawowy montaż filmu nie jest wcale taki trudny.

zasady są takie:
1. wgrywasz interesujące Cię filmy do programu
2. zaznaczasz z wgranego materiału interesujący Cię fragment i przenosisz go na pulpit roboczy
3. czynnośc tę powtarzasz wobec wszystkich interesujących ciebie fragmentów
4. dodajesz podkład muzyczny
5. dodajesz przejścia między fragmentami
6. dodajesz plansze i napisy

i tyle. :)
reszta to juz wodotryski... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:38 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 3:55 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Bolesławiec
No, ale właśnie chodzi mi o te wodotryski ( zwolnienia itp. ) Przykładowo Sylwester w swoim filmiku pięknie zwolnił gołębie - ja też chciałbym tak umieć. I jaki program najlepiej do tego wykorzystać . :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
ORZECH napisał(a):
No, ale właśnie chodzi mi o te wodotryski ( zwolnienia itp. ) Przykładowo Sylwester w swoim filmiku pięknie zwolnił gołębie - ja też chciałbym tak umieć. I jaki program najlepiej do tego wykorzystać . :?:


każdy program jest inny.. najczęsciej zwolnień trzeba szukać w edycji wideo wybranych kawałków, tam gdzieś znajdziemy suwak tempa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
ależ to proste jak ....mowie maker windows :D chwila rozkminienia programu i idzie ja ta lala.

Zrobienie filmu ze zdjęć to jest problem, ale filmu z filmu to czysta przyjemność :D
Nagraj i zrzuć materiał do programu , a potem rozkminiaj co możesz popsuć a jakie dzieło stworzyć :wink:
POWODZENIA :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:54 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 3:55 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Bolesławiec
A z jakiego programu najlepiej skorzystać ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 9:54 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 3:55 pm
Posty: 314
Lokalizacja: Bolesławiec
Sory ,że taki ignorant jestem :(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: GoPro 3
PostNapisane: Pt mar 22, 2013 10:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N gru 18, 2011 4:50 pm
Posty: 1917
Lokalizacja: Kwidzyn
nic się nie stało 8)
Mój doradca w sprawach filmowych vel Louis :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 14 z 17   [ Posty: 253 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL