Teraz jest Cz mar 28, 2024 9:30 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 47 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: Cz wrz 22, 2011 10:29 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
Dodatki wybralem z katalogu Yamahy. :) Wlasciwie to wzialem wszystko oprócz siedzenia niskiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 02, 2011 8:59 am 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
No i pierwsze 250 km zrobione. Pierwsze wrażenia to same pozytywy. Silnik narazie nie sprawdzony bo do 1000 km muszę poniżej 3900 rpm jeździć. Natomiast światła to coś niesamowitego. Jasno jak w dzień. Komfort naprawdę duży. 250 km jednym strzałem bez zatrzymania, po dojechaniu mógłbym jechać jeszcze z 1000. Fotki mojej perły wrzuca potem bo narazie idę się slinic do garażu.

Kilka słów o kufrach a raczej ich zamkach. T jest jedyna beznadziejna rzecz. Strasznie cieżko chodzą. :) To tak żeby nie było ze jestem zbytnio zapatrzony. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 02, 2011 11:57 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N kwi 13, 2008 8:10 pm
Posty: 721
Lokalizacja: Gdynia
Gdzie sa fotki???

Czekamy...


Pozdrowienia,
D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 02, 2011 1:09 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
irokez napisał(a):

190
jak przysiadłem się do ST to czułem się jak na czymś bardzo małym...


Ja mam 191 i jak miałem okazję dosiąść 990ADV i odniosłem podobne wrażenie jak Ty na ST... na co dzień XT660Z ;) Każde dupsko jest inne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 02, 2011 6:35 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
Niestety probuje dodac zdjecia ale nic z tego. Wyswietla mi sie to: Przekroczono maksymalną przestrzeń na dysku zajmowaną przez załączniki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 02, 2011 6:42 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt gru 31, 2010 11:38 pm
Posty: 331
Cześć, miałem okazję ujeżdżać tę maszynę. Kawał bryki trzeba się przyzwyczaić do niej.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 02, 2011 6:51 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
Moto genialne jak narazie. Dziś nakręciłem kolejne kilometry. Wiece info niedlugo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 2:30 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn cze 16, 2008 11:07 am
Posty: 1430
foty wrzucaj :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 4:57 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sie 27, 2010 1:22 pm
Posty: 166
Lokalizacja: Szczecin
autor wątku coś ucichł - pewnie nie ma czasu na wklejanie bo ciągle jeździ ST :lol:
ja przez weekend rozdziewiczałem moją tenerkę na poligonie drawskim. to była moja pierwsza w karierze jazda w terenie więc nie było łatwo i oczywiście nie obyło się bez przygód
dla zainteresowanych foty pewnie jeszcze dziś pojawią się w wątku zachodnipomorskim


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 7:24 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
No to prawda ze jezdze. Moto jest naprawde genialne w moim odczuciu. Ja przeciez szedlem juz z zaliczka na nowego GSA a kupilem ST. Niestety nie moge cos dodac fotek. Jestem juz po pierwszym przegladzie po 1000. Teraz jest nakrecone 1400.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 8:38 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sie 27, 2010 1:22 pm
Posty: 166
Lokalizacja: Szczecin
Simon_Kingquad napisał(a):
No to prawda ze jezdze. Moto jest naprawde genialne w moim odczuciu.


a próbowałeś coś może w terenie??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 9:01 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
W terenie jeszcze srednio. Wiesz ja mam malo doswiadczenia. Mysle o zakupie nrazie malego moto do nauki offu.

Przy okazji nie moge wstawic zadnego zdjecia. niestety wyswietla mi ze nie bo wielkosc. Dla ciekawosci nawet zdjecie majace 16 kb i rozmiar 400/400 px nie wchodzi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 9:03 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Simon_Kingquad napisał(a):
No to prawda ze jezdze. Moto jest naprawde genialne w moim odczuciu. Ja przeciez szedlem juz z zaliczka na nowego GSA a kupilem ST.

...kiedys napisałem coś takiego OBIEKTYWNIE!
-"Tak reasumując i pamiętając moją jazdę testową na R1200GS(mniej/więcej tymi samymi drogami) to:
Mając 170-180cm wzrostu i nie jeżdżąc nigdy wcześniej GSem, ani XTzetą, po godzinnej jeździe testowej skłonił bym się chyba ku Yamaha XT1200Z Super Tenere…komfort wibracyjny, stuki z napędu, wyposażenie no i cena!!!
…ale, że mam 190cm i „lekkie” doświadczenie pozostane przy swoim BMW R1200GS!!!!!!"
...
W wątku: http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f= ... aha#p82903

...oczekuje w przyszłości OBIEKTYWNEJ oceny od Ciebie, gdy dosiądziesz "naDłużej" GSA :)

Pozdro Orzep
p.s. Na pewno wiem, że zawieszenie KTMów bije BMWu( wTerenie )....teraz czekam na "plusy" Y-ST, oprócz głośności wału kardana...bo to do dzisiaj pamiętam, że jest na tip-top!!! POmimo, że pisałem o tym ponad rok temu! GSy wysiadają...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 9:13 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N paź 31, 2010 9:24 am
Posty: 111
Lokalizacja: Dywity
Na motocyklach jezdze okolo 10 lat. Nawinalem roznymi motocyklami grubo ponad 100 tysiecy mysle ze dobilem nawet do 200 tys. Moja decyzja o zakupie ST byla bardzo przemyslana.
Orzep narazie jesli chodzi o off to nie bede w jakikolwiek sposob obiektywny ba nawet nie bede w stanie nic napisac bo off dla mnie to czarna magia na motocyklu. Ale jesli chodzi o GSA to pojezdzilem nim troche zanim pomyslalem o zakupie, Jezdzilem testowym i to nie 2 godziny ale okolo tygodnia non stop. Mialem to szczescie ze mi dali bo bawie sie czasem w dziennikarstwo motocyklowe (teraz to rzeczywiscie zabawa).
Dla mnie GSA jest motocyklem kompletnym. Robi robote. Wszedzie gdzie chce pojedzie i wroci. Yamaha zrobi to samo z tym ze zrobi to w sposob bardzo rozrywkowy. :) Mimo ze trzbe czesciej tankowac. Mam nadzieje ze wiesz o czym mowie. Oczywiscie Twoj opis jazdy na ST tez czytalem. Wiele ciekawego o ST napisal rowniez Sikorp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nowa ST wita
PostNapisane: N paź 30, 2011 9:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Simon_Kingquad napisał(a):
Na motocyklach jezdze okolo 10 lat. Nawinalem roznymi motocyklami grubo ponad 100 tysiecy mysle ze dobilem nawet do 200 tys. Moja decyzja o zakupie ST byla bardzo przemyslana.
Orzep narazie jesli chodzi o off to nie bede w jakikolwiek sposob obiektywny ba nawet nie bede w stanie nic napisac bo off dla mnie to czarna magia na motocyklu. Ale jesli chodzi o GSA to pojezdzilem nim troche zanim pomyslalem o zakupie, Jezdzilem testowym i to nie 2 godziny ale okolo tygodnia non stop. Mialem to szczescie ze mi dali bo bawie sie czasem w dziennikarstwo motocyklowe (teraz to rzeczywiscie zabawa).
Dla mnie GSA jest motocyklem kompletnym. Robi robote. Wszedzie gdzie chce pojedzie i wroci. Yamaha zrobi to samo z tym ze zrobi to w sposob bardzo rozrywkowy. :) Mimo ze trzbe czesciej tankowac. Mam nadzieje ze wiesz o czym mowie. Oczywiscie Twoj opis jazdy na ST tez czytalem. Wiele ciekawego o ST napisal rowniez Sikorp.


Szukamy moto UNIWERSALNEGO...a to komfort, uniwersalność, spalanie/zasięg, mozliwości, FUN*...ITD
*FUN-przyjemnośc z jazdy według kryteriów Jeźdźca!!! :lol:

POzdro Orzep
p.s. FUNu według kryteriów "Adventure Rider' nie osiągniemy...zbyt duże różnice Dosiadających, potrzeb i sprzętów!i
...więc dalej sobie "bajereKleimy"normalnie :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 4   [ Posty: 47 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL