Teraz jest Pt mar 29, 2024 11:19 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Majowkowy wypad // wybrzeze i mazury
PostNapisane: Śr maja 07, 2008 1:31 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn maja 05, 2008 10:19 am
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa
Poczytalem troszke waszych opowiesci i wyjazdow, postanowilem opisac swoj:)

Jako ze majowka zapowiadala sie calkiem ladnie... (telewizja klamie:) )
Postanowilismy z grupka znajomych wyruszyc i zwiedzic pollskie wybrzeze.... i mazury:)
Znajomi rozpoczeli wyprawe w poniedzialek wieczorem(28.04.2008)... ja niesetety musialem byc we wtorek w pracy.. ale zaraz po niej wyjechalem i dolaczylem do nich w Gdyni... Przy wyjezdzie troche padalo... za pPlonskiem byla juz ladna pogoda i szybko wyschlem:):)
Wyjechalem okolo 18 pokolo 22 bylem w Gdyni gdzie czekali mnie znajomi z ciepla kolacja:) Przy kolacji dowiedzialem sie ze kolecga mial male problemy z motorem... W VFR-ce padl akumulator i w drodze jak wlaczal dlugie lub kierunek to mu gasl silnik... Dojechal do Gdyni i w Larsonie kupil nowy akumulator:)
Wiecej przygod w trasie nie pamietam:)
W srode 30 kwietnia wybralismy sie do Leby... przez Puck Karwie Jastrzebia na HEL!! Zakrety fajne droga tez niczego sobie.. bardzo fajnie sie jechalo... Zwiedzilismy chalupy no i oczywiscie Ssam koniuszek Helu:)
Powrot do Gdyni.
Nastepnego dnia moja ekipa musiala wrcacc do domu... (praca:/_ Ja zostalem u rodzinki do soboty. Z sasiadem z Bolszewa wybralismy sie na plaze w stilo... pOn transalpem ja aprilka:) dolaczylo do nas jeszcze dwoch znajomych na choperze(nie pamietam niestety model i fazerek.... Niesety w trakcie drogi zaczal padac deszcz i koledzy zrezygnowali.. jako ze jechalismy razem nie pozostalo nam nic innego jak w smutku wrocic do domu na herbate i kolacje.. ktora juz na nas czekala... nie pocieszony poszedlem spac...
Drugiego dnia od rana zwiedzalem wybrzeze... najpierw sopot(spotkanie ze znajomymi) pozniej wladyslawowo rozewie karwia karwia plaza do debek... dwie gleby byly:)
Z debek do krowej i wejherowo... suszenie ciuchow... niestety caly dzien w deszczu:/
Poczekalem az damian wrocil z pracy i oczywiscie kierunek upragnionego Stilo i jezdzenia po plazy:) Pojechalismy zwiedzajac okoliczne zabytki przez pola laki i lasy dotarlisym do stilo:) Przy bukrze zjechalisymy na plaze:) troche poszalelismy najpierw zakopal sie Damian:) pozniej ja:) Damian wyciagnelismy po 30 minutach aprilka niestety utknela na dobre:)
Po okolo 3 godzinach zoorganizowalismy pomoc... wyciagnieta aprlika juz w nocy powrocila do Wjeherowa:)
Na drugi dzien w mokrych jeszcze butach musialem dojechac na mazury:) za elblagiem padalo:) Znowu droga w deszczu:( w nidzicy skrecilem na mazury i w okolichach szczytna suszylem sie i planowalem niedzielna podroz.
W niedziele zwedzialem troche okoliczne tereny. Pare fotek jest... ww niedziele wrocilem spokjnie doo domu...

Lacznie zrobilem okolo 1600km.... podczas wyciagania z plazy stracilem sprzeglo i klocek hamulcowy z tylu:) Aprlika mimo duzych ran zpo raz kolejny mnie nie zawiodla i dowiozla bezpiecznie do domu:-)

WYJAZD MAJOWKOWY ZALICZAM DO UDANYCH!! POZDRAWIAM WSZYSTKICH KTORYM CHCIALO SIE CZYTAC MOJE WYPOCINY!!
GALERIA ZDJEC Z WYJAZDU POD ADRESEM http://picasaweb.google.pl/kolim84/MajowkaMotocyklowa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 07, 2008 5:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
piateczka za opis i fotki! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 07, 2008 8:26 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
dobre fotki i jeszcze lepsze podpisy pod nimi,

gratuluję :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 07, 2008 9:37 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn maja 05, 2008 10:19 am
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa
Nastepnym razem jak czas pozwoli zrobie fotorelacje w stylu ze dluzszy opis i systemacznie dokladajac zdjecia... jak to zaobserwowalem na forum... Teraz juz mialem album w picassa wiec wykorzystalem:)

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze!! :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 08, 2008 6:43 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
jest ok, nie przesadzaj z dlugoscia opisu i iloscia szczegolow.
ze wszystkich uczestnikow tylko gregor naprawde czyta dlugie opisy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz maja 08, 2008 8:22 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pn maja 05, 2008 10:19 am
Posty: 45
Lokalizacja: Warszawa
No wlasnie dlatego wole zrobic tak ze opis zdjecie:) znowu jakas sytuacja opis i znowu zdjecie:) tak jak np z relacji ze slaska:-)

Obiecuje poprawe :) :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 4:59 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:25 am
Posty: 218
Lokalizacja: Kozienice
I rob relacje jak mowisz, duzo ciekawiej sie czyta. Nie sluchaj Ron-a, sam lubi relacje - to tak jak z otrzymywaniem listow......kazdy lubi.[/quote]



popieram :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 5:00 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:25 am
Posty: 218
Lokalizacja: Kozienice
skopałem cytat, ale chyba sens jest zrozumiały?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 11:54 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lip 01, 2009 9:44 pm
Posty: 1936
Lokalizacja: Wrocław
zawsze mozesz jeszcze poprawic po wyslaniu posta...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt cze 20, 2008 12:04 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt cze 13, 2008 10:25 am
Posty: 218
Lokalizacja: Kozienice
troszkę się spieszyłem, syn się zbudził i trzeba było zadziałać szybko jakies papu :wink: poza tym teraz nie będę mieszał, bo twoja wpisówka będzie bez ładu i składu w tym miejscu :D

pzdr. Piotrek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 10 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL