Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:14 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Pn wrz 06, 2010 11:08 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
[ img ]

No dobra http://endurovoyager.blogspot.com/2010/09/w-droge-czas.html Tomasz zrobił nam "gula" że niby sam ma się dobrze bawić na wyjeździe. Nie mogliśmy mu na to pozwolić jako crew EnduroVoyager więc oznajmiliśmy mu "Jedziesz z nami" :lol: Ucieszył się, bo w grupie raźniej motocykl się wyciąga :twisted: :twisted: Ponieważ nie wiedziałem czy pojadę moją ukochaną Babcią Tereską zamiast DRZ (do soboty godziny 23-55 tu" wielki szacun dla zaprzyjaźnionego mechanika Dandy" Który poskładał silnik jak zegarmistrz :twisted: ) Nie wiedziałem czy będą slajdy jak to na SM.
Po krótkim rekonesansie okazało że jedzie z nami kilku znajomych Mariusz MotoVoyager, Paweł DandyMotocykle oraz Kuba pierwszy motocykl.

Pierwsza grupa spotkała się na Bemowie o 7-30 :twisted: :twisted: :twisted: Ruszyliśmy w stronę Piaseczna, gdzie czekała na nas reszta ekipy. Kawa, papieroch i w drogę. W okolicy Żabieńca odbijamy na "szuterki" miało być lekko, ale zapomnieliśmy o ostatnich opadach które spowodowały Ogromne kałuże, błoto, i mnóstwo frajdy :twisted:.

[ img ]

Bez problemów dotarliśmy do Warki. Ubłoceni jak świnie kupujemy kiełbaski, pieczywo na ognicho i ruszamy w stronę rozlewiska, które jednocześnie będzie miejscem ogniskowym.

[ img ]

[ img ]

Rozleniwieni ognich-em ruszamy na dalsze szutry. Jest naprawdę uroczo, lekkie opady deszczu nie były w stanie popsuć morale. Ja i Mizer docieramy maszyny więc tylko to powstrzymywało nas przed ostrym dzidowaniem :twisted: :twisted: Docieramy do czołgu, niestety asfaltem.

[ img ]

Kowal i Mariusz muszą się odłączyć (obowiązki domowe) Dalej jedziemy w okrojonym składzie mnóstwo wody, błota i adrenaliny :twisted: Napotykamy kałuże długości 60m głębokości 60cm i Kuba z najmniejszym doświadczeniem ale największym zapałem, topi motocykl.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Na szczęście podczas upadku zdążył wyłączyć silnik i motor nie zassał wody. Na brzegu wylewamy wodę z tłumika i dzidujemy na most. Który przerósł wyobrażenia chłopaków.

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Dziura na dziurze a wszystko łatane na szybko dechami przez rolników. Po krótkiej sesji zdjęciowej ruszamy w stronę WW-a Drogi prowadzą przez sady, i szutry, prawie do samej Warszawy prowadzi nas słońce. Katowicka jak zwykle zapchana, ale bez większych problemów docieramy na Bemowo, Papierosek krótka rozmowa i jak dziecko spanie w domu po dobrze spędzonym dniu. Pewnie za tydzień sprawdzimy Podlasie.

Jak zwykle ta sama wypraw opisana na http://endurovoyager.blogspot.com/ przez Tomasza i filmik na szybko zmontowany prze zemnie. Pozdrawiam.


Ostatnio edytowano Wt wrz 07, 2010 6:47 am przez dudopl, łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Pn wrz 06, 2010 11:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt kwi 02, 2010 1:08 pm
Posty: 1177
Lokalizacja: Okolice Białowieży
Całe szczęście, że wyłączył silnik... :D

Fajnie fajnie. ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 7:40 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
A i wszystkie foty canon eos 5D. Oraz uwaga bo Kuba wpadł w dziurę która zrobiła mu się pod nogą. Zatrzymał się na pośladach :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 8:23 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt wrz 01, 2009 7:13 pm
Posty: 501
Lokalizacja: Stolica
Świetny filmik i foty 1 klasa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 8:47 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr sty 21, 2009 2:22 pm
Posty: 698
Lokalizacja: Warszawa
Fajna wycieczka i jak zwykle świetne zdjęcia… Dudopl jestem fanem twoich fotorelacji. Zrobiliście część trasy z przewodnika Skody, most w każdym razie też się tam pojawiał…


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 8:50 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Trasa została trochę zmodyfikowana, żeby dojechać do mosty, który zaznaczony na mapie jest jako osobny punkt warty zobaczenia. Nam udała się modyfikacja trasy, na szczęście szutrami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 8:57 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
dudopol zdjęcia - klasa :) zdradź jak wozisz sprzęta za sobą co by go nie zniszczyć?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 9:54 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
A to różnie bywa, nie mamy złotego środka. Mała torba na aparat i dwa obiektywy 70-200 i 16-35 czasami bierzemy lampę ale zwykle nam się nie chce. A dopiero, tą torbę przeważnie wozi Mizer w czymś takim na tylnym stelażu.

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 10:11 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 10:39 pm
Posty: 1173
Lokalizacja: Lublin
Jak mawia rrolek : "są jeszcze piękne zadupia na tym świecie" - i to całkiem blisko :D
Fotki jak zwykle klasa :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 3:15 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 01, 2009 9:09 pm
Posty: 311
mnie się marzy zebyscie kiedys zrobili nam kurs fotografii

na zasadzie jedziemy moto w plener i foteczki soczek grillik

nawet kiełbasę bym wam załatwił :lol:

foty pierwsza klasa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 7:38 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

Co wy wiecie o dziadowskich mostach? - że sparafrazuję znany txt.
Znam i w RP też mosty na któr bali byście sie wejśc nie mówiąc o wjechaniu. Tyle że fotek nie mam bo coś tam cykam tylko jak stajemy sikać.
Te tu to pełna profeska pierwszy sort i pełen respect że macie na wyjeździe czas i chęć by wieźdź sprzęt i jeszcze szukac ujęcia, ważć światło i głębię.... Pieknie. Ale tak na prawdę myślę że to wszystko i tak ch... przy szerokiej błonie Ilforda ii wywoływaczu pirokatechinowym. Ot serca, wiedzy, techniki w fotach dużo ale dystansu czasu i obróbki brak. Takie czasy.

siemka rr


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Wt wrz 07, 2010 9:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Nawet nie wiesz jak się ciesze z cyfry, jak sobie przypomnę wywoływanie negatywu na szybko w kiblach hotelowych to sam w to niewierze i szlak mnie trafia :evil: . Więc cyfra to błogosławieństwo dla ludzi, którzy na co dzień pracują aparatem. I proszę, powiedz mi co później robisz z tym negatywem :?: Skanujesz ! :lol: :lol: Więc co ci po tej jakości :?: :mrgreen: A robiłeś kiedyś zdjęcia na lepszej cyfrze np : Haselku :?: Porównaj sobie bez uprzedzeń, dobrą cyfrę i negatyw. Zapewniam cię, nie będziesz w stanie rozpoznać co jest co. Ale zawsze wszystko zależy od podejścia i na co człek się uprze. Przepraszam za ten atak, ale na prawdę mam już dość negatywu. Ale pamiętam siebie jak dzielnie broniłem "błony" :mrgreen: Cyfra poszła ostro do przobu i rozpiętośc 32 bitów jest zajefajna.


Ostatnio edytowano Śr wrz 08, 2010 6:56 pm przez dudopl, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Śr wrz 08, 2010 11:20 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sty 19, 2009 8:45 pm
Posty: 2142
Lokalizacja: Warszawa
independent napisał(a):
mnie się marzy żebyście kiedyś zrobili nam kurs fotografii na zasadzie jedziemy moto w plener i foteczki soczek grillik nawet kiełbasę bym wam załatwił :lol: (...)

Panowie, pomysł genialny dla obydwu stron :!: jestem w stanie w zamian za Waszą wiedzę współpoić (choć to może być ryzykowne) i współżywić Was w trakcie takiej "fotojazdy" :mrgreen: A na serio piszę się z Wami na całkowicie komercyjne/płatne przedsięwzięcie szkoleniowe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Śr wrz 08, 2010 12:31 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz gru 18, 2008 10:39 am
Posty: 94
Lokalizacja: W-wa
Sikorp napisał(a):
independent napisał(a):
mnie się marzy żebyście kiedyś zrobili nam kurs fotografii na zasadzie jedziemy moto w plener i foteczki soczek grillik nawet kiełbasę bym wam załatwił :lol: (...)

Panowie, pomysł genialny dla obydwu stron :!: jestem w stanie w zamian za Waszą wiedzę współpoić (choć to może być ryzykowne) i współżywić Was w trakcie takiej "fotojazdy" :mrgreen: A na serio piszę się z Wami na całkowicie komercyjne/płatne przedsięwzięcie szkoleniowe.

Będę dziś w Returnie to obgadamy sprawę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Warka raz jeszcze 2010
PostNapisane: Śr wrz 08, 2010 12:39 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr sty 21, 2009 2:22 pm
Posty: 698
Lokalizacja: Warszawa
Pomysł świetny, dopisuję się do efektów obgadania w ciemno :) , jeśli dzisiaj nie uda mi się do Returna dojechać, dajcie znać co i jak…


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL