Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:29 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 11 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Wt kwi 27, 2010 7:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
Badanie stanu przydrożnej architektury sakralnej, czyli.... planowanie majówki na Podlasiu
http://www.advrider.pl/viewtopic.php?f=35&t=4611&start=30
Spróbuję dokonać podsumowania, należy się ono 10 forumowiczom.
W końcówce zeszłego roku użytkownik gsx1100g zaproponował spotkanie na wschodnich rubieżach- z własnej i nieprzymuszonej woli wystąpił z tą inicjatywą. Dla mnie możliwość poznania tamtych regionów, w towarzystwie osoby miejscowej, znającej ludność, zwyczaje, miejsca była wielką atrakcją, tym bardziej że autor w swej stopce promował jedną z atrakcji tego regionu. Właściwy człowiek do prezentacji tego regionu. Chyba podobnie myślały inne osoby, gdyż odbyła się mała "walka" o te dziesięć miejsc. W grudniu 2009 znany był termin- majówka 2009. Przez następne tygodnie organizator informował o postępujących pracach przygotowawczych. Jeszcze 2 marca ukazał się informacja:
gsx1100g napisał(a):
Cieszę się, że deklarujesz swój udział. Postaram sie urozmaicić trasę i pokazać ciekawe miejsca wschodniego Podlasia. Jest spora szansa, że to będzie jeden z ciekawszych wyjazdów, choć wcale nie tak bardzo daleki.

Później autor zajął się sprzedażą swych KTM-ów, jego wpisy na forum (ostatni z 19 kwietnia 2010) tej tematyki dotyczyły. Do swego wątku do dziś już nie zajrzał, na moje PW nie odpowiadał.
To rzeczywiście miał być dla mnie jeden z ciekawszych wyjazdów krajowych, na kilka dni przed majówką stoję przed koniecznością zaplanowania na szybko jakiegoś alternatywnego celu wyjazdu, pewnie 9-ciu innych użytkowników również.
Mazby planował również nieformalne spotkanie w okolicach Zakopanego, z pewnych powodów nie dojdzie do niego. Jednak niezwłocznie po powzięciu informacji o problemach organizacyjnych przekazał ją na forum, powiększonym i wytłuszczonym drukiem. Niestety, w Naszym przypadku organizatorowi zabrakło klasy.

Dzięki Ci gsx1100g


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Wt kwi 27, 2010 7:33 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz mar 12, 2009 4:16 pm
Posty: 1237
Lokalizacja: Małopolska
hehe nic dodać, nic ująć- dlatego ja już tydzień temu zaplanowałem co innego :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Wt kwi 27, 2010 7:40 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
tu chyba w tym wszystkim chodziło o sprzedaż tych motocykli...................


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Wt kwi 27, 2010 8:15 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Może w tych 10 forumowiczów na szybko zorganizujcie sobie wspólnie tę majówkę.
Na szybko to rzadko wszystko idzie z planem, ale za to jest śmiesznie i niespodziewanie, co czyni wyjazd atrakcyjnym i z przygodami.
Ja jak bym był na waszym miejscu to bym tak kombinował.
Na przykład Bieszczady albo inne dzikie miejsca i pod namiot.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Wt kwi 27, 2010 8:34 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 8:53 pm
Posty: 468
Lokalizacja: wwa
Tak mi sie zdaje że kolo ( o ile to ten sam z wdzięcznym zwierzatkiem w nicku ) dał czadu na niejednym forum...
szkoda planów..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Cz kwi 29, 2010 6:34 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
johnmichael napisał(a):
Może w tych 10 forumowiczów na szybko zorganizujcie sobie wspólnie tę majówkę.
Na szybko to rzadko wszystko idzie z planem, ale za to jest śmiesznie i niespodziewanie, co czyni wyjazd atrakcyjnym i z przygodami.
Ja jak bym był na waszym miejscu to bym tak kombinował.
Na przykład Bieszczady albo inne dzikie miejsca i pod namiot.

Z tą "dzikością" Bieszczad to bym nie przesadzał :D Chociaż w długi weekend należy się spodziewać najazdu masy osobników z których wielu można nazwać dzikimi :evil: . Podlasie jest naprawdę super.Większość bocznych dróg dostarcza masę mocnych wrażeń i nie trzeba objeżdżać szlabanów.Wystarczy palec i mapa. Przewodnik do szczęścia niekonieczny...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: Pt kwi 30, 2010 10:26 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt lip 24, 2007 8:44 am
Posty: 35
Lokalizacja: Poznań
marcin4943 napisał(a):
Tak mi sie zdaje że kolo ( o ile to ten sam z wdzięcznym zwierzatkiem w nicku ) dał czadu na niejednym forum...
szkoda planów..


[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: N maja 02, 2010 11:52 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sie 17, 2008 5:05 pm
Posty: 413
Lokalizacja: Radom
W/w osobnik gsx vel Łoś jest znany na Podlasiu i na różnych forach, raczej nie akceptowany z różnych przyczyn. Jestem stałym bywalcem Podlasia i Mazur, spotykania się z tamtejszymi motocyklistami, głównie z forum AT, ma nieco zszarganą opinię :(
Mój anons Rajd Podlaski jest w formułe bardziej pojeżdżawą niż zwiedzanie archtektury sakralnej, ale zostałem upoważniony przez Podlasiaków do podania info. Bezpośrednia rozmowa z Ciborem, Wasilem, Szymonem kierownikami tego rajdu daje wiele możliwości info o Podlasiu. Można z nami offowo, ale można obok nas (zwiedzanie), napewno spotkanie wieczorne przyniesie wiele wrażeń i opowieści:D

pozdrawiam i zapraszam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: N maja 02, 2010 6:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So mar 07, 2009 8:34 pm
Posty: 1089
zbyszek ktm napisał(a):
Można z nami offowo, ale można obok nas (zwiedzanie), napewno spotkanie wieczorne przyniesie wiele wrażeń i opowieści:D
pozdrawiam i zapraszam

Dzięki za słowa otuchy. Mógłbyś w swoim wątku o tym Rajdzie napisać coś więcej?.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: N maja 09, 2010 8:04 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Róbcie interesy z łosiem i wierzcie w bzdety które piszę , a będziecie w gumofilcach chodzić w lipcu .
Jeśli chcecie poznać fajne klimaty i wartościowych ludzi , to biercie pod uwagę , co napisał Zbychu 8) .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Majówka na Podlasiu czyli dzięki Ci gsx1100g
PostNapisane: N maja 09, 2010 12:05 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 10:42 am
Posty: 116
Lokalizacja: Warszawa
Hm....no fakt, nastawiałam się z plecaczkiem na wypad na Podlasie. A tu kicha. Więc nie zrażając się pojechałyśmy sobie znaną mi trasą -wzdłuż Bugu. Każda pora roku , każdy dzień powiedziałabym jest inny, a Bug zachwyca swoim pięknem i dzikością. Za każdym razem i ile razy by się tam nie wróciło odkrywa się coś nowego. Spotkałyśmy na trasie dwóch zmotoryzowanych Niemców którzy do nas dołączyli i tak sobie szybowaliśmy.
A tak na marginesie. Zawsze mam plan awaryjny "B", na wszelki wypadek gdyby organizator nawalił. :twisted:
Pozdrawiam
Mam nadzieję, że następnym razem znajdzie się informacja organizatora, że odwołuje wypad. To na prawdę nie boli,(może jedynie paluszki które muszą wystukać info w kompie;)) a jest uczciwe wobec innych osób, które planują czas , przekładając inne zajęcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 11 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL