Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:06 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Balonowy Śmigus-Dyngus
PostNapisane: Śr kwi 11, 2012 7:46 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lis 17, 2011 3:42 pm
Posty: 251
Lokalizacja: Kraków
Cześć

Na wstępie - wiele zdjęć nie ma, tyle co komórką..

W poniedziałek wielkanocny wybraliśmy się z zaprzyjaźnioną ekipą balonową (Krakowski klub balonowy) na latanie. Dla nich w powietrzu - dla mnie po polach i lasach.

Sport balonowy jest o tyle ciekawy, że w pogoni za aerostatem można zapędzić się w rejony, których nigdy indziej w żadnym wypadku byś nie odwiedził. Tym samym - ja odkryłem Wolbromskie lasy (niedaleko Gołaczewów)..

Zdjęcia udało się zrobić już przy składaniu balonu, po tym jak ekipa wylądowała - ale choć skąpo - czemu u licha mam niczego nie napisać :-). Mój brat zrobił trochę zdjęć ze startu - ale te wkleję jak tylko je odzyskam

Zaczęliśmy niecałe 8 kilometrów od Skały (miasteczko Jury Krakowsko-Częstochowskiej, jakieś 20km od Krakowa) - z tamtejszych pól uprawnych. Skończyliśmy w lasach Wolbromskich

[ img ]

[ img ]

[ img ]


Trochę poszalałem - przy myciu motocykla następnego dnia okazało się, że odkręciła mi się francowata śruba od gmola... :-(

[ img ]

Było pojechać do Pana Marka i wprosić o nową - onże ze stoickim spokojem zażegnał problem. Nawiasem - ma roboty po pachy...

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Balonowy Śmigus-Dyngus
PostNapisane: Cz kwi 26, 2012 7:26 am 
Haha, to Was widziałem! Wracałem z córką z Pieskowej Skały i podziwialiśmy te balony po drodze.


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 2 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL