Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:20 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: Pt mar 12, 2010 1:44 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lut 04, 2010 8:35 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
Bardzo klimatyczna knajpa znana w Bieszczadach od dawien dawna polecam wpaść będąc na dużej pętli. Knajpka oczywiści w miejscowości Cisne
[ img ]
[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: N mar 14, 2010 12:18 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Kiedyś byłem w tym miejscu. Niestety nie mam miłych wspomnień. Z braku możliwości dogadania sie z obsługą co można zjeść w 20 osób tak by nie czekać bardzo długo musieliśmy wszyscy wyjść i udać sie do innych lokali. Tak nas uprzejmie i cepło przywitano.
Ja akurat trafiłem do miejsca gdzie gastronomia była na równie niskim poziomie co obsługa w Siekierezadzie :-)))
Ale za to polecam w Bieszczadach Wilczą Jamę w Muczne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: N mar 14, 2010 12:15 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Knajpa bazująca się na nieświadomych turystach , zachęconych kilkoma gadżetami . Są miejsca gdzie prawdziwe Bieszczady mają nadal swój urok tylko potrzeba trochę zboczyć z oklepanych turystycznych szlaków i miejsc , w przeciwnym razie pozostaje Siekrezada i zapora w Solinie .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: N mar 14, 2010 12:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Często tam bywam chyba tylko z przyzwyczajenia, obsługa faktycznie fatalna a zjeść bardzo nie ma co. Knajp z podobnym wystrojem jest w Bieszczadach wiele, zancznie lepsza jest Baza ludzi z mgły w Wetlinie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 6:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 16, 2007 7:39 am
Posty: 2575
Lokalizacja: ZKA
Siekierezada ciągnie na legendzie. Niestety niewiele z tego zostało. Byłem rozczarowany. Lepiej pogadać z gośćmi na wypałach. Tam znajdziecie trochę ducha starych Bieszczad. Polecam film dokumentalny "Wypalony" http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/ludzie/wypalony/wideo/wypalony


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: Pn mar 29, 2010 4:59 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
Louis napisał(a):
Siekierezada ciągnie na legendzie. Niestety niewiele z tego zostało. Byłem rozczarowany. Lepiej pogadać z gośćmi na wypałach. Tam znajdziecie trochę ducha starych Bieszczad. Polecam film dokumentalny "Wypalony" http://www.tvp.pl/filmoteka/film-dokumentalny/ludzie/wypalony/wideo/wypalony

Jeżeli będzie ci dane któregoś spotkać. Dawniej na wypałach przechowywali się ludzie którzy z różnych względów nie lubili udzielać wywiadów.Teraz pozostały tylko niestworzone historie,ale niechęć do odpowiadania na pytania pozostała. Często widzisz ,że barak otwarty a gospodarza pozornie nie ma.Taka tradycja.Prawdziwe duchy Bieszczad strzegą swoich tajemnic :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Siekirezade - Bieszczady
PostNapisane: Pn mar 29, 2010 9:05 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt lut 02, 2010 11:29 pm
Posty: 211
Lokalizacja: Wrocław
Byłem, widziałem i mieszkałem u takich koło Cisnej 2 lata temu. Trafiłem przypadkiem podczas szutrowania...
2 gości koło 60 (trudno powiedzieć ile lat mają), 15 lat mieszkają w drewnianym baraku, bez wody, prądu, niczego...Tylko strumyk koło baraku...
Nawet psa nie mają "bo Panie wilki już 2 porwały". Rano z namiotu do kibla strach mi wyjść było bo 500 metrów obok gawra niedźwiedzia..
A oni żyją tak i żadnych naszych, miastowych problemów nie mają..
Kto wie jakie życie zdrowsze i spokojnie jest potem umierać...
Poza tym fajne miejsce na nocleg, ognisko i dłuuugie nocne rozmowy z nimi - tylko te niedźwiedzie i wilki...
:)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 7 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL