Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:01 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 13, 2009 10:17 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lut 01, 2009 10:03 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Wrocław
He he fajnie młody gs się czepia tych kufrów, nie widzę w tym żadnej lanserki, jak jedziesz z deugą połową nawet na pół dnia to, do top case wkładasz torbę z aparatem i lżejsze buty na zmianę, i jest full, a trzeba jeszcze zabrać, buty dla lepszej połowy, jakieś lżejsze ubranie żeby się na spacer wybrać po ludzku a nie w cichach na moto, pozatym GS to nie sprzęt do bicia rekordów prędkości jak jade ja + 1 to nie patrze na aerodynamikę bo jadę dla przyjekności max 120 .

Duchu, kask mistrz, po za jednym, właśnie wrócilem z okolic Kędzierzyna i po prawie 2 godzinach jazdy bolały mnie uszy, jakieś takie stlamszone byly po zdjęciu orzecha może to kwestia wyrobienia go, bo mój jest jeszcze stosunkowo nowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt kwi 14, 2009 8:14 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt gru 02, 2008 9:51 pm
Posty: 444
Lokalizacja: Wrocław
duch07 napisał(a):
No ładnie,ładnie :wink:
Widze że mamy identyczne kaski,nawet w tym samym malowaniu :roll:
Spytam więc jak ten garnek oceniasz,ja stawiam mu olbrzymiego plusa.Moim zdaniem ma więcej zalet niż wad.Dokupiłem dodatkowa ciemną szybe.Gogle Scota które mam niestety jakoś mi sie nie sprawdzają.Zatykaja mi nos :shock: Musze sprawdzić jakieś inne :roll:


Kask pierwsza klasa, wprawdzie dzisiaj sprzedałem, ale czekam na taki sam tylko rozmiar +1.
Lekki, bdb wętylowany, szerokie pole widzenia, świetnie wykończony. Po zdjęciu daszaka- bdb walory aerodynamiczne.
No i kozacki design.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 12:32 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt gru 02, 2008 9:51 pm
Posty: 444
Lokalizacja: Wrocław
duch07 napisał(a):
Rembik napisał(a):
duch07 napisał(a):
No ładnie,ładnie :wink:
Widze że mamy identyczne kaski,nawet w tym samym malowaniu :roll:
Spytam więc jak ten garnek oceniasz,ja stawiam mu olbrzymiego plusa.Moim zdaniem ma więcej zalet niż wad.Dokupiłem dodatkowa ciemną szybe.Gogle Scota które mam niestety jakoś mi sie nie sprawdzają.Zatykaja mi nos :shock: Musze sprawdzić jakieś inne :roll:


Kask pierwsza klasa, wprawdzie dzisiaj sprzedałem, ale czekam na taki sam tylko rozmiar +1.
Lekki, bdb wętylowany, szerokie pole widzenia, świetnie wykończony. Po zdjęciu daszaka- bdb walory aerodynamiczne.
No i kozacki design.


Ten daszek jest idealnie moim zdaniem opracowany aerodynamicznie.Nawet ponad dwie paki zasuwając nie mam szarpania beretem.


Ale wibruje powyżej 120km/h


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 12:42 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lut 01, 2009 10:03 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Wrocław
To fakt daszek w pada w wibracje i buczy przy prędkości ponad 120-130 jedyny minus ale już nad tym pracuję :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 15, 2009 1:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 1:50 am
Posty: 776
Lokalizacja: z Lasu
z aluminiakami podjechałem kiedyś na tor crossowy (nie jeździć - popatrzeć jak śmigaja inni). jak bym miał kufry pełne butelek wody to byj je szybko popędził. śmieli się że izoterma przyjechała.
a tak na poważnie to mi się zdarza śmigać z jednym kufrem. jak miejsca starczy to czemu 2?. jeżeli jadę z plecakiem to podpinam kufry. tu są dwa powody. nikt mnie nie obmacuje :lol: a i rozprostować się można na stojąco jak plecak trzyma się uchwytów kufra.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: So paź 03, 2009 5:15 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Wt wrz 15, 2009 5:43 pm
Posty: 11
Cytuj:

Ok,dzięki :wink: Tylko ja nosze bryle ( po polskiemu okulary ) a nie każde gogle pasuja na nie :roll:


Się sprawdzi :wink:[/quote]
Jerrrronie!! - mam też problemat z okularyma - i co z tego, że szybkę mam w kasku ode środka nieparującą, skoro pod nią w zimny dzionek dokładnie mi zaparowują moje bryllle, i widzę tyllle ile we w pyllle :D :D ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Re:
PostNapisane: So paź 03, 2009 8:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
StaruchaBMW_ucha napisał(a):
Cytuj:

Ok,dzięki :wink: Tylko ja nosze bryle ( po polskiemu okulary ) a nie każde gogle pasuja na nie :roll:


Się sprawdzi :wink:

Jerrrronie!! - mam też problemat z okularyma - i co z tego, że szybkę mam w kasku ode środka nieparującą, skoro pod nią w zimny dzionek dokładnie mi zaparowują moje bryllle, i widzę tyllle ile we w pyllle :D :D ?[/quote]

ja problem rozwiązałem - na moto zakładam soczewki i po problemie


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 22 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL