Teraz jest Cz mar 28, 2024 8:02 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: The Clifton Suspension Bridge, Bristol, England
PostNapisane: N wrz 02, 2007 8:54 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So lut 03, 2007 6:36 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Cardiff (Walia), UK
Ano Bart mój most wygląda tak :)
Żałuję tylko, że nie mogłem tam zostać aż się ciemno zrobi, bo jest tak pięknie podświetlony, że masakra. Każda lina świeci się z osobna....

1. Pozłacany.
[ img ]

2. Skocznia narciarska.
[ img ]

3. Śrubki.
[ img ]

Może być?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 11:31 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
dla mnie 3cia the best


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 5:24 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 4:17 pm
Posty: 792
Poniewaz padlo pytanie MOGLO BYC ?

... wtrace slowo w temat , poniewaz motocykle sie juz wszystkim znudzily czepilismy sie innego tematu i dobrze . Ale do ART-u nam wszystkim daleko , wnioskuje to z fotek jakie zamieszczane sa od poczatku istnienia tego forum . BART ma racje . TOMEK mylisz sie . Piter B walcz z tematem bo trening czyni mistrza . Fotki maja cos w sobie ale nie do konca sa dopracowane , BART dodales to do swojej wypowiedzi "( bo wiem, ze robisz i patrzysz na nie innym okiem) " , ale wedlug mnie fotké mamy czytac tak jak ksiazke ( wiec nie doklejajmy do kazdego zdjecia instrukcji obslugi bo to nie pralka ) ktora ma nam mówic co fotograf mial na mysli ujmujac to w taki sposob . Na koniec dodam ze krytyki nigdy dosc .

Ponizej zamieszczam typowo artystyczne zdjecie zwiazane z tematem . pytacie po co to robie , odpowiedz jest prosta > dla porownania , jakie niedociagniecia pojawily sie w kadrze Pitera B .


[ img ]

Nie ma znaczenia kto je zrobil , ale pewne jest nie bywa na takich amatorskich forach fotograficznych .

Pozdrawiam , bez urazy panowie .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 8:15 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
dla mnie nadal trzecia pitera jest bardziej wartosciowa od tej co wkleiles kodi
jakbym mial za nie zaplacic to z przyjemnoscia wydalbym 50zl za piterowa a na te ktora wkleiles bym nie zwrocil uwagi bo mnie nie bierze poprostu
ale to juz sa gusta
jezeli chodzi o artyzm to tez patrze na takie wypowiedzi z przymrozeniem oka bo w dzisiejszych czasach polowa artystow zostala zauwazona bo sie sprzedala lub poszla do lozka aby sie sprzedac wiec olac krytykow i sluchac siebie
jezeli mi sie podoba prosta fota gorala bardziej od foty leibowitz to te bede mial na scianie a nie nazwisko ktorego artyzm mnie nie bierze


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 03, 2007 9:07 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So lut 03, 2007 6:36 pm
Posty: 142
Lokalizacja: Cardiff (Walia), UK
Bart pisząc "ciemność" chyba nie miałeś na myśli tego, że są ciemne?
Pytam dlatego, że czasem mam wrażenie, że mam po prostu źle wyregulowany monitor....

Dzięki Tomek za słowa wsparcia, choć uważam, że to co napisał Bart, jest bardzo przydatne. krytyka jest zawsze konstruktywna dla mnie. Muszę przyznać również, że ostrość miała być tam gdzie właśnie jest na zdjęciu nr 3. Tak to widziałem i tak chciałem to przedstawić. Nie jarają mnie zdjęcia tylko typowo krajobrazowe z takich miejsc, więc pokazałem jeszcze 'wariację na temat'.

Kodi chciałbym, żeby to była fotka Twojego autorstwa, to mógłbym coś więcej o niej samej napisać a tak to napiszę tylko, że kolorystycznie płaska (ni to czarno-biała, ni to sepia) oraz niebo po lewej jakby przejarane lekko... Obiekt ma bardzo duży potencjał to trzeba przyznać....

Dzięki chłopaki i oczywiście zapraszam do dalszej dyskusji oraz jak zawsze do nie bania się i pokazania Waszych wypocin, jeżeli takowe macie...

Zawsze jest miło pogadać nie tylko o motocyklach jak to Kodi wspomniał :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 8:00 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
Chłopaki, oglądam sobie tak te wasze zdjęcia i ogólnie wszystkie mi się podobają.... bo są związane z podróżami na motorach. I tak je czytam. Moje artystyczne wykształcenie podpowiada, że gdy mowa o sztuce, to liczy się praca (zdjęcie) wydrukowana, oprawiona i omówiona na wernisażu. Tak podane zdjęcia zyskują o wiele więcej.
Waże też, aby nie zachłysnąć się techniką, nie dać sobie założyć klapek na oczy. Fajnie, że cyfrowa technologia pozwala tak łatwo sobie wasze zdjęcia oglądać w domu, przed komputerem.
I zastanawiam się, kiedy nadejdzie pora na filmy?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 8:35 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 16, 2007 8:07 pm
Posty: 537
Lokalizacja: Trisiti
A mnie sie podobaja ładne zdjecia. A najbardziej te, które już raz widziałem. Poprzez reminiscencje :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 2:20 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Witam..
Z racji tego ze tez zajmuje sie fotografia(czyscie amatorsko )..to sie wypowiem jak ja to widze .:-)))) Zdjecia Piotrka..jak najbardziej sa ok technicznie ..co do ART..brak mi zdecydowania w kadrze (fotografowanie mostow nie jest latwe i nie kazdy to potrafi-to trudny temat )Szcegolnie przy zblizeniach .Ostatnie zdjecie "srubki" sa glownym tematem tego ujecia (potrafia byc pieknie abstrakcyjne w swej postaci z patyna rdzy ) Moim zdaniem wlasnie ostrrosc powinna byc na pierwszej z niej aby podkreslic temat i urok tego ujecia ..reszta to dalszy plan (wiec moim zdaniem nastepny brak zdecydowania ) Tym bardziej ze to pierwszy plan robi zdjecie ..Zdjecie ktore zapodal "Kodi "pieknie prowadzi wzrok ..czyli podzial kadru jest interesujacy ..natomiast martwi mnie brak szczegolow w cieniach i to tez na pierwszym planie (podejzewam..wrecz jestem pewien ze autor zdjecie robil je w najbardziej nie kozystnym swietle ) Wiem nie zawsze mozna miec te swiatlo ..Co do mowienia amator ..zawodowiec..hmmmm z tym roznie bywa.Jedyna roznica pomiedzy dwoma ..to ta ze jeden robi zdjecia za pieniadze a drugi z pasji ..:-))))
Pozatym oprocz tych wszystkich regulek ..musi byc to cos ..co zwie sie WIDZENIEM SWIATA.. a to sie ma ..nie uczy ..:-)))
A wtedy albo inni to lubia albo nie ..
Jedno jest pewne... zabawa z fotografia jest cudowna i tak dlugo jak nas to bawi ..kochamy to ..powinnismy to robic ..bez wzgledu na kanony ..
pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt wrz 04, 2007 4:39 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 20, 2007 12:06 pm
Posty: 433
Lokalizacja: Gliwice
Kodi, byłeś w Gliwicach? Twoje zdjęcie wygląda mi na "moją miastową" radiostację :)

Jeśli się mylę to daj znać gdzie to robileś, z chęcią zobaczę inną drewnianą radiostację bo akurat to dobry temat i na foto i na zobaczenie konstrukcji.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 9 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL