Teraz jest Pt kwi 19, 2024 6:49 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sty 13, 2009 6:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
graphia napisał(a):
tylko Canon... jakikolwiek, ale tylko Canon


absolutnie się z tym nie zgodzę

swoje zdanie opieram gównie z pracy, w firmie wykorzystujemy ponad 12 różnego rodzaju małych cyfrówek, fotografujemy głównie mieszkania i lokale, często w kiepskim oświetleniu mamy 2 ixusy. i np. zdjęcia z malych sonaczów są dużo lepsze. podobne odczucia mam co do fuji.

myśle że rzadko kiedy można powiedzieć ze jakś firma wszytkie swoje produkty robi bardzo dobre. poszczególne modele tak, ale nei firma sama w sobie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 14, 2009 9:40 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N paź 28, 2007 9:53 pm
Posty: 870
Lokalizacja: Bielsko-Biala
ex1 napisał(a):
graphia napisał(a):
tylko Canon... jakikolwiek, ale tylko Canon


absolutnie się z tym nie zgodzę

swoje zdanie opieram gównie z pracy, w firmie wykorzystujemy ponad 12 różnego rodzaju małych cyfrówek, fotografujemy głównie mieszkania i lokale, często w kiepskim oświetleniu mamy 2 ixusy. i np. zdjęcia z malych sonaczów są dużo lepsze. podobne odczucia mam co do fuji.

myśle że rzadko kiedy można powiedzieć ze jakś firma wszytkie swoje produkty robi bardzo dobre. poszczególne modele tak, ale nei firma sama w sobie


heh... ja z kolei swoje doświadczenia zbieram w mojej pracy zawodowego fotografa.. .ale faktycznie może w klasie małych popluarnych kompakcików różnica jest niewielka... jednak po kupnie mojej dziewczynie Canona a720IS obraz jaki produkuje ten mały aparacik utwierdziły mnie że niejednokrotnie jest lepszy od swojej droższej konkurencji... nie mówiąc już o wyższych modelach serii G (G9, G10) które w swojej klasie po prostu nie mają konkurencji... aha... moim kryterium klasy aparatu jest obraz jaki tenże produkuje... to chyba najważniejszy wyznacznik...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 14, 2009 1:01 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
seria G wiadomo klasa sama w sobie..:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 14, 2009 1:12 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N kwi 06, 2008 9:00 am
Posty: 78
Lokalizacja: Gorlice
Panowie, a co powiecie na temat Panasonika Tz 5. Może ktoś zna ten aparat ? Parametry ma całkiem dobre i cena chyba też dobra?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 14, 2009 3:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
ENDURO SAPIENS napisał(a):
Panowie, a co powiecie na temat Panasonika Tz 5. Może ktoś zna ten aparat ? Parametry ma całkiem dobre i cena chyba też dobra?


sam osobiście miałem jednego panasonica (z lufą) w biurze też mieliśmy jednego małego.

Tego mojego sprzedałem po miesiącu użytkowania. Parametry mial dobre jednak bardzo źle i wolno ostrzył. i mial bez sensu ustawiony balans bieli przy trybach automatycznych. Tego w pracy mamy caly czas przypadłości ma podobne ale ma obiektyw od 28mm co w mojej pracy jest ważne.

Powiem uczciwie ze nie spotkalem takiego Panasonica który robil by ładne zdjęcia.(no może po za jakimiś topowymi modelami) fajne w panasonicach jest to ze dająim sporą funkcjonalnosc np. obiekty od 28 i do tego tele. ma ciemny obiektyw 3,3

ja bym nie kupował Panasonica, ale tak jak napisałem wcześniej czasem niektóre modele są bardzo złe nawet najlepszych producentów a czasem jest odwrotnie. najlepiej poczytać na forach - tych właściwych dla fotografi..:)

tutaj znajdziesz sporo recenzji - http://foto.recenzja.pl/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 20 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL