Teraz jest Pt mar 29, 2024 7:09 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: mamy odpowiedz od Canona EOS 5D Mark III
PostNapisane: N mar 04, 2012 1:25 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Dobrze , to fajne przemyślenia ....ja prywatnie lekko się napaliłem, uściślijmy wiem te wszystkie pierdy, że nie aparat itd. mam parę obiektywów L i marka IV 1D i jeszcze parę innych 7 , 5 m II coś małego 550 i ze dwie G9 :?
Ta piątka nieżle zamieszała , zobaczcie auto focus i matrycę ... kto z Was robi foty to wie , reszta nie wie i narzeka ....doceńcie postęp . Ja tam się nie wychylam bo jest na forum paru fotopstryków "zawodowych" co im się nie podoba że focą starymi aparatami , uważam że każda zmiana która pomoże mi mieć lepsze zdjęcia jest dobra ( zamiana 1D m III 1D m IV to przepaść ) Noszę i wożę to swoje 4 kg i cieszy mnie że mogę mieć fotę ( talent na nic się zda jak jest ciemno i lampy nie wolno użyć ) :lol: w pełnym słońcu każdy zrobi fotę , może nawet ostrą :lol: ale jak chcesz napierać 80 czy 120 po szutrze bokiem na fotopstryka i mieć fotę na plakat to czeg użyjesz :lol: :lol: :lol: zachód słońca zrobisz Smieną , portret , jak braknie Ci iso , powiesz ziarno jest artystyczne , takie w sylwecie foty są extra , idzie wiosna nie narzekajcie nowa piątka może być świetna , nikt nie każe Wam od razu jej kupować
Beemer dzięki za cynę , przespałem info :cry:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 16 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL