Teraz jest Pt kwi 19, 2024 7:55 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 19 z 21   [ Posty: 311 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 3:22 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Sikorp napisał(a):
Pretor napisał(a):
Ja się przerzucam na Motormanię. Sporo ciekawszych artykułów i również sporo relacji z podróży.
I dość przystępna cena za reklamę....co mnie akurat cieszy. :lol:

Eeee ... chyba jednak nie obstawiasz dobrego konia :roll: coś mi się zdaje, że poziom i sprzedawalność spada, zalega na półkach itp. Kiedyś sam czytałem teraz nie bardzo.


No ja kupiłem po raz pierwszy wczoraj. I uważam, że jest to o wiele ciekawsza lektura od nawet Motocykla. Wkurza mnie tylko ich logo. No ale to zawodowa skaza.:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 3:32 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Obecny kwartalnik MV w treści jest o wiele "słabszy" od miesięczników "samborowych"(wczesniejszychNIEznam)...choc tak naprawdę to śledząc kilka polskich for NIE WIELE NOWEGO WYCZYTAMY w papierowym odpowiedniku.

Pozdro Orzep
p.s. Wiadomo jednak, że "naSkuterze" podczas obstrukcji nic tak nie "wchodzi" jak papierowa wersja!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 5:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
I to jest niestety racja ... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 7:08 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So sie 15, 2009 9:41 am
Posty: 259
Lokalizacja: Szczeglino k. Koszalina
w mojej opinii gazetka trzyma poziom, moze nie jest najlepszym pismem tego typu na swiecie, ale tez nie tak zlym jakby sie moglo wydawac po przeczytaniu lektury powyzszych postow. najnowszy numer MV jest calkiem, calkiem, szczegolnie podobala mi sie relacja z czeczenii oraz swietny tekst z "floryda" - boki zrywac. wiekszasc wydania przeczytalem za jednym zamachem. zeby nie bylo rozowo to uwazam za zupelnie beznadziejny tekst nt. zakupu moto na raty/leasing, zbyt powierzchowny, wlasciwie niczego nie wyjasnia.
poki co nie zal mi 10 zeta miesiecznie, heh no wlasnie miesiecznie lub nieco rzadziej :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 7:57 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr gru 09, 2009 9:53 pm
Posty: 44
Lokalizacja: Czę100chowa
megakura napisał(a):
poki co nie zal mi 10 zeta miesiecznie, heh no wlasnie miesiecznie lub nieco rzadziej :)


No właśnie .......

Ale jak ktoś ( np ja i kilku kolegów ) wykupił roczną prenumeratę na 12wydań w momencie gdy pismo było MIESIĘCZNIKIEM a dostało 7 sztuk /rok , to wychodzi , że kosztuje 2 razy drożej ... Nie lubię , gdy mnie ktoś oszukuje ( a to jest odpowiednie określenie praktyk MV ) dlatego zrezygnowałem z prenumeraty -niech szukają nowych jeleni .

I nie chodzi mi o kasę ale jeśli coś kosztuje dychę , to chcę tyle za to zapłacić .

Wychodzi na to , że nie potrafią utrzymać klientów - nawet takich , którzy zobaczywszy gazetkę przypadkiem - kupili wszystkie archiwalne wydania i zapłacili na rok do przodu , by być na bieżąco :(
to niech sobie sami kupują ....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 8:01 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So paź 02, 2010 6:41 pm
Posty: 185
Lokalizacja: Kraków
Grześku, ale chyba zamawiając prenumeratę zamawiasz 12 wydań a nie tyle, ile wyjdzie przez 12 miesięcy, prawda?
z resztą negatywnych oceń pisma i postępowania właściciela się zgadzam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 8:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Myślicie że Naczelny czyta nasze posty ? ciekaw jestem co o tym myśli :?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 8:38 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr gru 09, 2009 9:53 pm
Posty: 44
Lokalizacja: Czę100chowa
BigBoyKR napisał(a):
Grześku, ale chyba zamawiając prenumeratę zamawiasz 12 wydań a nie tyle, ile wyjdzie przez 12 miesięcy, prawda?
z resztą negatywnych oceń pisma i postępowania właściciela się zgadzam.


Nie dla wszystkich jest to oczywiste - mam do nich pretensje o to , że zamówiłem 12 a dostałem 7 :cry: i nie jestem osamotniony :evil:
Ogólnie - gazeta jak gazeta - choć z klimatem - nie przeczę , każdy dla siebie bez problemu znajdzie ... ale za w takiej sytuacji jest najdroższa na rynku :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 12:06 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N wrz 13, 2009 2:10 pm
Posty: 220
Lokalizacja: Kołobrzeg
Odbijając trochę od tematu, długo zastanawiałem się nad napisaniem tego komentarza. Mam nadzieję, że zostanie mi to wybaczone.
Stworzenie podobnego, przynoszącego zyski magazynu, lub wyciągnięcie na powierzchnię oraz przeorganizowanie MV z korzyścią jest tak proste, że ech... Bo, najgorzej to przeintelektualizować temat. Naczelny MV jeśli czytasz tego posta to napisz do mnie, podpowiem Ci bezinteresownie jak zorganizować zarządzanie wydawnictwem (sprawdzone w praktyce).

A, i nie interesuje mnie kto jest naczelnym i jakiego pisma, jak i z kim rozmawiał i kto czuje się urażany, itp.


Ostatnio edytowano So lut 04, 2012 2:11 pm przez azja, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 12:41 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
BigBoyKR napisał(a):
Grześku, ale chyba zamawiając prenumeratę zamawiasz 12 wydań a nie tyle, ile wyjdzie przez 12 miesięcy, prawda?
z resztą negatywnych oceń pisma i postępowania właściciela się zgadzam.


W tym przypadku jest prosto: Grzesiek płacąc za prenumeratę zawarł umowę kupna 12 egz. w 12 miesięcy. To tak jak mam abonament roczny na siłownie w opcji 3 razy w tygodniu. To oznacza, że każdego tygodnia, każdego miesiąca mogę skorzystać z siłowni 3 razy w tygodniu. Nie jest opcją prawnie równoważną, że w styczniu będę mogł przychodzić 6 razy w tygodniu, a w lutym siłownia jest zamknięta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 12:50 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So paź 02, 2010 6:41 pm
Posty: 185
Lokalizacja: Kraków
Nie jestem prawnikiem, ale: zamawiając prenumeratę (niech będzie roczna) na warunkach, w których MV był miesięcznikiem i nie było informacji, że stanie się dwumiesięcznikiem, kwartalnikiem, czy też może będzie wydawany z okazji Nowego Chińskiego Roku ;) mam prawo oczekiwać ilości wydań takich, jakich można się było spodziewać. Jeżeli szanowny pan I. w ramach rocznej prenumeraty (opłaconej jako 12 numerów) wysłałby mi 3 lub 4 numery to raczej bym tego tak nie zostawił.
Kwota nieduża, ale o swoje trzeba walczyć. Jak nie pomoże zwykła wymiana zdań to zawsze pozostaje zgłoszenie art 286, par 1 z KK ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 12:59 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
Pretor napisał(a):
No ja kupiłem po raz pierwszy wczoraj. I uważam, że jest to o wiele ciekawsza lektura od nawet Motocykla. Wkurza mnie tylko ich logo. No ale to zawodowa skaza.:)


Czytam ich od dawna. Mało trochę w temacie adventure (bo i profil trochę inny), ale to kompletnie pozytywnie wykręceni goście z ogromnym dystansem do siebie samych i nadętego "poważnego" dziennikarstwa motocykolwego. W zalewie bylejakości i tekstów żywcem zerżniętych z tytułów niemieckich ( w jednym z ostatnich numerów innego pisma dowiedziałem się, że tubylcza ludność mazur była przyjaźnie nastawiona :shock: ) to bardzo miła odmiana. Podoba mi się to co robią.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 1:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
Arkan napisał(a):
W tym przypadku jest prosto: Grzesiek płacąc za prenumeratę zawarł umowę kupna 12 egz. w 12 miesięcy.


A jesteś pewien, że Grzesiek zawarł umowę kupna 12 egz. w 12 miesięcy ? A może zawarł umowę kupna tylko na 12 egz. bez określonego czasu ??

Pewnie MotoVoyagerowi przydałaby się konkurencja - konkurencja wyzwala dużo bardziej pozytywne działania w kierunku klienta.

Z drugiej strony Pretor czasem za dużo narzekasz :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 2:00 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr gru 09, 2009 9:53 pm
Posty: 44
Lokalizacja: Czę100chowa
Nie mam zamiaru się dopominać , sądzić itd . 12 sztuk to 12 sztuk i choćby gazeta była ROCZNIKIEM to do 2020 powinna pojawiać się w skrzynce
W życiu prywatnym stosuję zasadę kredytu zaufania , jedni ludzie na niego zasługują i zawsze mogą na mnie liczyć
a inni niestety nie i mogą mnie w 4 litery pocałować
Jak pisałem wcześniej - zamówiłem wszystkie archiwalne numery i prenumeratę płacąc jednym przelewem i czytałem niemal z wypiekami na twarzy - zniechęcili mnie tym faktem i tyle , więcej nie kupię i powodzenia życzę .

Edit

Spozo zamówiłem roczną prenumeratę na 12 egz.
Niechby przychodziły i 2 lata , byle miały kolejne numery ...
Poprostu rok przeszedł - przysłali e-mail , czy list , że zapomniałem przedłużyć prenumeratę


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: So lut 04, 2012 2:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn maja 31, 2010 3:39 pm
Posty: 1592
Lokalizacja: Białystok
Ja tak tylko zapytam, prenumeruje MV od tego roku i jeszcze nie dostałem nowego numeru, czy to normalne?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 19 z 21   [ Posty: 311 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL