Teraz jest Śr maja 01, 2024 7:02 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 21   [ Posty: 311 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 1:17 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
Baby :wink: Baby się tak kłócą. Dajcie sobie spokój, proszę !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 1:57 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Zaprenumerowałeś MV ? bo ja się waham ... :lol: po tym co przeczytałem o "naczelnym"
Krzyś Samborski mówił że nie ma łatwego życia taka gazeta , nie zdradzał szczegółów , ale koszty dystrybucji są nie małe i w końcu nie zostaje tam wiele , stąd taka stosunkowo słaba jakość w porównaniu z tym co jest w empiku w innych językach . Z drugiej strony jak nie będziemy kupować i olejemy ( jak czytaliśmy sieć dystrybucji w kluczowych punktach topnieje :lol: ) to niebawem nie będzie można przeczytać nic "naszego" , może trzeba kształtować MV . Dla mnie ta gazeta teraz nie jest spójna , jak był Sambor coś podskórnie czułem że tam pulsuje, a teraz siadło .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 8:35 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Pisanie na ogólnym forum szczegółów prywatnej rozmowy uważam za s r a n i e po iglakach , bez obrazy !
Kupuje motowojadżera od początku , ponieważ chciałem aby to pismo urosło do rozmiarów "Enduro" czy "Fuori Strada" we Włoszech , które czytam od dechy do dechy co miesiąc . Nie mam ochoty ani podstaw do osadzania kogoś , kogo nie znam , ale wydaje mi sie że droga którą obrał właściciel dąży w kierunku upadłości .
Zdrowia .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 9:04 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
Wpadło mi coś takiego: http://www.egazety.pl/techmedia/e-wydan ... yager.html - elektroniczne wydanie MotoVoyagera może to jest sposób na kłopoty z zakupem tegoż magazynu

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8340_n.jpg


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 9:34 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
PIOTHRUS napisał(a):
Zaprenumerowałeś MV ? bo ja się waham ... :lol: po tym co przeczytałem o "naczelnym".....


Panowie, bo ja nic z tego nie rozumiem :evil: kupujecie pismo, czy naczelnego? Czy to znaczy, że jak Sambor zostanie znowu naczelnym, a będzie odwalał robotę i produkował gniota, to wszyscy będziemy kupowali MV bo lubimy Sambora? Czy jak obecny naczelny zrobi super pismo (co pewnie mu nie grozi), to zrobimy bojkot bo uważamy, że jest wałem, który ośmielił się swoimi propozycjami zdenerwować naszego kolegę z forum? To jest jakaś absurdalna sytuacja.
Co do samego pisma, to jak się patrzy na niewykorzystany potencjał to żal dupę ściska...Takie tematy sprzedaje się emocjami! Po przeczytaniu takich relacji każdy z nas powinien przez dwa dni nie spać marząc o podróży w pokazane tam miejsca. A co mamy? Byle jak obrobione i wydrukowane zdjęcia, suche relacje w formie instrukcji obsługi danej lokacji i kompletnie niespójną formułę. To ma być pismo dla pasjonatów, a pierwsze co się tam rzuca w oczy to brak pasji :? Szkoda gadać....

P.S.
PIOTHRUS - wiem, ze Twoja wypowiedź to sarkazm, ale wydaje mi się, że ilustruje ona nastroje niektórych kolegów....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 10:43 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Ja podchodzę w Empiku , przeglądam i nic , mimo że temat mnie kręci , mam chyba tylko kilka numerów :lol:
A czas Sambora , wydawało mi się że był MV jakiś bardziej ciekawy , może to sugestia :)
Arkan ma rację , brak pasji , ja nie mówię że to łatwe , ale też czuję że to taki schyłek idei :(
I poziom technicznych informacji słaby , ja wiem że żyją głównie z reklam ale te też powinny być już dopasowane do targetu . Więcej informacji można znalezć na Forum , więc jaki sens istnienia , dlaczego nie wpadł naczelny żeby dołączyć te słynne już "warsztaty" na płycie do gazety ?
Odnoszę wrażenie że jest grupa ludzi która traktuje motocykle jak biznes , a ludzie intuicyjnie to czują , czy to dotyczy transportu , pomocy , czy innych dziedzin, czują i ich odrzuca :roll:
Niech turystyką zajmie się Sambor czy Kamil z Izą , niech warsztat poprowadzi ktoś , kto wie jak sobie radzić Steven ( oszalałem ile gość wiedział o zawieszeniu ) , a technikę jazdy choćby Robert Błachut ( pierwszy trener Tadka ) .
A u nas ważne żeby był tani, najlepiej kolega bo zrobi to za darmo , albo za flaszkę . I ja tak czuję tą gazetę . Smutne ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:01 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
PIOTHRUS napisał(a):
Odnoszę wrażenie że jest grupa ludzi która traktuje motocykle jak biznes , a ludzie intuicyjnie to czują , czy to dotyczy transportu , pomocy , czy innych dziedzin, czują i ich odrzuca :roll:
Niech turystyką zajmie się Sambor czy Kamil z Izą , niech warsztat poprowadzi ktoś , kto wie jak sobie radzić Steven ( oszalałem ile gość wiedział o zawieszeniu ) , a technikę jazdy choćby Robert Błachut ( pierwszy trener Tadka ) .


jest masa ludzi którzy chcieli by zarabiać na swojej pasji, i sągotowie się bez reszty temu poświęcić. ale w naszym kraju sztuka ta jest niesamowicie trudna. mało kto tu zarabia, wierzcie mi. Ja bym bardziej traktował komercyjne próby produkcji handlu, czy transportu jako formę dodatkowego dochodu na wyprawy właśnie. no przynjmniej ja tak mogę powiedziećo sobie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:23 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sty 19, 2009 8:45 pm
Posty: 2142
Lokalizacja: Warszawa
Dla mnie świat nie jest czarno biały:
- Motovoyager jak na razie to najlepsze i jedyne takie polskie pismo - to cieszy
- Redaktor naczelny sobie z jego potencjałem zupełnie (od dawna) nie radzi i ma jakoś mało pokory - to wqurza
- Pretor chochlikuje - przywykłem :lol:
- Kiedy kupuję ? - jak mam akurat ochotę, bo jest coś ciekawego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 11:52 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Masz rację EX , wszyscy to wiedzą , chodzi o pasję , i wszystko z niej wynika, ale jak w oczach masz tylko banknoty , to nic z tego nie będzie . Kiedyś napisałem posta z Marakeszu , że znalazłem wyp. motocykli , i użyłem dość nietrafionego zwrotu ( łupił ) w odniesieniu do transportu motocykli , jaka rozszalała się dyskusja , czekałem tylko że zaraz ktoś mi zabroni podać namiar , napisze że mi nie wolno itd.
Już ruszyła obrona :wink: , czy jest się o co bić, sam nie wiem, troszkę z przekory zrobiłem "C" zobaczymy , marzy mi się że kiedyś postawię furę , na kilka lub kilkanaście bików i napiszę na forum jedzie ktoś , tylko zrzuta na paliwo i koszty :lol: co wtedy, będę wrogiem nr 1
Zbyt łapczywie czasem ludzie chcą zarabiać na motocyklach , czytałem tu dyskusję o reklamie, jeden gość wciskał się wszędzie mimo zakazów Admina, a gdzie koledzy, przyjaciele ... pomoc , gdzie " GENTLEMEN START YOUR ENGINES "
Miło się czyta jak Tarna pisze że wezmie laptopa :) a przecież taka wiedza i działania są warte dużo pieniędzy , ktoś mógłby wycisnąć jak cytrynę temat " szkolenia z zakresu elektroniki 990 " pierwszy bym pojechał , mało tego kilka serwisów powinno wysłać albo zaprosić ....:roll:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 1:13 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt maja 10, 2011 8:35 pm
Posty: 107
ja chętnie bym widział w MV oprócz relacji z wypraw także testy części/akcesoriów motocyklowych (np. opon, kufrów, blokad itp. ). Co roku pełno nowych modeli i przydałyby się rzetelne porównania. Te które są ograniczają się do powielenia kilku podstawowych informacji jakie podaje producent, to za mało. Bardzo dobry jest pomysł przedmówców z wydaniem na CD warsztatów motocyklowych - nawet jeśli miałoby to być rozbite na kilka numerów pisma zainteresowanie byłoby duże, co widać po licznych edycjach warsztatów na które ciągle są chętni. Zdarzają się też elementarne błędy wskazujące, że ktoś kto to redaguje nie ma za bardzo orientacji o czym pisze - np. w teście nowego Suzuki użyto zdjęć...starego modelu.
Nie życzę MV upadku choć nie jestem też jego fanem, pismo ma ciekawy pomysł na siebie, różni się od komercyjnego Motocykla, ale parę rzeczy przydałoby się poprawić.
Może możnaby np. użyć innego papieru i znacznie obniżyć cenę pisma?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 1:25 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr paź 20, 2010 4:56 pm
Posty: 52
"Może możnaby np. użyć innego papieru i znacznie obniżyć cenę pisma?"

Użycie innego papieru nie koniecznie przyniesie obniżkę pisma.
Ci Co kupili ostatni numer, więdzą o czym, pisze. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 1:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Ja się przerzucam na Motormanię. Sporo ciekawszych artykułów i również sporo relacji z podróży.
I dość przystępna cena za reklamę....co mnie akurat cieszy. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 3:18 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lis 02, 2007 10:39 pm
Posty: 1173
Lokalizacja: Lublin
Adagiio napisał(a):
Pisanie na ogólnym forum szczegółów prywatnej rozmowy uważam za s r a n i e po iglakach , bez obrazy !


A fuj Pretor, ja uważam to za s..ra..nie na stole, masz może jakieś nagrania ? :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 3:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sty 19, 2009 8:45 pm
Posty: 2142
Lokalizacja: Warszawa
Pretor napisał(a):
Ja się przerzucam na Motormanię. Sporo ciekawszych artykułów i również sporo relacji z podróży.
I dość przystępna cena za reklamę....co mnie akurat cieszy. :lol:

Eeee ... chyba jednak nie obstawiasz dobrego konia :roll: coś mi się zdaje, że poziom i sprzedawalność spada, zalega na półkach itp. Kiedyś sam czytałem teraz nie bardzo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Magazyn Motovoyager - zmiany
PostNapisane: Pt lut 03, 2012 3:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Jak tam chcecie. Mam odmienne zdanie ale szkoda pisać. Mam jeszcze inne ciekawostki ale Wam nie powiem. :twisted: :lol: :lol: :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 18 z 21   [ Posty: 311 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL