Teraz jest Pt kwi 26, 2024 3:25 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Moto Guzzi, zdjęć kilka
PostNapisane: N mar 18, 2007 2:47 pm 
Początkujący

Dołączył(a): So sty 13, 2007 8:36 am
Posty: 16
Lokalizacja: W-wa
Witam!
Mała sesja mojego nowego projektu. Oryginalnie był to zeszpecony przez poprzedniego właściciela Moto Guzzi V65 Police (rocznik '88 ). Celem moim jest zrobienie z niego motocykla w stylu cafe racer + trochę moich własnych wizji 8)
Zapraszam do oglądania, zdjęcia są czano-białe gdyż w warsztacie było paskudne oświetlenie :( .

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

No i warsztatowa perełka :D
500tka Triumph'a

[ img ]

[ img ]


Ostatnio edytowano Pn mar 19, 2007 9:35 am przez XL_Bartek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Moto Guzzi, zdjęć kilka
PostNapisane: Pn mar 19, 2007 9:06 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt sty 16, 2007 1:23 pm
Posty: 69
Lokalizacja: Świdnica
Y!
Cus piknego! :wink:
Powiedz no mi Bracie - ten V65 jest na gaźnikach DelOrto? Mają pompkę przyspieszającą?
Zdrowia!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 19, 2007 10:04 am 
Początkujący

Dołączył(a): So sty 13, 2007 8:36 am
Posty: 16
Lokalizacja: W-wa
Bry!
Gaźniki oczywiście DelOrto, na razie seryjne bez pompki. Mam za to 4 mechaniczne gaźniki DelOrto ogromnej średnicy które pochodzą ze starej Bimoty z silnikiem gsxr'a.

[ img ]

Plan zakłada montaż 2 takich diabłów :twisted: . Motocykl jak na razie waży ok 120 kg, myślę że nie przekroczę finalnie 140 kg. Z oryginalnego V65 ostała się rama (delikatnie przerobiona z tyłu), silnik i zawieszenie. Koła pochodzą od V50 Imola (dwie 18, oryginalnie z tyłu była 16). Zaciski brembo oryginał, pompa hamulcowa przód od ZXR 400, tył GS500. Bak od MG LeMans III, zadupek tył konstrukcja własna (laminat). Lampa przód wzór CB900, tył z mojej MZ etz 250. Zestaw podnóżek od jakiejś włoszczyzny (wyglądają ładnie :D ). Elektryka będzie zbudowana od nowa i inna niż w oryginale (włosi mieli z tym problem :wink: ). Obrotomierz jest dla mnie zagadką, zakupiony na ebay.de, pan twierdził że od jakiegoś MG z lat '70. Ciekawe że pasuje on "linkowo" i przełożeniem do V65.
Układ wydechowy robi się ;), kolektory z kwasówki i przelotowe wydechy (tutki na wzór Norton Manx)
Silnik nie będzie dłubany, zadowala mnie instalacja gaźników, płuc K&N'a :) oraz odchudzenie całości :twisted: .
Ugh... sie rozpisałem, sry dla mnie to temat rzeka :wink:


pzdr!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL