Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:34 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 13 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 10:14 am 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
Chłopaki , wiem że politykowanie to szajs i że to jest forum motocyklowe , ale temat jest tak ekstremalnie ważny , że może uda się nie kłócić . O co proszę .

Chodzi o referendum jakie nas czeka za kilka dni . Ludzie nie dajcie się bałamucić ! IDŹCIE NA TO REFERENDUM ! System i media robią wszystko żeby zniechęcać , więc każde nakręcanie ludzi aby poszli JEST WAŻNE . Kurewsko ważne !!

Zamiast oglądać jakieś durne seriale albo film dzisiaj wieczorem , pooglądajcie sobie to .Paweł podejmuje tam tematy ogólnie znane , nic nowego , ale warto sobie przypomnieć :

https://www.youtube.com/watch?v=qNl14YA1Tmk


Pamiętajcie ! Nie wpisujemy 3 x TAK , jak powtarzają w mediach niby przez pomyłkę ( żeby ludziom się skojarzyło aby tak zakreślali ) , ale zakreślamy - TAK NIE TAK . Pytania są specjalnie tak napisane , żeby ludzie właśnie robili ten czeski błąd i zapewne wielu go zrobi . UWAŻAJCIE NA TO !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 10:18 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
pełna zgoda również uważam że referendum jest wręcz ważniejsze niż wybory...
jest to prawdziwa szansa aby społeczeństwo mogło się wypowiedzieć...
i jest to pewien przyczółek aby zbudować społeczeństwo obywatelskie i iść w kierunku demokracji bezpośredniej...

abstrahując już całej treści referendum


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 10:24 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1441
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
ja nie idę na referendum ...bo jadę pojeżdzić na moto..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 10:57 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): So mar 21, 2009 6:35 am
Posty: 90
Co do zasady udziału w wyborach to tak.
Co do pierwszego wpisu, gdyby nie ta instrukcja głosowania.

Polityka to jednak bagno bez zasad


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 10:59 am 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
Panowie , głosujcie jak chcecie , sorry za to naprowadzanie . Głosujcie jak nakazuje wam sumienie , ale WYPOWIEDZCIE SIĘ ! To jest ważna sprawa .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 11:22 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt kwi 24, 2009 8:08 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Józefów
Zgadzam się w pełni ze stwierdzeniem, że jest to forum motocyklowe, więc głosuje z tym by szajsu nie mieszać bo zaczyna śmierdzieć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 11:47 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Nie przesadzajcie z tym alienowaniem się i apolitycznością… Popieram Wodza, ważna sprawa, jest możliwość trzeba skorzystać!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 03, 2015 12:43 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Tylko obłuda i kłamstwa . A tfu !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N wrz 06, 2015 8:22 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N lut 24, 2013 11:05 pm
Posty: 159
Lokalizacja: Złotoryja
40 osób. Na ponad 600 uprawnionych. Tyle właśnie ludzi poszło dziś na referendum w mojej wsi. Potem będzie znowu narzekanie.

wytapatalkowano


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: N wrz 06, 2015 9:29 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt wrz 16, 2014 11:48 am
Posty: 18
Lokalizacja: Gliwice
A mnie w motocykliźmie zawsze podobało się że jest taki czysty, apolityczny, wręcz oderwany od rzeczywistości... cóż czas zweryfikować poglądy :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 10, 2015 1:01 pm 
Początkujący

Dołączył(a): N mar 22, 2015 10:17 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Hard River
Czasami , gdy się ważą ważne naprawdę sprawy , wypada się udzielić . Mam generalnie w dupie głęboko polityków i ten cały cyrk . Na pewno nie jestem społecznikiem , nie mam misji ratowania świata .Ale kurde ... TO BYŁA OKAZJA ! Tak myślę , dlatego ten temat wałkowałem .

To była mega szansa . Ale wielu Polaków uznało że to było bez sensu . ŻADNE referendum nie jest bez sensu ! Idąc i oddając głos nawet na najdurniejsze pytanie robisz jedno , pokazujesz tym popipceńcom że czuwasz i że masz coś do powiedzenia .Nie idąc uświadamiasz im że masz to wszystko w żici i że mogą w sumie robić sobie co chcą . Cała filozofia .

Wszelkie argumentowanie na swoje nie pójście ma swoje podstawy w czyjejś propagandzie . Najczęściej spotykanym sposobem było tu wskazywanie że to populizm byłego rezydenta . I OK , racja 100% , był to populizm czystej wody , bezdyskusyjnie . Tylko że to nie oznacza żeby nie skorzystać z takiej okazji !!!

Niestety pewne kręgi tak mocno nagłośniły ten aspekt ( że to populizm ) , że ludzie stwierdzili że w tym brać udziału nie będą . Wylali dziecko z kąpielą ! Należy czasem olać pobudki i skupić się na tym co można ugrać . A tu było ekstremalnie dużo do ugrania ! Zmiana tego bajzlu .Przynajmniej przyczółek do zmian .

Jak dostajesz promocyjny produkt ( np w banku ) to myślisz że to jest dla twojego dobra ? Raczej , nie . Wiesz że to kombinatorstwo i że najbardziej zarobi na tym bank . A jednak kredyt bierzesz , bo korzyści jakieś z tego też wyciągniesz . Tu było to samo . Cza było brać co nam dali a nie psioczyć że to był populizm .

No ale jak widać robienie na złość , to jako naród mamy bardziej we krwi niż konstruktywizm .

Sorry chopy za ferment . Więcej się udzielał w propagandzie politycznej nie będę . To bicie głową w mur .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 10, 2015 1:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt wrz 05, 2008 9:50 pm
Posty: 1854
Nie ma co przepraszać, powiedziałeś jak jest, jak to ostatnio wytłuszczył Mariusz w maxtv...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: WAŻNY TEMAT !
PostNapisane: Cz wrz 10, 2015 2:32 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lut 03, 2011 7:02 pm
Posty: 440
Lokalizacja: Karpacz/Gniezno
Wódz napisał(a):
Czasami , gdy się ważą ważne naprawdę sprawy , wypada się udzielić . Mam generalnie w dupie głęboko polityków i ten cały cyrk . Na pewno nie jestem społecznikiem , nie mam misji ratowania świata .Ale kurde ... TO BYŁA OKAZJA ! Tak myślę , dlatego ten temat wałkowałem .

To była mega szansa . Ale wielu Polaków uznało że to było bez sensu . ŻADNE referendum nie jest bez sensu ! Idąc i oddając głos nawet na najdurniejsze pytanie robisz jedno , pokazujesz tym popipceńcom że czuwasz i że masz coś do powiedzenia .Nie idąc uświadamiasz im że masz to wszystko w żici i że mogą w sumie robić sobie co chcą . Cała filozofia .

Wszelkie argumentowanie na swoje nie pójście ma swoje podstawy w czyjejś propagandzie . Najczęściej spotykanym sposobem było tu wskazywanie że to populizm byłego rezydenta . I OK , racja 100% , był to populizm czystej wody , bezdyskusyjnie . Tylko że to nie oznacza żeby nie skorzystać z takiej okazji !!!

Niestety pewne kręgi tak mocno nagłośniły ten aspekt ( że to populizm ) , że ludzie stwierdzili że w tym brać udziału nie będą . Wylali dziecko z kąpielą ! Należy czasem olać pobudki i skupić się na tym co można ugrać . A tu było ekstremalnie dużo do ugrania ! Zmiana tego bajzlu .Przynajmniej przyczółek do zmian .

Jak dostajesz promocyjny produkt ( np w banku ) to myślisz że to jest dla twojego dobra ? Raczej , nie . Wiesz że to kombinatorstwo i że najbardziej zarobi na tym bank . A jednak kredyt bierzesz , bo korzyści jakieś z tego też wyciągniesz . Tu było to samo . Cza było brać co nam dali a nie psioczyć że to był populizm .

No ale jak widać robienie na złość , to jako naród mamy bardziej we krwi niż konstruktywizm .

Sorry chopy za ferment . Więcej się udzielał w propagandzie politycznej nie będę . To bicie głową w mur .


A ja jestem bardzo wdzięczny Tobie za założenie tematu, bo gdyby nie on o referendum zwyczajnie zapomniałbym. Jeżeli chodzi o media to właściwie słucham tylko radia od 7-9rano robiąc śniadanie, a potem jestem wyalienowany, bo polityka mnie nie interesuje (albo inaczej interesuje tak mocno, że jak słyszę jak się władza kompromituje to mnie krew zalewa i zwyczajnie wolę omijać te informacje). O referendum w przeciwieństwie do złotego pociągu była zupełna cisza, a było to najważniejsze głosowanie przynajmniej od referendum unijnego. Gdyby nie Twój temat dowiedziałbym się pewnie w okolicach piątku i właściwie nie miałbym już szans oddać głosu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 13 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL