Teraz jest Cz mar 28, 2024 7:56 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 11 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Linka śmierci
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 9:05 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz lis 19, 2009 3:09 pm
Posty: 56
Lokalizacja: Gliwice
widzieliście?
https://www.youtube.com/watch?v=6qMTMBY8Eoc

... czy fake czy nie to spotkałem się z takimi linkami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 9:09 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn mar 12, 2007 10:08 pm
Posty: 2039
Lokalizacja: S-ec
fake na 100%


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 9:14 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 04, 2011 10:09 pm
Posty: 451
Lokalizacja: WM
fake fake fake :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Wt sty 06, 2015 9:37 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
już na fb pisałem robienie takich filmów i rozpowszechnianie doprowadzi do tego że jacyś porypani nastolatkowie zaczną sprawdzać skuteczność takich pułapek po lasach i będzie nieciekawie. Straszna głupota moim zdaniem takie filmiki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Pn sty 12, 2015 6:29 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Pn sie 11, 2014 12:17 am
Posty: 4
Lokalizacja: Polanka
Inne media i tak już zadbały o to by każdy o tych sposobach wiedział więc chyba jeden filmik w jedną czy drugą różnicy nie zrobią.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Pn sty 12, 2015 8:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
enduro krzeszowice to taki motocyklowy frog i to nie jedyny idiotyczny filmik, pewnie synus jakiegos lokalnego magnata i nikt mu nic nie moze zrobic


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Wt sty 13, 2015 11:02 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 18, 2014 6:41 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Białystok
igrek napisał(a):
enduro krzeszowice to taki motocyklowy frog i to nie jedyny idiotyczny filmik, pewnie synus jakiegos lokalnego magnata i nikt mu nic nie moze zrobic


Co do filmu to się zgodzę - nic dobrego raczej nie przyniesie.
Co do Froga - znam chłopaka bardzo dobrze(również motocyklista) i zapewniam Cię, że to co zrobiły z nim media, przeróżne służby i ile wokół całej tej historii wyrosło bzdur, ile narobiono cyrku, nie mieści się w głowie!
Nie bronię go bo latanie po mieście w ten sposób, nawet z jego umiejętnościami, to kuszenie losu ale to co wywołał ten film to jedna wielka masakra! Nie jest synem nikogo ważnego i na wszystko zarobił sam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Wt sty 13, 2015 11:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Spidi nie chcę się wdawać tutaj w zimową polemikę jakich wiele na forum ale
dodawanie kolejnych filmów do kanału w momencie gdy o poprzednich filmach mówi już cała Polska jest normalne ?
Może go znasz ok ale moim skromnym zdaniem to jakiś debil i media stopnia jego głupoty nie zmienią.
Kompletnie mu nie współczuję a współczuję policjantom których on na filmikach wraz z paczką klakierów obśmiewa a oni nie mogą nic zrobić bo ma na dobrych adwokatów. Nie nadawałbym się na policjanta bo nadużyłbym władzy sam na sam oj nadużył.
Nie wiem jak się dorobił tego co ma ale no hmm może miał szczęście bo ciężko jest mi zrozumieć jak tak zarozumiała i głupia osoba mogła się dorobić .. jaki kraj taka elita jak mówią :)
Spidy w normalniejszym kraju typu Anglia Niemcy czy Francja ten gość już za pierwszym razem miał pozamiatane a u nas trach nagonka media go męczą i służby bo się nie chciał zatrzymać tu czy tam i ogólnie dobrze prowadzi :)
Gdyby nie media znów by się wymigał ale nie oj nie tym razem, tym razem jest na świeczce i spłonie
I to samo zdanie mam o tych mistrzach enduro
przyjdzie kryska na matyska i tyle

over

jeszcze taki wesoły wytwór internetu
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Śr sty 14, 2015 12:53 am 
Aktywny

Dołączył(a): Wt mar 18, 2014 6:41 pm
Posty: 100
Lokalizacja: Białystok
No właśnie - temat na długą dyskusję.
Jak wspomniałem nie popieram ani nie pochwalam tego zrobił.

Jednak w moim odczuciu większym problemem jest co innego.
Jeżeli po nagonce medialnej okazuje się, że w naszym kraju na ludzi robiących takie rzeczy nie ma zwyczajnie paragrafów i przepisów pozwalających ich w sposób adekwatny ukarać, to trzeba uderzyć się w pierś, przyznać do błędu i to prawo naprawić. Tak robi się w cywilizowanych krajach jakim podobno jesteśmy.
Potem wystarczy już tylko przypilnować gościa i w ramach prawa ukarać stosownie do tego co nawywijał.

Możesz mi wierzyć lub nie - daleki jestem od robienia kampanii w jego obronie. Naważył piwa, które musi wypić. Mnie boli co innego. Ta historia otworzyła mi oczy na wiele spraw. Niby każdy to wie... Jak łatwo władza, służby tudzież media mogą człowieka zniszczyć. Wystarczy odpowiednio intensywna kampania, odrobinę zmanipulowane fakty, przemilczane pewne detale i już jednak kiedy widzisz coś takiego z detalami blisko siebie to włos sie jerzy na głowie.

Jak by nie patrzeć to czy naprawdę jest to historia, którą powinien zajmować się premier i połowa stołecznej kryminalnej? Mamy większe problemy na co dzień...
W mediach nie znajdziesz informacji o szczegółac. Nie ma nic o tym jak kilka dni po rozpoczęciu telewizyjnego linczu, wszelkie możliwe służby ruszyły co tylko się da, wykorzystały techniki operacyjne zarezerwowane dla naprawdę groźnych przestępców.
Nie ma nic o tym, że zawijali z domów i zastraszali jego znajomych, nie ma o tym że robili im przeszukania w domach, nie ma słowa na temat rekwirowania telefonów, kamer i komputerów, nigdzie nie pisze się o tym, że zatrzymane bez nakazu zostały różne auta, które wg. mundurowych były podejrzane, nie ma wzmianki o podsłuchach, szantażowaniu, nagrodach pieniężnych za donosy itp.
Pomijam już kwestię szukania czegokolwiek na siłę czyli m.i.n. stawianie zarzutów od czapy jak np. "posiadania broni palnej" podczas gdy był to zwykły straszak z militaria.pl który moze kupić każdy bez żadnych dokumentów.

To że chłopak nie siedzi nie wynika z faktu, że ma wybitnych adwokatów ale z samego prawa - zwyczajnie to co zrobił w świetle naszych przepisów nie jest przestępstwem a zbiorem wielu rażących wykroczeń. Tylko, że nikt tego głośno nie powie. Są naciski na prokuratorów i sędziów żeby coś wymyślili i jakoś go usadzili. Myślisz, że czemu to tyle trwa? Minęło ponad pół roku a sprawy nie widać. Jedynie pojawiają sie kolejne opinie biegłych, ktore niestety dla prokuratury nie dają im pola manewru.
Sam nie rozumiem motywu wrzucania kolejnych filmów - mam wrażenie, że to raczej jego prywatna wojna z systemem, który jest .... Może Stonoga go zainspirował? :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Śr sty 14, 2015 7:49 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn paź 25, 2010 8:40 pm
Posty: 581
Chyba Wardęga... :wink: Cholera, zachciało mu się być jutubowym fejmem kosztem reszty środowiska motocyklowego, któremu za to przyjdzie zapłacić... :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Linka śmierci
PostNapisane: Śr sty 14, 2015 8:38 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Spidi napisał(a):
No właśnie - temat na długą dyskusję.
Jak wspomniałem nie popieram ani nie pochwalam tego zrobił.

Jednak w moim odczuciu większym problemem jest co innego.
***


Zgadzam się z tobą w 100 %. To jest składowa braku "nieuchronności kary" która w naszym kraju panuje. Żeby załatwić sprawę z dealerem który sprzedał uszkodzone auto - wezwij tvn turbo, żeby załatwić sprawę wywozu nieczystości nie tam gdzie trzeba wezwij uwagę albo sprawę dla reportera, żeby załatwić sprawę nielegalnego fotoradaru wezwij emil tv .. lub we wszystkich tych przypadkach przynajmniej zadzwoń do jakiejś gazety. I nagle wszyscy winni przepraszają, naprawiają i robią dobry PR nie ważne czy to instytucja państwowa jak urząd skarbowy, komornicy, urząd miasta czy prywata jak dealer samochodowy czy duża firma przetwórstwa mięsnego. Nawet taki Sowizdrzał próbował pisać do Weissa bo do LP nie ma sensu ..
Media stały się 4 władzą bo pierwsze 3 nie wywiązują się ze swoich obowiązków ... niestety.

w pewnych sferach życia nie wiele się zmieniło :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 11 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL