Teraz jest Pt kwi 19, 2024 8:56 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Klub Motocyklowy Nieformalny zakładam....
PostNapisane: N maja 05, 2013 12:53 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz lis 12, 2009 7:51 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Włocławek
mazby napisał(a):
Zapraszam do Klubu Nieformalnego Motocyklistów....na Biało!

genezą pomysłu jest wizyta u mnie księdza Jurka na policyjnym RTku w białym kasku i kamizelce. Pierwszy szok to ...Policja!, Drugi .... koloratka.
Pomysł mi się tak spodobał, ze przemalowałem "12-tkę" na "white" i zmieniłem kask.
Teraz się super jeździ. Pomijam super zabawę na szosie, ale naprawde jest bezpieczniej.... nie wspomnę , że kilka razy uniknąłem mandatu... "jedź dalej..."

Całkiem serio namawiam do białego kasku. Bardziej wciągniętych.... biały motor. kamizelki już mamy.... niektórzy.

Zdecydowanch... lub już stosujących zapraszam do publikowania fotek swoich "suk".


mazby



[ img ]


Panie Zbyniu, to ja poproszę o łagodny wymiar kary :D :D :D Generalnie się stosuję do większości paragrafów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Klub Motocyklowy Nieformalny zakładam....
PostNapisane: Cz gru 05, 2013 2:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Louis napisał(a):
Orzep napisał(a):
Biały kask ma jeszcze jedną, ważną zaletę!
Nie "ściągaNAsiebie" promieni słonecznych, jak np czarny!
Natępny, który kupię, będzie white...
Pozdro Orzep

Tu akurat nie ma różnicy, wypełnienie kasku stanowi dobrą warstwę izolacji termicznej.



http://motormania.com.pl/newsy/swiat/cz ... -w-srodku/

Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Klub Motocyklowy Nieformalny zakładam....
PostNapisane: Cz gru 05, 2013 11:02 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lut 05, 2009 11:36 am
Posty: 449
Lokalizacja: Kujawy oraz Brodnica
To ja się podzielę spostrzeżeniami. Chyba od 2 lat mam na kurtce w miejscach typowo policyjnych "POLSKA" oraz naramienniki odblaskowe. Do tego biały Nolan N43.
Na początku było poczucie bezpieczeństwa, bo wiecie, widzą mnie i do tego reagują, dziwnych manewrów nie robią. Często też ustąpią bardziej niż zwykle.
Fun też był parę razy. Raz w mojej mieścinie radiowóz zawrócił i klucząc uliczkami podjechał pod mój garaż. Nastrój miałem wesołkowaty, to chłopakom jeszcze zasalutowałem z bananem na ryju, oni też w śmiech. Jechali sprawdzić kto spoza ich rejonu na patrol wyskoczył i w ostatniej sekundzie zaczaili że to jednak nie policyjny motor. Hehe, haha, siema i pojechali też z bananami na twarzach.
Ale tak na poważnie: nie jadę przesadnie chybko, ale też nie wolno. Normalnie auta jadą też normalnie, wiecie, jakieś lekkie przekroczenia maxymalnych dopuszczalnych prędkości itp. Wtedy auto robi mi za jelenia na przedzie. W barwach pseudopolicyjnych już tak nie jest. Auta jadą przesadnie przepisowo czym po prostu blokują drogę. Więc albo jadę za takim albo.. sam się wystawiam na niepotrzebne manewry wyprzedzania itp, no rzucam się w oczy. To jednak nie jest takie fajne.
Też tak macie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Klub Motocyklowy Nieformalny zakładam....
PostNapisane: Pt gru 06, 2013 12:37 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 10, 2010 6:09 pm
Posty: 690
Lokalizacja: Pruszków
Bywa jeszcze "ciekawiej". Jedziesz za takim klientem sporo szybciej niż prędkość dopuszczalna, ale jednostajnym tempem, od kilku kilometrów. Wszystko ładnie, aż facet nagle dostrzega w lusterku biały kask i odblaski, więc odruchowo robi awaryjne hamowanie do 50km/h, a Ty mało mu do bagażnika nie wjeżdżasz ;) Raz taki numer miałem na Słowacji, raz niedaleko domu.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 19 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL