Teraz jest So maja 11, 2024 6:06 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 72 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Wt kwi 09, 2013 10:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Orzep napisał(a):
p.s. Mnie osobiście tez USA ciśnienie podbija, ale wizami dla Nas i jako najbardziej barański Naród!



Nic personalnego ..
Piszesz o tym z wlasnego doswiadczenia czy tylko jako stereotyp..
Zyje juz troche na tym zgnilym zachodzie ..I przyznam ze amerykanski robotnik niczym nie rozni sie od robotnika polskiego ..
No roznica jest w nastawieniu do zycia ..
Bo o polakach w USA tez ciagle panuje przekonanie ze to naiwny i durny nie wykrztalcony nie znajacy jezykow obcych narod..
Te sterotypy przetrwaly od czasow Galicji chyba ..Ja oczywiscie sie z tym nie zgadzam
Oczywiscie ze mentalnosc ..ludzi w USA czy Kanadzie rozni sie strasznie od mentalnosci ludzi zyjacych w Polsce ..
Ale nigdy mi do glowy nie przyszlo abym mogl ich zbiorowo nazawac baranami ..
Co do wiz..No coz.
To nie amerykanie lamia prawo emigracyjne u siebie a emigranci ktorzy dostaja promese wizy na 6 miesiecy i zostaja dluzej ..
Oczywiscie ma to wplyw na pozostalych ktorzy nie maja takiego zamiaru ..Nazywa sie to odppwiedzialnosc zbiorowa..

Pozdrawiam
Beemer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Wt kwi 09, 2013 11:19 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Beemer..."stereotypObserwacyjny", może jak już zniosą wizy i pojadę, to zmienię zdanie.
Narazie niech to "Nazywa się odpowiedzialność zbiorowa".
Napisałem "barański", a nie BARANY...idiotyczni, a nie idioci.
Odnośnie Emigrantów masz rację, ale to nie Emigranci z Czech, Litwy, Estonii, Słowacji, Węgier działają w wojnach USA na taką skalę jak ci "zGALICJI"! Za chlebem dzisiaj "niedokształconePolaczki" już tam nie latają, bo w Europie lepiej płacą i bliżej do Rodziny...
Pozdro Orzep
p.s. Beemer zdanie to moje, nie koniecznie mONdre, jak i Ja :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 12:24 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 6:21 pm
Posty: 485
Lokalizacja: BRANIEWO
Odnośnie zysków...na samym starcie można upłynnić jak to jest podane w filmie złoto warte ponad 160 miliardów dolarów-dane dotyczą jednej firmy, a odnaleziono jedynie gdzieś tam w podziemiach w kontenerze tylko na kwotę 230 mln... Przy inwazji na Irak to całe konwoje cystern z ropą codziennie były transportowane i wywożone from USA... teraz doszedł Afganistan i nie wiadomo co jeszcze :idea:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 4:25 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Orzep napisał(a):
Beemer..."stereotypObserwacyjny", może jak już zniosą wizy i pojadę, to zmienię zdanie.
Narazie niech to "Nazywa się odpowiedzialność zbiorowa".
Napisałem "barański", a nie BARANY...idiotyczni, a nie idioci.
Odnośnie Emigrantów masz rację, ale to nie Emigranci z Czech, Litwy, Estonii, Słowacji, Węgier działają w wojnach USA na taką skalę jak ci "zGALICJI"! Za chlebem dzisiaj "niedokształconePolaczki" już tam nie latają, bo w Europie lepiej płacą i bliżej do Rodziny...
Pozdro Orzep
p.s. Beemer zdanie to moje, nie koniecznie mONdre, jak i Ja :wink:


lol
W ogole nawet nie pomyslalem ze to co napisales jest niemadre..
Mialbym pewnie takie samo zdanie na ten temat gdybym zyl w Polsce ..
Amerykanie sa typowymi biznesmenami -Nie ma co liczyc na sentyment -I tu jest pewnie powod dla ktorego duza czesc
spoleczenstwa polskiego jest zbulwersowana sprawami zniesienia wiz dla Polakow ..O ile sie nie myle to my zaproponowalismy
USA pomoc w wojnie w Afganistanie i Iraku i warunkiem pomocy nie bylo znisienie wiz dla Polakow .
Oczywiscie bylbo to ladne z ich strony ..ale i oni maja swoje przepisy wewnetrzne..
CO do emigracji Polakow do Europy ..Tak masz racje placa lepiej i do rodziny blisko -Powodem jest to ze teraz kazdy Polak ma prawo pracowac w krajach UE
legalnie wiec i stawki sa inne..W USA musialby starac sie o pozwolenie o prace lub staly pobyt a to juz inna historia i dlugotrwala .Podobnie sprawa wyglada w kanadzie mimo ze wizy dla Polakow sa zniesione ..

Co do Twego czekania na zniesienie wiz..Nie czekaj ..lol
Nie wiadomo kiedy to moze nastapic..A gdy juz sie to stanie to moze sie okazac
ze czlowiek juz zastary na takie podroze..
USA to piekny kraj i ciekawy ..
jak to w reklamie Nike
"Just Do it"
Pozdrawiam
Beemer


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 4:38 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Yachu napisał(a):
Odnośnie zysków...na samym starcie można upłynnić jak to jest podane w filmie złoto warte ponad 160 miliardów dolarów-dane dotyczą jednej firmy, a odnaleziono jedynie gdzieś tam w podziemiach w kontenerze tylko na kwotę 230 mln... Przy inwazji na Irak to całe konwoje cystern z ropą codziennie były transportowane i wywożone from USA... teraz doszedł Afganistan i nie wiadomo co jeszcze :idea:



Yachu
No chyba nie myslales ze amerykanski rzad wyslal swoich chlopakow do Iraku jedynie w celu
przedstawienia im "Demokracji"...Sytuacja na Swiecie przez ostatnie lata zmienia sie bardzo szybko..
Trudno przewidziec co nas czeka ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 7:02 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Wojna to biznes i nie ma o czym mówić...nie tylko dla Usa. Zobaczcie jak szybko Koalicja zainterweniowała w Libii, a Syrii nikt nie pomaga! Dlaczego? Bo nie ma z czego ich "zdemokratyzować". Polacy mają w genach ułaństwo i dlatego najpierw się pchają, a potem liczą, że może to zostanie docenione. Doceniono...starymi F16 i wieloma obietnicami!
Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 7:56 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 13, 2009 10:24 am
Posty: 775
Lokalizacja: Weisenheim am Sand
Nie noo Orzep,ja bardzo lubie Amerykanow i ich przepiekny kraj.Jak bym mial wybierac to nawt bym tam zamieszkal.Ale fakt jest taki,ze zostali w XX wieku.A ze narod glupi to i rzadzi sie nim latwo. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 10:09 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2931
Yachu napisał(a):
ludzie powtarzali to co sugerowało radio
Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy w końcu stanie sie prawdą...
Byłem w miejscu po WTC dokładnie w pierwszą rocznicę i już wtedy zebrani tam ludzie rozmawiali między sobą o tym, o czym Yachu pisze.
A po co by to było?? Jak to się dzieje dziwnie na tym świecie, że kiedy wszystko siada to zbrojeniówka ma sie dobrze - no może nie w Polsce.
Propaganda??
Koreańczycy grożą wojną - zaatakowaniem rakietami amerykańskich baz wojskowych. Co robią USmeni? Zapowiadają przetestowanie na wodach międzynarodowych działa laserowego. Mówią, że dopiero w przyszłym roku, ale jednocześnie umieszczają filmik pokazowy z zestrzelenia drona. To niby test za rok, ale już strzela... Ot i Hameryka...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 10:37 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 6:21 pm
Posty: 485
Lokalizacja: BRANIEWO
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Yachu napisał(a):
ludzie powtarzali to co sugerowało radio
Kłamstwo wypowiedziane tysiąc razy w końcu stanie sie prawdą...

Jaqb piękne zdanie i oddaje realny stan rzeczy. To co wprowadziliśmy do dyskusji jest tak moralnie niewyobrażalne że aż niemożliwe, a to co jest jedną wielką mistyfikacją zaczyna stawać się rzeczywistością :shock: Zapachniało science-fiction 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 10:48 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 6:21 pm
Posty: 485
Lokalizacja: BRANIEWO
myku napisał(a):
Nie noo Orzep,ja bardzo lubie Amerykanow i ich przepiekny kraj.Jak bym mial wybierac to nawt bym tam zamieszkal.Ale fakt jest taki,ze zostali w XX wieku.A ze narod glupi to i rzadzi sie nim latwo. 8)

Myku wiadomo że nie chodzi o obrażanie amerykańskiego narodu ale zobaczcie sami jak nas Polaków ta sprawa rusza, a co dopiero by było jakbyśmy byli USA. Nikt mi w WTC nie zginął, nie zabrali mojego złota- bo go nie mam- :mrgreen: i by tak można punktować dalej poszczególne składowe a mimo to po zapoznaniu się z tym materiałem szlag mnie trafia, że do tego Świat jest zdolny. A z drugiej strony naiwność ludu Ameryki jest masakrystyczna!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 11:20 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Yachu napisał(a):
myku napisał(a):
... A z drugiej strony naiwność ludu Ameryki jest masakrystyczna!
Masz na myśli Polaków, Ukraińców, Indian, Hindusów, Chińczyków, Irlandczyków czy może Meksykanów ?

A tak przy okazji. Stwórca dał człowiekowi jedne usta i parę uszu, żeby dwa razy więcej słuchał nie gada. Niestety, dał mu też 10 palców u rąk i stąd w internecie tyle głupot. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 12:21 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 22, 2009 6:21 pm
Posty: 485
Lokalizacja: BRANIEWO
marekm napisał(a):
A tak przy okazji. Stwórca dał człowiekowi jedne usta i parę uszu, żeby dwa razy więcej słuchał nie gada. Niestety, dał mu też 10 palców u rąk i stąd w internecie tyle głupot. :wink:

Marek czy Ty uważasz że te wszystkie wypowiedzi fachowców odnośnie całej masakry WTC+Pentagon to głupoty :?: :?: :shock:
Czy Ty oglądałeś chociaż te filmiki, które ja wstawiłem w tym wątku :?:
Fakty to są takie zaje.biście namacalne dowody, których tylko w tych filmikach jest mnóstwo :!:
Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie i go nie neguję :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 12:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Yachu napisał(a):
A z drugiej strony naiwność ludu Ameryki jest masakrystyczna!


Yachu

Ktora Twoim zdaniem czesc narodu polskiego jest naiwna..
Ta wierzaca w raport Millera ..czy ta ktora wierzy w raport komisji parlamentarnej Macierewicza.??
Kazda z tych grup ma dostep do informacji jakie kraza w TV..gazetach i na stronach internetowych .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 12:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Yachu napisał(a):
...Oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie i go nie neguję :wink:
Dziękuję. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: 11 Wrzesnia - niewygodne fakty
PostNapisane: Śr kwi 10, 2013 2:09 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 1:13 pm
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Ooo, brawurowy temat :D Co to? nikt się tu nie boi poddawać w wątpliwość, mieć rozterkę, wachać się gdy dawno już w CNN i FOX prawdę objawiono (a może to jeszcze chłopaki od oparacji "DROZD" w najlepsze się bawią?). Toż to jakieś spiskowe dziejów teorie, jakieś protokoły mędrców prawie. To już strachu nie ma, że zaraz nazwą ludem wrześniowym albo sektą 11.IX? A jeszcze pałą antysemityzmu na odlew dać mogą, bo to niby żydów w WTC nie było. Nie, nie - refleksje, wątpliwości, wachania to reakcyjna wywrotowość. Wiarę trza mieć, jak mówią w TV tak jest :lol: a kto myśli inaczej ten z ciemnogrodu, katol, pedał i właściciel GS.
Swoją drogą jest taka teoria, że motocykle BMW są znacznie lepsze od KTM.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 5   [ Posty: 72 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL