Teraz jest N maja 12, 2024 6:58 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 33 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Pt wrz 28, 2012 10:04 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N cze 27, 2010 5:26 pm
Posty: 637
Lokalizacja: Zabrze
Równolegle śledząc wyprawę junakiem i poczynania voltamundo, widać dyskretną różnicę w fotorelacji i przygodach :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: So wrz 29, 2012 8:26 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): So cze 28, 2008 8:41 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Tarnów
Następnego dnia po spaleniu alternatora , kupił chiński , nowy za stówala i jedzie dalej. Spróbujcie tego z Katem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: So wrz 29, 2012 9:07 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz lip 24, 2008 3:38 pm
Posty: 513
Lokalizacja: Kraków
Czyli równolegle z przeciążeniem ramy nie zaniedbał także i elektryki :wink: To jest prawdziwy test wytrzymałościowy motocykla a nie jakieś tam przejażdżki z topcasem i samym gpsem w gnieździe :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: So wrz 29, 2012 9:55 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
ArturS napisał(a):
Równolegle śledząc wyprawę junakiem i poczynania voltamundo, widać dyskretną różnicę w fotorelacji i przygodach :lol:

przeczytałem ich blog i oglądałem zdjęcia, za każdym razem zastanawiam się po co im te kufry, dodatkowy worek, tyle bagażu?? Oświećcie mnie proszę.......


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: So wrz 29, 2012 10:45 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So paź 06, 2007 7:53 pm
Posty: 443
Lokalizacja: Kraków
Rzorzo napisał(a):
Następnego dnia po spaleniu alternatora , kupił chiński , nowy za stówala i jedzie dalej. Spróbujcie tego z Katem :)


...a jaki miał kupić ??? chiński Panie to jest właśnie oryginał :?.paradoksalnie jadąc na wschód im dalej od domu tym większa dostępność części :mrgreen:.jest pasja i jest wyzwanie.jeden kolo przejechał świat na R1 inny Hayabusą dotarł do Mongolii a kolejny jedzie dużym GS-em w najtrudniejsze Rumuńskie krzoki.w takim "towarzystwie" 200kg bagażu na Junaku + plan na 2 miechy w trasie, nie ma znamion żadnego szaleństwa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: N wrz 30, 2012 9:20 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 6:42 pm
Posty: 362
Lokalizacja: Piaseczno
dopra napisał(a):
ArturS napisał(a):
Równolegle śledząc wyprawę junakiem i poczynania voltamundo, widać dyskretną różnicę w fotorelacji i przygodach :lol:

przeczytałem ich blog i oglądałem zdjęcia, za każdym razem zastanawiam się po co im te kufry, dodatkowy worek, tyle bagażu?? Oświećcie mnie proszę.......


oświecam: oni nie mieli (bo już mają) prawie żadnego doświadczenia w wyjazdach motocyklowych (byli raz plastikami w Chorwacji). Pamiętam co napisali w czasie przygotowań: że dostali/kupili tyle sprzętu, że cześć z niego postanowili ... zostawić w domu :)

Też byłem też sceptyczny na początku, ale biorąc to co widzę na stronie www z dnia na dzień zdobywają moje coraz większe uznanie za to co robią i za to na jakich oponach jadą :)
Dodatkowo jestem pełny podziwu dla relacji - pisana kwieciście, zdjęcia z super jakości.
Technicznie się tylko zastanawiam jak oni tam łapią internet ?

Technicznie: jest to jedna z lepiej opisywanych relacji jaką widziałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: N wrz 30, 2012 2:19 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): So cze 28, 2008 8:41 pm
Posty: 61
Lokalizacja: Tarnów
paro napisał(a):
Rzorzo napisał(a):
Następnego dnia po spaleniu alternatora , kupił chiński , nowy za stówala i jedzie dalej. Spróbujcie tego z Katem :)


...a jaki miał kupić ??? chiński Panie to jest właśnie oryginał :?.paradoksalnie jadąc na wschód im dalej od domu tym większa dostępność części :mrgreen:.jest pasja i jest wyzwanie.jeden kolo przejechał świat na R1 inny Hayabusą dotarł do Mongolii a kolejny jedzie dużym GS-em w najtrudniejsze Rumuńskie krzoki.w takim "towarzystwie" 200kg bagażu na Junaku + plan na 2 miechy w trasie, nie ma znamion żadnego szaleństwa.



Wiadomo że to Junak chinol. Tylko dostępność "orginalnych" części wyśmienita. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Śr paź 24, 2012 11:30 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): N sie 22, 2010 9:17 pm
Posty: 93
Lokalizacja: Poznań
Jedzie dalej Twardziel

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=426315234096822&set=a.404372979624381.93080.404052279656451&type=1&relevant_count=1

wózek boczny sobie dospawał i gitara


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Śr paź 24, 2012 10:30 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt maja 21, 2010 12:32 pm
Posty: 370
Lokalizacja: Warszawa
to jeszcze obczajcie tych:

http://www.facebook.com/Wyprawa.Wagadugu2012

swoja droga, zawsze sie zastanawialem skad ludzie biora czas i energie na fejsy / blogi podczas podrozy. Mi z trudem przychodzi pisanie pseudorelacji smsem 2-3 razy dziennie dla znajomych i wlasnego poczucia bezpieczenstwa (na zasadzie - ktos wie, gdzie jestem i co robie).

a co do goscia - ma fantazje i niech mu sie uda. kazdy ma swoj sposob podrozowania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Cz paź 25, 2012 8:38 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pn lip 28, 2008 6:42 pm
Posty: 362
Lokalizacja: Piaseczno
dopra napisał(a):
ArturS napisał(a):
Równolegle śledząc wyprawę junakiem i poczynania voltamundo, widać dyskretną różnicę w fotorelacji i przygodach :lol:

przeczytałem ich blog i oglądałem zdjęcia, za każdym razem zastanawiam się po co im te kufry, dodatkowy worek, tyle bagażu?? Oświećcie mnie proszę.......


cytat z 18.10:
"Kiedy dzień wcześniej dyskutowaliśmy o tym co odeślemy do domu w Islamabadzie, celem pozbycia się zbędnych kilogramów, jednym z kandydatów stał się przeciwdeszczowy kombinezon Modeki, który do tej do pory nigdy się nie przydał."
Jak widać nic zbędnego nie zabrali :)

ależ tam pięknie :)
[ img ]

Dają radę!

Junaczek też nas wszystkich jeszcze zadziwi! Mój podziw rośnie z kazdym dniem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Pn paź 29, 2012 3:06 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
[ img ]

póki co jedzie coraz dalej...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Pn paź 29, 2012 3:46 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz sty 06, 2011 12:14 pm
Posty: 66
I jedna i druga ekipa wymiata.

Myślę, że jak tylko tfu tfu jakiejś kraksy nie będzie, albo innego zdarzenia losowego, to Junak choćby wyremontowany po drodze dotrze do mety. Bo niby czemu nie! Żadna to ujma dla podróżnika, czy maszyny, gdy remont silnika trzeba zrobić, czy inną poważną naprawę w trasie (i dużo wspomnień pozostaje z niezapominalnych przypadkowych znajomości).

PS. 520kg to spora masa jest (bez wózka bocznego), faktycznie strasznie ciężki ten Junakowy zaprzęg.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Pn paź 29, 2012 7:16 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz wrz 04, 2008 9:54 am
Posty: 408
Lokalizacja: Gostyń - Śląsk
dopra napisał(a):
przeczytałem ich blog i oglądałem zdjęcia, za każdym razem zastanawiam się po co im te kufry, dodatkowy worek, tyle bagażu?? Oświećcie mnie proszę.......


... :lol: mogli się przecież spakować do rogala 30l lub lepiej do szmacianej narzędziówki na przedni błotnik :lol: :lol: :lol:
Otóż wyprawa zacna to i tobołów kupa do zabrania. Samych pewnie części zamiennych i eksploatacyjnych uzbiera się cały jeden kufer jak nie więcej bo chłopaki raczej nie korzystają z assistance BMW :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Wt paź 30, 2012 1:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
Fabian napisał(a):
... :lol: mogli się przecież spakować do rogala 30l lub lepiej do szmacianej narzędziówki na przedni błotnik :lol: :lol: :lol:

Jestem tego samego zdania
Fabian napisał(a):
bo chłopaki raczej nie korzystają z assistance BMW :lol:

niestety nigdy nie jesteś w stanie zabrać wszystkiego co się może zepsuć, tym bardziej na motocyklu, ja jeżdżę bez assistnce BMW, za stary mam motocykl :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Junakiem dookoła świata
PostNapisane: Śr lis 07, 2012 5:12 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Jest w Mongolii:
"...Dojazd do Ułan Bator to fantastyczne gór. W większości puste górskie łąki na których leniwie pasa się krowy, konie oraz stada wielbłądów. Pasterze w długich skórzanych kurtkach, na koniach powoli przeganiają stada. Powiem szczerze, że Mongolia kojarzyła mi się z pustymi równymi i stepami, a te góry są całkiem spore, niektóre podjazdy muszę pokonywać nawet na 2 biegu..."

...można?...można! :)

Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 33 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL