Teraz jest Wt kwi 30, 2024 12:14 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 93 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 10:19 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
Pośmiejmy się.



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 10:29 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
I garść najnowszych wiców Hrabiego:

Cytuj:
- Co pan sądzi o legalizacji jednopłciowych związków partnerskich?
- "Dobrze sądzę. Jeśli trzeba coś w prawie zmienić - to uważam, że jak najbardziej trzeba to zrobić - trzeba pomóc takim parom"

"Bartoszewski, używając słów “pedofilia” i “nekrofilia”, wie o czym mówi bo jako więzień obozu koncentracyjnego widział wiele śmierci"

Lis: czemu już w kwietniu nie mówił pan o wyjściu z Afganistanu?
Bronek: Nie traktowałem tego wyborczo.
Lis: A teraz?

Mam pięcioro dzieci. To one mnie kontrolują.

"Już jest przygotowywana strategia wyjścia z NATO. całkiem zwyczajnie chcę porozmawiać z panem premierem na ten temat"


[ img ]

Śmiejmy się :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 10:32 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
pomysł fajny i wykonanie też super, jedyne z czym sie nie mogę zgodzić to nieprawdziwe informacje... takich rzeczy nie lubie bo w ten sposób można o każdym powiedzieć wszytko.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 11:26 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2930
Jak zwykle można szydzić z Kaczyńskiego czy jego kota, natomiast od Komorowskiego wara...
W doopie mam i jednego i drugiego, ale drażni mnie dalsza "jazda na Kaczora". Zamiast się zastanawiać czemu tak wielu ludzi nie idzie na wybory lub dlaczego głosują na Kaczyńskiego, Napieralskiego czy Pawlaka z Lepperem PO robi nagonkę na Kaczorka... Może by po prostu wzięli się za Polskę i Rodaków a nie za swoją partię i będą mieli pełnię władzy dla siebie - tylko faktycznie niech coś zdziałają... Dlaczego nie dziwi mnie decyzja sądu w procesie wytoczonym Kaczyńskiemu odnośnie prywatyzacji służby zdrowia. Czy on skłamał? Nie - natomiast sąd stwierdził że tak... Każdy chętny może obejżeć podejście PO do prywatyzacji służby zdrowia:
Śmiejmy się z PO:
Dzień dobry, cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem?
Jestem wesoły Donek, marszałkiem zaś jest Bronek.
Zdrożała żywność, prąd i gaz,
mogę obiecać coś jeszcze raz

ale nie zapominajmy też o typowo katolickim humorze w wykonaniu PiSowców:
Lepsza Pierwsza Dama z kota, niż z Bronka kaszalota
Chyba najlepszym rozwiązaniem dla kraju byłaby odbudowa tupolewa (rosjanie chcą go przetopić), zapakowanie do środka wszystkich, którzy mają więcej niż 50 lat i ponad 15 lat kariery na Wiejskiej łącznie z Bronkiem i Jarkiem i ponowne wysłanie go na wschód biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 11:58 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So wrz 12, 2009 4:46 pm
Posty: 588
Lokalizacja: Szczecin
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Chyba najlepszym rozwiązaniem dla kraju byłaby odbudowa tupolewa (rosjanie chcą go przetopić), zapakowanie do środka wszystkich, którzy mają więcej niż 50 lat i ponad 15 lat kariery na Wiejskiej łącznie z Bronkiem i Jarkiem i ponowne wysłanie go na wschód biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne......


I niech ta "złota myśl" pozostanie cytatem na dzisiejszy dzień :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 12:55 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
Jaqb z Kaszub.... moge zazartowac???
mam nadzieje ze jestes lepszym kierowca motocykla niz politykiem i dyplomata bo ilekroc czytam twoje posty to nie wiem czy zartujesz czy sie po prostu nabijasz
w kazdym razie zycze wszystkim nie tylko tobie bezpiecznego smigania


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 1:24 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2930
u-hu napisał(a):
moge zazartowac???
oczywiście, ze możesz - jestem (staram się mocno) megatolerancyjny...
u-hu napisał(a):
mam nadzieje ze jestes lepszym kierowca motocykla niz politykiem i dyplomata
polityk ze mnie żaden - dyplomata tym bardziej... a kierowanie póki co wychodzi mi dobrze...
u-hu napisał(a):
ilekroc czytam twoje posty to nie wiem czy zartujesz czy sie po prostu nabijasz
do nabijania mi daleko... raczej to żart... ale drażnią mnie uprzedzenia PiS do PO i na odwrót - drażni mnie to że ktoś napisze dowcip na Kaczyńskiego, to część wyjeżdża z przeprosinami Polonii za wybór Kaczyńskiego na prezydenta; drażni mnie to, że ktoś napisze dowcip o Komorowskim to inny podłapuje temat i wyzywa jego żonę od kaszalotów - śmiejmy się z jednego i drugiego - śmiejmy się z siebie...
u-hu napisał(a):
zycze wszystkim nie tylko tobie bezpiecznego smigania
i zdrowia... i więcej dystansu... na drodze także ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 1:47 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): So sty 30, 2010 9:09 am
Posty: 291
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Filmik mocno tendencyjny ale przygotowany profesjonalnie.
Tradycyjnie wojna wyborcza :) w toku .
Moim skromnym zdaniempowinno się zmienid ordynację wyborcza. Powinno oddawać się wladze w rece jednej partji (sejm i prezydenta) na 5 lat. Ludzie, gospodarka, państwo, drobni przedsiębiorcy a tym bardziej wieksi sobie z tym poradzą. Po 5 latach, jeśli się sprawdzili i nie zmarnowali tego czasu przekazać im kolejną kadencję. Jeśli sie nie sprawdzili rozstrzelać lub pozamykać a reszte rozgonic. Wiem że taki sposób jak mamy obecnie jest podstawą demokracji ale czy nie męczą was juz te przepychanki, podkopywanie , rzucanie kłód pod nogi przez "opozycje. "My tego nie poprzemy bo jestesmy w opozycji a opozycja to ma być przeciwna do rządu". Czy wszyscy nie powinni działas jednomyslnie i jednostronie kierujac się dobrem Polski i obywateli a nie słupkami wyborczymi ???

Mnie cala ta polityka zaczyna moocno męczyć i dołować. Ktokolwiek nie zostanie wybrany nic sie nie zmieni. Moim zdaniem wybierajać Komorowskiego wybieramy mniejsze zło bo nie bedzie sypał jeb*nego piasku w tryby jak robił to Lech i będzie to robił Jarosław Kaczyński.


P.S. Założylem się z ojcem o 500zł że wygra Jarek. Niestety 4 lipca będe bogatszy o 500zł.

Pozdrawiam Bartek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 2:12 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
:D :D Jaqb z Kaszub
tobie rowniez zycze spokojnego dystansu do niektorych spraw i z twojej wypowiedzi wywnioskowalem jeszcze jedno - ze jestes w miare dobrym motocyklista !! to cieszy i to bardzo!! gdyz jako dyplomata to wielkiej kariery bys nie zrobil :D :D :D / oczywiscie to moje zdanie i ktos moze sie z nim nie zgodzic / pozdrawiam zyczac spokoju i przyczepnosci bo przeciez weekend idzie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 2:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 11:19 am
Posty: 3848
Lokalizacja: Zalesie Górne
Jaqb trafiłeś z jednym w sedno. Mozna się posmiać z 'Borubara' (mimo że to tylko przesterowany dźwięk, a nie rzeczywista wypowiedź), ale z gaf Bronka po prostu nie wypada...

Po moim poście głucha cisza zapadła - nie wydano jeszcze dzisiejszej bibuły w sztabie Peło, która mówi 'można się smiać' ? ;) Jak śmiać się to tylko na komendę ze sztabu ;)

ja tam polewam ze wszystkich z kogo tylko mogę. I z cymańskiego jak robi z siebie głupa na wiecu pisiorowym i z nowaka jak mu wyszło ze poparcie im wzrosło w stosunku do sondaży :mrgreen: I z Kaczora jak nazywa Oleksego 'politykiem lewicowym' (buahahhahahaha), i z Bronka jak robi z siebie dyplomatołka (norwegia w UE anyone ? wychodzimy z NATO ?).

Nie ma dla mnie partii/człowieka, która spełnia moje oczekiwania w polityce - a PO za kumanie się z PSL (podatek liniowy !) mnie wkurza równie mocno jak PIS za popieranie samejbrony (a kysz !).


Ostatnio edytowano Cz cze 24, 2010 2:36 pm przez mario33, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 2:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Jaqb napisalem że nie lubię nieprawdziwej propagandy. śmiejmy się z wtop Komorowskiego, śmiejmy sie z jego pokaźnych rozmiarow żony, czy tego żę zabija sarenki, tak jak smiejemy się z kota, malego wzrostu, czy innych przymiotników .... jednak dopisywanie dziadków z wermachtu, czy też powiązań z Agentami, czy jeszcze inne bzdury wyssane aby zdyskredytować człwieka - dla mnie jest to słabe.

co do sądu i jego wyroku, to gdybyś się nieco mocniej w niego wsłuchał, zrozumiałbyś że program i przekonania Kandydata na Prezydenta, nie musi być tożsamy programem wyborczym partii. i to dokładanie stwierdził Sąd. Dlatego nie możemy generalizować mając na celu zdyskredytowanie.

z resztą obecnie zyjemy w kraju gdzie prawdę mamy zafałszowaną na wiele sposobów, ani to co widzimy w telewizji tvn, czy polsacie nie możemy uznać za obiektywne, ani tymbardziej to co jest w TVP - patrz programy pospieszalskiego. a już napewno nie to co jest w sieci.

dlatego dla mnie największym wyznacznikiem dla moich wyborów jest jak było w czasach rządów PIS i jak jest w czasch rządów PO. Według mnie różnica jest diametralna!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Cz cze 24, 2010 8:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 24, 2007 9:11 am
Posty: 1497
Lokalizacja: z krzaczorów
Witam

Harcujecie panowie tu sobie jakoby w pełnej świadomości swoich wyborów.

Powiem tak:

Około, jeśli dobrze pamiętam bo dziecięciem jeszcze byłem, mój śp wuj oglądając dziennik stwierdził: ...wszystkich tych bydlaków zagonił bym do PGRu żeby się nauczyli roboty... . Święta prawda, większość naszej klasa polityczna, była i obecna to stado nierobów którzy nigdy nie skalali sie uczciwą pracą. Oni nie maja chyba pojęcia (sądząc z ich wypowiedzi i zachowań, jak żyje zwykły polak.

Około 80 Mleczko narysował i podpisał: ...ja bym tych sk...wieli kazał przeflancować w białostockie i ogrodzić... Święta prawda, niech się kotłuja tam ze swoimi problemami i lansem, dać im telewizję, radio, prasę, aby z tego bełkotu nic nie wydostało się na zewnątrz. Dać im siekiery nawet, a co.

Pragmatyzm polityczno-urzędniczy pokazał doskonale Dołęga-Mostowicz w opowieści o pewnej karierze. Czy coś sie od dwudziestolecia międzywojennego zmieniło w ludzkiej mentalności? Wielcy politycy skończyli się z Bismarckiem, Piłsudzkim, Stalinem czy Mao. Przykre że stawiam ich koło siebie? Teraz mamy urzędników trzymających sie posad, mamy urzędniczą mentalność i frazeologię.

Ergo: To nie jest realny świat choć próbuje nam to sie wmówić. Przeciętny brukselski/wiejski (od nazwy ulicy) urzędas jest dalszy o rzeczywistości niż pensjonariusz z Tworek czy Abramowic. Dystansu nam trzeba, inaczej to orwelowka logika nas zje.. I tym których boli przeszłość i tym których boli teraźniejszość. W tej wycieczce załogi którą boli przyszłość nie widzę.

Pozdr
rr

PS To smutne się robi. Może wątek to innego działu: "co nas boli", podział "dusza"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Pt cze 25, 2010 2:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
a ja dziś znalazłem coś takiego :) mam nadzieję że nikt nie poczuje się urażony :)


http://www.sadistic.pl/mortal-kombat%20 ... t43776.htm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Pt cze 25, 2010 3:04 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pt maja 09, 2008 5:42 pm
Posty: 44
Lokalizacja: Warszawa
To ja też coś dorzucę...w temacie... :D
Powstało chyba około 1992-93, o ile dobrze pamiętam.
zadziwiające jak to było prorocze i pozostaje aktualne przy każdych wyborach :(
mam nadzieje że nikt urażony się nie poczuje i wrażliwych uprzedzam - nie słuchać :D


Ostatnio edytowano Pt cze 25, 2010 3:13 pm przez MichałWaw, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Żałoba minęła - życie się normalizuje
PostNapisane: Pt cze 25, 2010 3:05 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
nic nie widać


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 7   [ Posty: 93 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL