Teraz jest Pt kwi 19, 2024 8:44 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 12:57 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Arkan napisał(a):
Tomek - z całym szacunkiem, ale czasem należy znać się na rzeczy o której się pisze.


Zwróc uwagę na znak zapytanie na końcu mojego postu. Czasem można jednak pisać włąsnie dlatego że się na czyms nieznamy..
Ale jak to dobrze czasem z kimś mądrym pogadać. 8)

PS. Prawo kanoniczne KK to ostania rzecz jaką chciałbym zgłębiać dlatego przyjmuję w pełni Twoje wyjaśnienie..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 1:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
u-hu napisał(a):
pkt. 24 spelniam po kilka razy dziennie wiec nie dziwota ze pojde do piekla - zreszta wraz z tymi ktorych tam odsylam

Uwielbiam takie gadki. Piłujesz sobie nacięcia na kolbie czy może egzorcysta lub kapłan voodoo :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 2:23 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lip 01, 2011 11:25 pm
Posty: 468
TomekWwa napisał(a):
..Zwróc uwagę na znak zapytanie na końcu mojego postu..


Przepraszam, rzeczywiście nie zwróciłem na to uwagi - mea culpa :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 4:35 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
[ img ]
Żeby rozładaowć atmosferę , lub ją podgżać :)) robię takie malowanie na dużego na przyszły rok .....
Tylko nie mówcie że jestśmy z tego samego gatunku , nigdy nie uwierzę  :lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 4:57 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 13, 2009 10:24 am
Posty: 775
Lokalizacja: Weisenheim am Sand
:lol: Ale bedzie ogien...piekielny :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 7:46 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Chłopaki, wrzućcie na luz. Każdy ma swoje przekonania, po co te wrzutki? Pogadajmy o tym, co nas kręci=motory, a nie dokładajmy ognia do tego co nas może podzielić.

Poza tym, człowiek nie krowa, przekonania zmienia w obie strony, luz...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 8:21 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
Ja Was rozumiem, to co księża wyczyniają to paranoja. A najgorsze że sa ponad prawem i są bezkarni. stąd stosunek do KK jest jaki jest... ale to wszystko to pryszcz.

Odnosnie tematu postu - śmiać się czy płakać - ot, mam coś dla was.

W zeszłym roku w Berlinie powstał Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, który chce sprowadzenia 3,5 mln Żydów do Polski na koszt polskiego obywatela poprzez podniesienie podatków... i nikt o tym nie wie, bo kto piśnie to jest faszysta i antysemita. Czyżby Panstwo Izraelskie obawiało się upadku i wypędzenia z ziemii obiecanej i szukają dla siebie miejscówki? Aaaaa - na kongresie postulują aby hebrajski był wtedy naszym drugim językiem urzędowym. Brzmi jak scenariusz z marnej komedii - ale niestety to prawda :lol:

Żart? A skąd... oni myslą poważnie. A to prowodyrka całej akcji.


Mówcie co chcecie, ale etyka chrześcijańska to była podstawa cywilizacji łacińskiej. Nie trzeba być członkiem KK, ale pewne zasady należy przestrzegać, a co niektórzy sr*ją we własne gniazdo podczas gdy pejsate nas gnoją A MY SIEDZIMY CICHO!!!!!!!!

Pejsy sobie robią z nas żarty, a pamiętacie jak nas mordowali w latach 45 - 56?
Czemu nikogo nie rażą wycieczki szkolne na Pokłosie a jakoś wycieczek na filmy Inka, Generał NIL czy Rotmistrz Pilecki nie ma?

-Generała NILa oskarżał żyd Beniamin Wajbloch, a wyrok wydała sędzina żydowka Gurkowska.

-Ppłk. Zdzisław Barbasiewicz skazany na śmierć 29.X.1951 przez żydów ppłk. Feliksa Aspis i mjr. Karczmarza.

-Płk. pilot Bernard Adamiecki - sądził żyd płk. Parzecki ||| Pplk. pilot Roman Rypson aresztowany, torturowany i sądzony 15.X.1952 przez żyda pplk. Krupskiego

-Kmdr. Stanisław Artur Mieszkowski jako dowódca Floty Wojennej, torturowany i męczony przez dwa lata przez żydów kpt. Sterna, por. Turczynskiego, kpt. Kulika i ppor. Gieca......

I tu nie wiadomo czy się smiac czy płakać..... sorry za off, ide sobie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 9:56 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
SituGS napisał(a):
Mówcie co chcecie, ale etyka chrześcijańska to była podstawa cywilizacji łacińskiej. Nie trzeba być członkiem KK, ale pewne zasady należy przestrzegać, a co niektórzy sr*ją we własne gniazdo .


Niestety taki mamy teraz "trynd" nadany przez Wybiórczą i inne media. Można/trzeba dowalić katolom, ale wara od pedałów/transów/innych słusznych wyznań itd itd. Najgorsze jest to, że jak zwykle w takich razach, najgłośniej krzyczą ci najgorzej poinformowani i niedouczeni.
Ale dość o tym, przecież to forum motocyklowe. Za moim ulubionym Markiem: "Adminie działaj!"

P.S. Podgrzewać pisze się przez "rz"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 11:02 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
...najważniejsze, to "miećWyjebane"! :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Wt lip 30, 2013 11:42 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Thorin_XL napisał(a):
Niestety taki mamy teraz "trynd" nadany przez Wybiórczą i inne media. Można/trzeba dowalić katolom, ale wara od pedałów/transów/innych słusznych wyznań itd itd. Najgorsze jest to, że jak zwykle w takich razach, najgłośniej krzyczą ci najgorzej poinformowani i niedouczeni.


Nie ma zadnego trendu tylko w cywilizowanym spoleczenstwie nie ma tematow tabu i religia nie jest lepsza ani gorsza od polityki czy sztuki. I podlega takiej samej mozliwosci krytyki, bo czemu nie??
A wierzacy uderzaja od razu w dzwon obrazy uczuć religijnych i są strasznie biedni. Bądż mezczyzną i nie skarż sie Adminowi 8) To nie Wyborcza inspiruje , wyobraź sobie że są ludzie o otwartych umysłach i myślący samodzielnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Śr lip 31, 2013 6:51 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
Orzep napisał(a):
...najważniejsze, to "miećWyjebane"! :wink:

Łorzeepp jakze bliska memu sercu ta filozofia :)
Acent napisał(a):
Uwielbiam takie gadki... :wink:
ja tez :D jak ktos przychodzi z problemem to w odpowiedzi slyszy ze "nie da sie, niemozliwe, brak srodkow, brak akceptacji centrali" a jak nie potrafi przyjac do wiadomosci to odsylam go do cytowanej w dokumencie persony.
Ciekawe rowniez czy tworcy niedawno emitowanej reklamy sieci telefonicznej rowniez zalapia sie na pkt 24 chociaz oni "dzwonili do diabla" a nie odsylali to wymienionego


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Śr lip 31, 2013 7:39 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
TomekWwa napisał(a):
wyobraź sobie że są ludzie o otwartych umysłach i myślący samodzielnie.


:lol: Proszę Cię... Przeczytaj to sobie na głos, jak to brzmi, jaki patos... :lol: :lol:
Żeby jakoś optymistycznie i radośnie zakończyć polecam profil na FB https://www.facebook.com/MWizWO?hc_location=stream


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Śr lip 31, 2013 8:05 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
TomekWwa napisał(a):
A wierzacy uderzaja od razu w dzwon obrazy uczuć religijnych i są strasznie biedni. Bądż mezczyzną i nie skarż sie Adminowi 8) To nie Wyborcza inspiruje , wyobraź sobie że są ludzie o otwartych umysłach i myślący samodzielnie.


I dobrze że uderzają, to znaczy że jest jeszcze jakiś potencjał, ludziom na czymś zalezy i potrafią apelować i swoje. Tak powinno być :!:

Tak jak na forum AT jak napisałem że GS jest lepszy a Afri sie na ch** nadaje to dopiero było uderzanie w dzwon, tak masowej ilości ludzi chcącej mnie na pal nabić nie widziałem...
... i bardzo dobrze, trzeba bronić swego i swoich poglądów :!:

Jesli o mnie chodzi - sam krytykuje księży bo to takie same patałachy zboki koniobijce jak i my. Tak samo wśród nich są mądrzy jak i debile. Jednak pamiętam że jeszcze nie tak dawno nasi bracia niesli na sztandarach "Bóg Honor Ojczyzna" - i prawdopodobnie gdyby nie ich wiara to by wielu z was na świecie nie było...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Śr lip 31, 2013 8:49 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Wt gru 30, 2008 1:36 pm
Posty: 353
Lokalizacja: chorzow
SituGS napisał(a):
Jesli o mnie chodzi - sam krytykuje księży bo to takie same patałachy zboki koniobijce jak i my. Tak samo wśród nich są mądrzy jak i debile. Jednak pamiętam że jeszcze nie tak dawno nasi bracia niesli na sztandarach "Bóg Honor Ojczyzna" - i prawdopodobnie gdyby nie ich wiara to by wielu z was na świecie nie było...

nie chcialbym sie czepiac szczegolow ale ktorych TY pamietasz ?!?! ze "bracia" niesli na sztandarach cos o honorze i ojczyznie, ci z syminarium duchownego?? czy ci z Ludowego Wojska Polskiego ?? skoro to ci bracia spowodowali iż "wielu z was na świecie nie było" to chyba jakas historyczna opowiesc ..... albo ja urodzxilem sie za pozno


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Nie wiem śmiać się czy płakać
PostNapisane: Śr lip 31, 2013 8:52 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
u-hu napisał(a):
SituGS napisał(a):
Jesli o mnie chodzi - sam krytykuje księży bo to takie same patałachy zboki koniobijce jak i my. Tak samo wśród nich są mądrzy jak i debile. Jednak pamiętam że jeszcze nie tak dawno nasi bracia niesli na sztandarach "Bóg Honor Ojczyzna" - i prawdopodobnie gdyby nie ich wiara to by wielu z was na świecie nie było...

nie chcialbym sie czepiac szczegolow ale ktorych TY pamietasz ?!?! ze "bracia" niesli na sztandarach cos o honorze i ojczyznie, ci z syminarium duchownego?? czy ci z Ludowego Wojska Polskiego ?? skoro to ci bracia spowodowali iż "wielu z was na świecie nie było" to chyba jakas historyczna opowiesc ..... albo ja urodzxilem sie za pozno


Nie, chodzi mi o Wojsko Polskie, AK i NSZ.... ci wszyscy którzy walczyli za Polskę.
A Ty aby czytasz ze zrozumieniem? Mówie że gdyby nie ich wiara to mogłoby wielu z nas na świecie nie być...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 3   [ Posty: 41 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL