Teraz jest Pt kwi 19, 2024 1:03 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Michelin Sirac
PostNapisane: Cz kwi 24, 2008 10:28 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn kwi 21, 2008 12:29 pm
Posty: 52
Lokalizacja: ..z lasu
Zainteresowały mnie te opony z uwagi na ciekawy wzór bieżnika, a w zwiazku z tym, że powoli będę musiał zmienić kapcie biorę je pod uwagę. Obecnie mam Anakee i właściwie od nowych opon oczekuje tego czego zaznałem na Michelin - są dobre.
Co szanowne koleżeństwo sądzi o tych oponach i czy jest sens zamieniać siekierkę na kijek :?:

Zdrówka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt kwi 25, 2008 8:06 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr sty 10, 2007 9:31 am
Posty: 1611
Lokalizacja: Częstochowa
według testów w niemieckiej prasie motocyklowej Michelin-y Anakee wygrywają zawsze. To po prostu bardzo udane opony, nawet kosztem krótszej żywotności.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 28, 2008 8:51 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn kwi 21, 2008 12:29 pm
Posty: 52
Lokalizacja: ..z lasu
Oj coś widzę, że ta opona nie zrobila furory wśród rodzimych globtroterów :lol: . Niemniej ślicznie dziękuję za wypowiedź Dominika bo chyba tu wlaśnie jest logika - sukces Anakee/male zainteresowanie Sirac'iem.
W takim razie jeszcze jedno pytanie. Przypuśćmy, że chcialbym jednak zmienić opony na Sirac'i to jaki rozmiar powinienem dobrać do moich felg: kolo przednie 2.50x19, kolo tylne 4.00x17. Moje Anakee mają rozmiar 110/80-19 i 150/70-17 a takich rozmiarów nie przewiduje wymiarówka Sirac http://two-wheels.michelin.com/2w/front ... 40&lang=EN Stąd moje pytanie, jakie opony polecacie z przodu a jakie z tylu do mojego osiolka:?: Generalnie wielkiego wyboru nie ma bo z przodu jest tylko jedna 19-tka ale z tylu sa aż dwie 17-tki. Teraz pytanie która :shock:

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 28, 2008 12:24 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Cześć Artur !
Czemu się tak uparłeś na te kapcie , nie lepiej wziąć założyć Metzelera Tourance , jeśli uważasz że anakee ciut za krótką żywotność mają ? Pojeździłem na nich trochę krową i uważam że to dobra opona do GS-a
Ps. Zmieniłeś nr. tel. ? , dzwoniłem do Ciebie niedawno ale jakaś Pani powiedziała mi że pomyłka .
Pozdrawiam
Adam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 28, 2008 1:01 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pn kwi 21, 2008 12:29 pm
Posty: 52
Lokalizacja: ..z lasu
Witaj Adaś,
Aktualne namiary na siebie już wyslalem na priv :D

Co do opon to pewnie masz rację. Logicznie tego wyboru nie uzasadnię bo nie potrafię :oops: Jakoś tak mi się przyśnilo i dlatego drążę temat.
Niemniej nauczony doświadczeniem zrobię jak starszyzna radzi bo jak mawial Pawlak ...mądrego to i warto posluchać (z akcentem na warto) :D

Pozdróweczka


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL