Teraz jest Śr kwi 24, 2024 2:09 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 20 z 25   [ Posty: 364 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 12:11 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lip 24, 2011 3:03 pm
Posty: 97
Lokalizacja: Oslo/Kraków
Piotrek! Nikt sie nie wysmiewa, nikt nie chce nic za 249pln, wszyscy widza roznice, trzymaja kciuki i maja nadzieje ze to nie koniec projektow i jakosci. Jezeli lecisz z tym na caly swiat, "dakar" team chce to wziasc to ja widze super pozytyw i szanse ze zacznie sie zwracac. Tylko polecam mniej cierpietnictwa w tym wszystkim :) Lepiej usmiechnieta prostytutka niz smutna zona :lol: nie wszystkich z nas stac na twoje cacka, co nie znaczy ze to nie sa cacka.

Pozdrowienia od innego patenciaza :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 5:31 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr gru 05, 2007 8:09 am
Posty: 910
Lokalizacja: Biecz
Każdy z was mądrzy ludzie chodzi do roboty bo z czegoś żyć musi i nikt tego na forum nie krytykuje ! Chińczyk natomiast zamyka ludzi w piwnicy i zmusza do pracy 20 godzin na dobę za kilka baksów dziennie i stad biorą się te super ceny na ich gówniane produkty . Z a j e b i s t e macie podejście do rodzimej produkcji , jak sądzę wynika to z zazdrość że komuś się udało coś dobrego stworzyć a wasza frustracja z powodu braku kasy na zakup tego produktu objawia się wyśmiewaniem i krytyką oraz porównywaniem do chińskiego gówna .
Tak sam jak z dwunastka która jest do dupy w opinii tych co na nim nigdy nie usiedli .
Wielkie brawa !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 7:41 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
piothrus - te chinczyki swieca, kto widzial ten wie, przyslij mi na tydzien komplet swoich to zrobie porownanie... zeby raz na zawsze, ktoras ze stron sie przymknela przy ocenach na oko.
...a w temacie mocowan to moim zdaniem powinienes bardziej chowac nad gmole lub wezej mocowac swoje zestawy, u mnie nie przetrwaly by tygodnia tak szeroko wystawione.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:00 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
Adagiio napisał(a):
Każdy z was mądrzy ludzie chodzi do roboty bo z czegoś żyć musi i nikt tego na forum nie krytykuje ! Chińczyk natomiast zamyka ludzi w piwnicy i zmusza do pracy 20 godzin na dobę za kilka baksów dziennie i stad biorą się te super ceny na ich gówniane produkty . Z a j e b i s t e macie podejście do rodzimej produkcji , jak sądzę wynika to z zazdrość że komuś się udało coś dobrego stworzyć a wasza frustracja z powodu braku kasy na zakup tego produktu objawia się wyśmiewaniem i krytyką oraz porównywaniem do chińskiego gówna .
Tak sam jak z dwunastka która jest do dupy w opinii tych co na nim nigdy nie usiedli .
Wielkie brawa !

Niestety muszę zgodzić się z Adagiio, produkt Piotra jest naprawdę z górnej półki, widziałem i coś mogę o nim powiedzieć, najgorsze jest to, że jak ktoś widzi lampy w Touratechu za 400 EUR to nie pieje, że są kosmicznie drogie, a tu naprawdę profi lampy za 900 zł to porównywanie z chińską tandetą, ściąganą indywidualnie bez cła i podatków za 250 zł. Ja osobiście trzymam kciuki za rodzime firmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:04 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
Według mnie nie ma tutaj o czym dysktutować...

jak by nie było Piotrus robi w innej lidze.. ja to tak odbieram.. inna jakość, lepszy pomysł, wykonanie i cena.
nie ma tu o czym dyskutować... jest cała masa ludzi którzy są gotowi za to zapłacić... zapłacić dużo więcej.. i bardzo dobrze!
niech się wiedzie..... :)
ale i super że są tańsze alternatywy dla takich ludków jak my.. i to też trzeba cenić..
to są 2 światy, nei ma sensu ich porównywać.. ludziki z kasą chcą kupować rzeczy ładniejsze, lepsze lepiej wykonane i takie też które nie idą w masówce... i głupotą jest im tego nie sprzedawać... :)
to jest Rynek Piotra.. jego nisza...
Cieszmy się że takie rzeczy powstają u nas, przez naszych robione.. mimo iż nas nie stać na nie... ale są tacy w świecie których stać.. :)

....tak sobię myslę że fajnie by było kiedyś zgromadzić polskich producentów ADV, i zrobić wspólną promocję na rynkach zachodnich... z ciuchami, torbami, kuframi, lampami i wszystkimi innymi akcesoriami w ofercie... wspólnie w przyszłości moglibyśmy być niezłą alternatywą dla Touratecha czy też innych firm zachodnich... :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:12 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lip 24, 2011 3:03 pm
Posty: 97
Lokalizacja: Oslo/Kraków
Ja tez trzymam kciuki za rodzime produkty i firmy... ale chyba nie o tym watek :)
gdzie wyscie wyczytali ze ktos ujmuje Piothrkowym cydenka :? ale wolnosci wyboru ludziom tez nie polecam zabierac...
chcesz kupic za 300pln, wiadomo. chcesz za 900pln tez wiadomo do kogo pukac :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:19 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
dopra napisał(a):
Adagiio napisał(a):
Każdy z was mądrzy ludzie chodzi do roboty bo z czegoś żyć musi i nikt tego na forum nie krytykuje ! Chińczyk natomiast zamyka ludzi w piwnicy i zmusza do pracy 20 godzin na dobę za kilka baksów dziennie i stad biorą się te super ceny na ich gówniane produkty . Z a j e b i s t e macie podejście do rodzimej produkcji , jak sądzę wynika to z zazdrość że komuś się udało coś dobrego stworzyć a wasza frustracja z powodu braku kasy na zakup tego produktu objawia się wyśmiewaniem i krytyką oraz porównywaniem do chińskiego gówna .
Tak sam jak z dwunastka która jest do dupy w opinii tych co na nim nigdy nie usiedli .
Wielkie brawa !

Niestety muszę zgodzić się z Adagiio, produkt Piotra jest naprawdę z górnej półki, widziałem i coś mogę o nim powiedzieć, najgorsze jest to, że jak ktoś widzi lampy w Touratechu za 400 EUR to nie pieje, że są kosmicznie drogie, a tu naprawdę profi lampy za 900 zł to porównywanie z chińską tandetą, ściąganą indywidualnie bez cła i podatków za 250 zł. Ja osobiście trzymam kciuki za rodzime firmy.


Obaj nie macie tutaj racji. Z zalem napisze ze niestety. Pomijam juz prywatne opinie, bo ta kazdy moze miec swoja. Chodzi o fakty. Nikt niekogo nie zmusza do pracy a juz na pewno nie w piwnicy i nie przez 20 godzin na dobe za kilka :lol:
Tzn nie twierdze ze tak nie z racji rezimy , ale u nas tez mozna spotkac sadownikow/fermy gdzie placa 4 zeta za godzine i kaza orac po 14h/doba. Wizyta w tych fabrykach mocno mnie zdolowala. Z racji roboty wizytuje rozne zaklady produkcyjne, ale taki porzadek i technologia jak tam w Europie (nie tylko w POlsce) ciezko znalezc. Pisalem juz o farbiarkach do tkanin ktorych sa 3-4 w Europie, a do jedenj z fabryki w jakiejs malej miescinie zamowiono dodatkowe 2 czy 3. A fabryk w tej miescinie jest kilkaset. Daje to tylko poglad na skale.
Oni robia badziewie jesli im sie oplaca. Osoba, ktore nie znaja realiow i kojarza produkcje w chinach z lutowaniem przez dzieci na klepisku w posrodku pol ryzowych proponuje zweryfikac temat i sie nie osmieszac. Chinski pracownik w fabryce , ktorej bylem dosaje za miesiac pracy po 10-12 godzin troche ponad 4000 yuanow. To jest jakies ~2000 pln na reke. W najwiekszej firmie hodujacej i bijacej gesi w Polsce. Za taki sam wymiar godzin pracownik na chlodni patroszacy nozem gesi dostaje 1600. Neplaczycy (!) , ukraincy i ludzie z Moldawii jeszcze mniej. Chinczycy ida w ilosc. A temat produkcji przegralismy niestety. Czemu to juz osobny watek powinien powstac.

Piotr: Fajny rzeczowy post bez jadu. Mozna by sie przyczepic do tego i owego (braku chinskiej mysli technicznej :wink: ) , ale nie w tym rzecz. Z mocowaniem masz 100% racji. Z regulowanym snopem swiatla to samo. Ja osobiscie garuluje szczerze i zycze dalszych sukcesow. Tylko zyczylbym,zeby pobyt nie byl jednak za duzy. Jak sie za bardzo wychylicie i zauwaza,ze mozna to sprzedac masowo to kupia, spokiuja i bedzie po zabawie juz. Narazie im sie poprostu nie oplaca i zycze,zeby zostalo tak jak najdluzej. 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:53 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
oswieccie mnie prosze, bo byc moze nieswiadomie bladze...
piothrus: zestaw 2 lamp z mocowaniem, wiazka i przelacznikiem to kwota? ...
...bo przytaczane tu 900 zlotych chyba jest nie do konca prawda.

PS: tu mam filmik z gopro (oczywiscie nie widac do konca prawdy, bo w realu dalej widac, gopro tnie ciemne tony)
na filmie same ledy, bez xenona, czy swiatel dlugich...
http://youtu.be/VBpJHpuv3Qs


Ostatnio edytowano Pt maja 16, 2014 9:06 am przez redrobo, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:59 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Niestety newbie007 ma rację Pan Chińczyk wygrał , sami daliśmy mu dokumentację tech. żeby robił nam te wszystkie cuda ... On ich nie wymyśla to my sami dajemy mu projekty ... przegramy z kretesem , jak ON sam zacznie wymyślać , bez naszej pomocy ...
Ale jak pytasz o gwarancję , pada odpowiedź , że cena jest taka niska , więc możesz sobie kupić więcej i wymieniać towar na nowy ... we własnym zakresie .
Kupiłem już mnóstwo takich rzeczy ... wszystko to działa tak na 70% i przez miesiąc , niech przykładem będzie garnek do spieniania mleka , który wymieniam raz w miesiącu i chyba już szósty teraz mamy w domu
Przepraszam :wink: mamy w lampach jedną 100 % chińską część :) kostki elektryczne ( hermetyczne :lol: ) to za co u nas płaci się 15 zeta tam zapłaciłem kilka groszy już z przesyłką :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 9:43 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
.....powiem tylko tyle widziałem , dotykałem i sie śliniłem na widok lampy PIOTHRUSA
jest dopracowana super świeci , prezentuje sie super.
cena za nią jest w/g mnie adekwatna , trzeba się naprawdę nagłowić , mieć jakieś pojęcie i doświadczenie żeby to zrobić,
poza tym to nasza myśl techniczna (Polska nie Czajna , czy ze SZwabi) co też ma znaczenie,
z każdym kogo spotkałem i pytam czy widział , komentuje , że super wygląda ale w tej chwili nie ma tyle kasy,

i tak jak Ex pisał to jest towar który ma trafić do określonej grupy klientów, nie dla wszystkich, tak jak nie wszyscy jeżdzą GS 12, czy 990, AF, ST.

tak wiec nie ma sensu podnośić larum z ceną.
ostatnio spotykam na zlotach często naszEgo kolegę TEZLĘ, ma założone jakieś chińskie świecidełka jak zapala
wygląda ja Sokół Milenimu podczas przechodzenia w nadświetlną, i tez mu wszystko pasuje a światła daje dobrze. więc każdy ma swoją bajkę i to jest fajne bo nie jest monotonnie, i dla mnie jeden i drugi przykład to bardzo pozytywna sprawa, mamy wybór.

i cytując poetę " jak nie masz roweru, to nie ma kota, kot musi kosztować"
pozdro Sami Swoi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 4:31 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
kurna Piotrek a mnie cały czas zadziwiasz.... in plus oczywiście....

Z A J E B I S T E GRATULACJE!!!!!!!

Jak tylko sprawię sobie jakieś szosowe moto będę Twoim klientem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 5:01 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N wrz 16, 2007 8:29 pm
Posty: 7905
Lokalizacja: Szczecin
szosowe? lampki świetnie się sprawdzają do motocykli typu exc


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 5:32 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz paź 20, 2011 10:55 am
Posty: 98
Lokalizacja: O! Pole...
Piothrus, to co z tym testem? Jestem gotowy (tak jak redrobo) poddać się testom 1 do 1. Skoro twój produkt jest o kilka klas wyżej to klienci zapewne chcieliby zobaczyć dlaczego warto za to więcej zapłacić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 6:08 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn mar 31, 2014 9:51 am
Posty: 23
Lokalizacja: Kraków
Extra lampki! Powodzenia w produkcji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 6:46 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Trochę nie mam już siły przekomarzać się , warto , czy nie warto ... kupiłem już większość tych lamp , robiłem sobie zdjęcia żeby zobaczyć czy moje działania są sensowne , mierzyłem też moc światła , czyli lux-y w różnych miejscach widma ...
Najlepsze moim zdaniem teraz na rynku lamy HELLA kosztują teraz około 1800 pln i są na 13 W diodzie , tak samo jak produkt TT ... mają homologację , a Enduro-Tech Dual.4 ma 20 W w trybie krótkim a 40W w trybie dalekosiężnym ...
Pieniądze są porównywalne , zestaw będzie kosztował u nas w okolicach 1800 pln a jedna sztuka 899 i teraz najśmieszniejsze ... ta jedna lampa robotę za dwie :)

A teraz zobaczcie mocowanie do 800-ki ADV ... które jest oryginalne ?
[ img ]
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 20 z 25   [ Posty: 364 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL