Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:55 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 25   [ Posty: 364 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 7:36 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
Piotr, jesli jedna robi za dwie, to czemu ludzie kupuja te druga? Do porownania sprobuj swoje 40W rozproszone na przod i swiecace jako dlugie - przeciwko chinskim 40W (dobra niech i te chinczyki maja 30W XM-L) i skupionym chinskim g.o.w.nianym refletorkiem na niewiadomo ile stopni..... Zaznaczam, ze chinska jedna nie robi za dwie, wiec trzeba wstawiac normalnie - dwie, za 300 pln w sumie. Moim zdaniem to dobrze swieci, wystarczajaco do zapieprzania w nocy. Jak bede wyjezdzac na dluzsze wakacje 3 tygodniowe, moge Ci wyslac to sam sprawdzisz... moze tak byc? Bedziesz miec jakis kolejny punkt odniesienia...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 7:58 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 28, 2007 12:22 pm
Posty: 683
Lokalizacja: Gniezno
ex1 napisał(a):
szosowe? lampki świetnie się sprawdzają do motocykli typu exc



tylko ja przed ostatni rok tylko raz jeździłem exc....w dzień:)

za ostra bestia, taka ch.j wie do czego jak dla mnie....a leń jestem i nie chce mi się ogłoszenia wystawić na alledrogo:)

Piotrek przekonał mnie do tristo;)

a moto szosowe musi być i koniec:)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 8:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Świetnie świeci masz rację ... ale co dostają Ci co jadą z przeciwka nocą ? Wtedy gdy oko jest maxymalnie otwarte , ja straciłem pół roku na tym by rozwiązać problem ... ale oczywiście masz rację ... z punktu siedzenia na Twojej kanapie nie jest to problem ... ale jeżeli lubisz non stop dostawać z długich , bo ludzi wqrwia że świecisz im w oczy luz zbyt mocno ... możesz też oczywiście w czasie jazdy lekko doginać uchwyt by świecić w ziemię ... i pewnie masz eliptyczne kolimatory :wink: zakładam że instalacja Twojego motocykla to nie CAN ... ale gdyby był juz tak łatwo " chińczyka " nie podepniesz ... i nie za sterujesz . Mogę tak non stop ... tylko co to da .
Dalej uważam że problem to nie tylko lampa ... to też mocowanie , sterowanie i estetyka :lol: to też pewien poziom techniczny który cieszy .
A lampy do EXC , teraz GAS-GAS to zupełnie inna bajka ...
https://plus.google.com/photos/10768877 ... pwa&sort=1
Jak komuś się chce to tu jest dużo więcej .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 10:12 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
Gwoli wyjasnienia. Na swojej drodze nie spotykam ludzi w nocy, uzywam motocykla offowo. Rozumiem, ze nie chcesz niczego testowac... w sumie mi tez nie tak strasznie zalezy tracic czas na porownania... powiem tylko, ze od momentu instalacji mija pol roku i te badziewo daje rade, motor i lampki dostaly niezle baty. Ani razu nikogo nie oslepilem, chyba ze kolege w garazu, na wyrazne zyczenie. To tyle.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pt maja 16, 2014 10:59 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
No widzisz ... a na DUAL.4 ludzie i ja sam jeździmy po europie ... a w teren DUAL.5 i nikt niczego nie urywa .... a jak jest mało i chcesz bez kompromisów jest RACE.5
Redrobo , już nie mam siły , naprawdę za dużo energii kosztuje mnie przekomarzanie się z Tobą , a to i tak do niczego nie prowadzi , straciłeś szansę , kiedyś chciałem Ci dać za cenę którą Ty wymienisz komplet Dual.4 ( taki po testowy ) żebyś nie musiał kupować " chińczyka " Ty to wiesz i ja to wiem ... myślę że to nie daje Ci spokoju ... i stąd ta cała polemika :lol:
Miałbyś " Swoje Testy " .... a tak masz jak w " Weselu" ... jakoś tak mi się nasunęło po szampanie za 8,99 dobranoc , jutro muszę zmontować kolejne " ciasteczka " do anody :wink:
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: So maja 17, 2014 12:35 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lip 20, 2008 10:01 pm
Posty: 65
Lokalizacja: Lublin
Piotrus trzymaj obrany kurs.
Dużo wody jeszcze w Wiśle musi upłynąć zanim zaczniemy (my wszyscy Polacy) myśleć inaczej tzn. ekonomicznie pojmować patriotyzm, tak jak inni w Europie ot np. Niemcy (tylko bez zapędów historycznych w przykładzie poproszę): jaja Deutsch, auto Deutsch, bank Deutsch itp, itd. Mówimy o sobie "'Polak wszystko potrafi" z całym szacunkiem ten przysłowiowy Polak to i owszem "WSZYSTKO" potrafi "jako tako" ale mało co perfekcyjnie, ot spuścizna poprzedniego systemu niestety kiedy musieliśmy być szewcem i hirurgiem-kardiologiem jednocześnie. Dopiero teraz rozumiemy co to profesjonalizm i ścisła specjalizacja i nie śmiejmy się z innych nacji, że nie wiedzą co to Orinoko czy delta Dunaju, a do wymiany przepalonej żarówki wzywają elektryka, że uszczelki w kranie to wymienia specjalista hydraulik. To nie dlatego że sami nie potrafią, to z poczucia tzw. patriotyzmu ekonomicznego. Tak się napędza własną gospodarkę i tworzy tzw. dobrobyt. Nie można myśleć o tym ile kto na czym zarabia, patrzmy na to jaki dostajemy produkt, usługę. Patrzmy na to w ten sposób że ten który prowadzi firmę musi mieć środki na inwestycje i rozwój własnej firmy, na godziwe zarobki dla pracowników, żeby było ich stać na utrzymanie rodziny a i przy okazji na profesjonalne oświetlenie motocykla.
pzdr. Andrzej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: So maja 17, 2014 5:42 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 16, 2013 7:26 pm
Posty: 408
Piothrus, nie wiem o co ci chodzi. Robisz sobie darmowa reklame, prawie sklep na niekomercyjnym forum. Miales wlasnie szanse na otrzymanie za darmo do testow porownawczych sprzet z mojego wlasnego motocykla testowego, pierwsze sprowadzone do polski legalnie chinczyki tego typu, ale coz po 2 propozycjach stracilem wiare w sens tej dyskusji.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: So maja 17, 2014 7:49 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
Jak juz mam byc obiektywny to na pewno nie pierwsze w Polsce i na pewno nie legalnie. Chyba,ze zalatwiales CE, certyfikaty zgodnosci itd.. :mrgreen:

Mozna byc faktycznie taki test. Wystawic zdjecia z exifami itd.. Na innym forum byl taki test 4xled vs chinczyki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: So maja 17, 2014 1:18 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
A ja was trochę nie kumam. Jak kogoś nie stać na jakiś towar to czemu na siłę chce udowodnić, że jego cena nie jest adekwatna. Aaaaa już wiem, bo mieszkam w Polsce!! Kraju zawistników, zazdrośników i ludzi trzymających kciuki za niepowodzenie innych. Jak to mawiam czasami z przekory "nic tak nie cieszy jak ludzkie nieszczęście" Czy ktoś pisze do BMW, że jest za drogie ? Albo. Mam chińskiego Junaka i wydaje mi się, że jest lepszy od waszego BMW dajcie do testów to to udowodnię :lol: Mój chiński sprzęt też ma silnik, koła, ramę i jeszcze jeździ !!! Więc, po co przepłacać ? :lol: To tak trochę dla rozładowania napięcia wszystko z żartem oczywiście. Kto go zrozumiał ten szczęśliwy i pogodny człowiek. Oby takich więcej.
Ps. Piotrek jak będzie kolejny zlot przyjedz, zaprezentuj, może to wszystkich uspokoi. :wink:

A i jeszcze jedna myśl. Wszyscy uwierzyli reklamie Biedronki. Polacy lubią tanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: So maja 17, 2014 6:03 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lip 24, 2011 3:03 pm
Posty: 97
Lokalizacja: Oslo/Kraków
Ale BMW nie robi sobie reklamy na zasadzie antyreklamy chinczykom... chinczyk jest zly, tani i h%$^owy wiec kupiujcie Nasze BMW :) A tu to troche tak wyglada :) Nie ujmujac nikomu jakosci ich produktow.
A na zachodzie tez to kolorowo nie wyglada... lubia tansza sile robocza ze wschodu, produkcje przenosza do chin. Ale z duma nalepiaja made in EU :lol: Wiec bardziej polskie jest nie zazdrosc tylko narzekanie jak u nas jest Hu768wo i ciezko a tam tak cudownie. A chinczycy tylko czekaja :) Dziwny ten Patriotyzm :)
Piotr... cisnij dalej. Ludzii zaczyna stac na ... jakosc!!! Mniejsi producenci, szczegolnie przemyslanych gadzetow zaczynaja byc na topie! Gratulacje i powodzenia.
Robo - ... ze ci sluza! jezdzij i ciesz sie tym ze za 300pln masz ... zestaw ktorego w razie w nie bedzie szkoda :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pn maja 19, 2014 10:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr maja 13, 2009 8:11 am
Posty: 1307
Lokalizacja: Gdynia
hejkum,

jako ze swiatla dlugie w 990adv to kabaret, w koncu i ja dorobilem sie magicznych ledow; mialy byc Piothrusowe, ale okazalo sie, ze kolega zza miedzy takze produkuej takie lampki (PawelS), takze wsparlem lokalna produkcje; final - REWELACJA; wykonanie polskie, cena prawie chinska ;) a montaz to juz moja wesola rzezba...

na motorku:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

[ img ]

w lesie: led szeroki, led dlugi i na koniec oba razem:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

musze pewnie troszke ustawic lepiej katy, itd - nie mniej juz na te chwile - dzien w nocy ! polecam te male lampeczki !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pn maja 19, 2014 10:07 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn maja 16, 2011 7:50 pm
Posty: 933
Lokalizacja: Gostyń
mam też tą lampkę od Pawła :P
super robota :!: :!: :!:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Pn maja 19, 2014 10:16 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lip 24, 2011 3:03 pm
Posty: 97
Lokalizacja: Oslo/Kraków
Zrob fotke gdzie je wstawiles :)
Na dodatkowe oswietlenie i na mnie przyjdzie pora... na razie duciarstwo pospolite czyli doprowadzenie moto do porzadku po ostatnim wlascicielu :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 7:09 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt sie 23, 2013 9:01 pm
Posty: 783
Lokalizacja: Choszczno, kiedyś Łobez, Szczecin
Paweł, jak jest malowana ta twoja lampka :?: :?: :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: ciemność w nocy
PostNapisane: Wt maja 20, 2014 7:28 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
lorsol napisał(a):
hejkum,

jako ze swiatla dlugie w 990adv to kabaret, w koncu i ja dorobilem sie magicznych ledow; mialy byc Piothrusowe, ale okazalo sie, ze kolega zza miedzy takze produkuej takie lampki (PawelS), takze wsparlem lokalna produkcje; final - REWELACJA; wykonanie polskie, cena prawie chinska ;) a montaz to juz moja wesola rzezba...

Reflektorki spoko, ale mocowanie "do pierwszej gleby" :shock:

Proponuję "ukryć" lampy w obrysie moto, np. coś na wzór:

[ img ]

[ img ]

[ img ]

Będą co prawda niżej, ale za to będą zawsze. :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 21 z 25   [ Posty: 364 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL