Teraz jest Cz kwi 18, 2024 9:45 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 5:35 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt sie 01, 2008 9:31 pm
Posty: 269
Lokalizacja: Przeworsk
Jeżeli już sam się wybierasz ciężką krową w nieznane to uważaj nawet na niepozorne kałuże bo możesz stracić trochę cennego czasu i niezbędnej energii na dalszą podróż. :roll: :cry:



Aczkolwiek sposób wydobycia sprzęta na załączonym filmiku nie jest za bardzo instruktażowy :lol: :lol: . (za kierownicę i taką długością pasa :lol: :lol: no i czy drzewo jest w ogóle potrzebne :idea: )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 6:41 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz cze 07, 2012 9:24 pm
Posty: 200
Lokalizacja: Wrocław
keton napisał(a):
Jeżeli już sam się wybierasz ciężką krową w nieznane to uważaj nawet na niepozorne kałuże bo możesz stracić trochę cennego czasu i niezbędnej energii na dalszą podróż. :roll: :cry:



Aczkolwiek sposób wydobycia sprzęta na załączonym filmiku nie jest za bardzo instruktażowy :lol: :lol: . (za kierownicę i taką długością pasa :lol: :lol: no i czy drzewo jest w ogóle potrzebne :idea: )



kurcze!! wspolczuje mu, ale ogladalo sie przyjemnie :P pewnie jedyne o czym myslal po "wydobyciu" to odpoczynek W DOMU :D ale fakt faktem sam nie raz sie nameczylem...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 7:21 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt mar 23, 2012 10:56 pm
Posty: 229
Lokalizacja: Białystok
No nieźle się wpakował, ale gratuluję mu pomysłowości przy wyciąganiu motocykla. Widać robił wszystko aby się nie narobić ;) główkował nieźle. Ale też dobrze ktoś kiedyś napisał, że trzeba patrzeć daleko przed siebie aby w takie niespodzianki się nie wpakować.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pn sie 13, 2012 9:09 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Tak to jest, jak się SUV'ami w teren wjeżdża. W ostatnią sobotę przejeżdżając przez taką niewinną kałużę mało nie rozbiłem głową szyby - motor stanął praktycznie w miejscu. utknąłem na 2 godz. a skończyło się wyborem koła ratunkowego pt. "telefon do przyjaciela".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Śr sie 15, 2012 6:38 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N paź 09, 2011 10:31 am
Posty: 337
Się popłakałem.Filmik - mistrzostwo :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Śr sie 15, 2012 10:21 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Śr lis 03, 2010 10:26 am
Posty: 75
Lokalizacja: 3miasto
znam ten bol, kiedys tez wtopilem debowo R11GS, blotko przyssalo tak skutecznie ze ani drgnal, skonczylo sie na telefonie do przyjaciela i LR disco przeciagnelo mnie doslownie 2 m i dalej juz poszlo, ale z 5h peklo :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Wt sie 21, 2012 7:47 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz maja 17, 2007 4:16 pm
Posty: 132
Lokalizacja: Kraków
Thorin_XL napisał(a):
Tak to jest, jak się SUV'ami w teren wjeżdża. W ostatnią sobotę przejeżdżając przez taką niewinną kałużę mało nie rozbiłem głową szyby - motor stanął praktycznie w miejscu. utknąłem na 2 godz. a skończyło się wyborem koła ratunkowego pt. "telefon do przyjaciela".


Raczej tak to jest jak się nie ma pojęcia jak sobie poradzić w terenie na ciężkim enduro, ale komedia! Najlepszy dla mnie jest podkład muzyczny pasuje jak ulał.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Śr sie 22, 2012 6:48 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
siecki napisał(a):
... tak to jest jak się nie ma pojęcia jak sobie poradzić w terenie na ciężkim enduro...


Racja + dobry kapeć i różnica jest potężna, jak ktoś odpuszcza i do tego na szosówce jedzie to często się wtopi.

A odnośnie tego wybierania drogi to jak jeżdżę sam to często staję tam gdzie jeszcze można zawrócić i idę popatrzeć jak przejechać - choć i tak wożę saperkę co bardzo pomaga czasem przy głębokich koleinach.

W podobnej sytuacji jak ten gość od razu położyłem moto na cylindrze, podłożyłem gałęzi w koleinę na błoto, postawiłem i wyjechałem, mi zajęło to z 20 minut - ino mój jest lżejszy bo to 1000ccm


Ostatnio edytowano Wt sie 28, 2012 7:22 am przez mirek-PD, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Śr sie 22, 2012 8:24 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 26, 2009 7:06 pm
Posty: 405
Lokalizacja: Warszawa
Dobre :lol: :lol: :lol:
Współczuje i proponuje zmianę opon :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pt sie 24, 2012 10:05 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
mirek-PD napisał(a):
siecki napisał(a):
... tak to jest jak się nie ma pojęcia jak sobie poradzić w terenie na ciężkim enduro...


Racja + dobry kapeć i różnica jest potężna, jak ktoś odpuszcza i do tego na szosówce jedzie to często się wtopi.


Pojęcie pojęciem, guma gumą (TKC może? :lol: ), a masy nie oszukasz. Szczególnie w błocie, a nie daj Boże pod górkę. A jak dobrze błotko zassie to i w dwóch ruszyć krowy nie można (mam na myśli SUV'y typu GSA, Trampki i całą resztę ciężkich "enduro"). A po suchym i twardym "cieżkim" terenie, to i owszem, można kozaczyć tak naprawdę to prawie na byle czym. Ostatnio w lesie spotkaliśmy z Ketonem gościa na GXF'e :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pn sie 27, 2012 7:45 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr kwi 11, 2012 6:46 am
Posty: 400
Lokalizacja: Deep South
Tyle szpeju i trapów nie miał?? :mrgreen: Oglądając ten film już się zmęczyłem :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dobrze planuj trajektorię przejazdu
PostNapisane: Pn sie 27, 2012 8:41 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn cze 11, 2012 11:45 am
Posty: 664
Lokalizacja: Wrocław
Thorin_XL napisał(a):
.....Pojęcie pojęciem, guma gumą (TKC może? :lol: ), a masy nie oszukasz. ...


Owszem nie oszukasz - ale jak odpuścisz - nawet DR'ką w koleinie i masz jakieś "uniwersalne" kapcie to wszystkim się wtpisz, a nawet TKC i tak robi niebo lepiej niż Anake itp.
Swoją drogą ten gość dopiero w połowie filmu wpadł na pomysł że może warto zdjąć bambetle z moto - ale przynajmniej będzie miał o czym wspominać i opowiadać znajomym :), że coś przeżył - wielu ma super motki i nigdzie na nich nie jeżdżą.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 12 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL