Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Wiza do Mauretanii
PostNapisane: Pt gru 13, 2013 11:39 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 2:36 pm
Posty: 512
Lokalizacja: Częstochowa
Jak zdobyć szybko wizę do Mauretanii do (15 stycznia)? Czy znacie jakieś biura w Berlinie załatwiające wizy. Polska WizaSerwis będzie dopiero wiozła paszporty po 7 stycznia, a problem zapłaty czekiem ( bo ponoć tylko tak można zapłacić za wizę) przerzuca na klienta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wiza do Mauretanii
PostNapisane: So gru 14, 2013 2:16 am 
Aktywny

Dołączył(a): N mar 28, 2010 6:06 am
Posty: 165
Osobiscie sie pofatygowac do Berlina,albo wyslac tam umyslnego.
Byc moze bede zalatwial tam wizy w grudniu-daj mi namiary do siebie,to Ci dam znac


KGT napisał(a):
Jak zdobyć szybko wizę do Mauretanii do (15 stycznia)? Czy znacie jakieś biura w Berlinie załatwiające wizy. Polska WizaSerwis będzie dopiero wiozła paszporty po 7 stycznia, a problem zapłaty czekiem ( bo ponoć tylko tak można zapłacić za wizę) przerzuca na klienta.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wiza do Mauretanii
PostNapisane: So gru 14, 2013 10:52 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt cze 20, 2008 2:36 pm
Posty: 512
Lokalizacja: Częstochowa
Dzięki Mirmil
gielniek@poczta.onet.pl

Osobiste pofatygowanie też sprawy nie załatwi, bez czeku. W Polsce technologia czeku prawie umarła. W bankach patrzą jak na kosmitę. W Pekao na czek czeka się ponad tydzień, ale jeszcze trzeba wiedzieć kogo wpisać w zleceniu wystawienia czeku jako remitenta (precyzyjnie określić komu wypłacić) bo bank nadrukowuje go na czeku (bankierskim). Oddział banku wysyła zlecenie do centrali w Warszawie, gdzie jest albo do odbioru osobistego lub przesyłają go (fizycznie) pocztą na mój adres lub na adres remitenta. Wysłanie na adres remitenta przez bank, może niestety spowodować że przepadnie on w czarnej dziurze - nie spotka się z paszportem.
Słyszałem, że składając aplikację w berlińskim biurze załatwiającym wizy, biuro samo załatwia płatność czekiem. Podobno taką drogę przecierają koledzy z forum i liczę, że uzyskam namiary tego biura.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Wiza do Mauretanii
PostNapisane: Śr kwi 09, 2014 9:29 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn sie 12, 2013 9:25 am
Posty: 17
Lokalizacja: Kościerzyna
nie ma sensu wyrabiac wizy w europie. w rabacie czekasz jeden dzien i masz ja za 20 jurków. a od zeszłego roku znowu wydaja na granicy


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 4 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL