Teraz jest Śr kwi 24, 2024 11:17 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: Pt lis 23, 2012 11:51 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Szukam ktoś kto był i może mi udzielić odpowiedzi na kilka pytań? głównie chodzi mi o połączenia promowe : co jak i gdzie :wink: , jakieś noclegi na miejscu? Może ktoś z kolegów się wybiera w 2013??


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 3:34 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
...ide na łatwiznę ;)
Jak ogarniesz temat, to daj znaka, bo kto wie, czy bym nie pojechał!
Termin zbyt odległy, bym planował...
Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 7:17 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Ja planuje tam być już 3 rok.
A planować trzeba już teraz jeśli się chce mieć bilety w odpowiednich terminach na prom, cała reszta nie ma już takiego znaczenia są pola namiotowe, hostele itd problem to przede wszystkim dostać się na wyspę przed lub w trakcie imprezy i wrócić po niej - czyli zobaczyć senior tt

Prom:
http://www.steam-packet.com

No i już widzę że w terminach 24 maja i dalej są biety sold out z Heysham
Z Liverpoolu są za 280 euro - ha i to jest chyba w jedną stronę :/

Dobra znalazłem inny sposób, dojechać do haysham zostawić gdzieś motocykle i lecieć "piechotą" , pasażer pieszy jest mniej awanturujący się i płaci w jedną stronę 114 euro. Problem tu taki że chyba każdy jedzie tam też po to żeby w mad sunday zmierzyć się z torem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 10:36 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Wiem że już teraz trzeba się zająć organizacją bo problem z biletami, jak już pojadę to na pewno na moto bo chciałbym pojechać na mad sunday oczywiście. Popytam znajomej w Londynie może miejscowi będą się w tych promach bardziej orientować. igrek ten prom z Liverpoolu za 280 jakby był w dwie strony to by było ok ale w jedną trochę przydrogo, muszę to sprawdzić.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 10:42 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Sorki chłopaki ale mały off-topic zapuszczę...

Parę dni temu miałem okazję rozmawiać z zawodnikiem TT który połamał obie nogi na treningu na wyspie. Teraz juz jako kibic wybiera się na TT i był bardzo podekscytowany.
Zapytałem go jaki jest sens jechania na IoM w szczycie sezonu skoro jedyne co można zobaczyć to 0.03sek wyściugu... chodzi o to, że stojąc na poboczu i mając widok na 1/4 zakrętu przez który przelatują wariaty z prędkością +300kmh... niewiele widać.
No chyba, że jednen (puk puk) wyleci z drogi i wyląduje nam pod namiotem. Wynajęcie domu w "dobrym punkcie" kosztuje tyle co zakup chałupy w Polsce, a i sama logistyka w tracie zawodów jest bardzo mocno ograniczona. O obiadku w pubie już nie wspominam ;)

Sam zawodnik powiedział o emocjach i kumplach... ymm no ok, może być. Ale gawiedź Adventure? Chyba nie macie zamiaru przeorać tej wysepki? Po jaką cholerę dymać tyle kilometrów by przegapić cały wyścig "bo akurat kaszel mnie złapał lub mucha wpadła mnie do oka"? To na nie lepiej w telewizornii to obejrzeć? Widok z helikoptera jest o wiele lepszy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 11:35 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Ryteu napisał(a):
Sorki chłopaki ale mały off-topic zapuszczę...

Parę dni temu miałem okazję rozmawiać z zawodnikiem TT który połamał obie nogi na treningu na wyspie. Teraz juz jako kibic wybiera się na TT i był bardzo podekscytowany.
Zapytałem go jaki jest sens jechania na IoM w szczycie sezonu skoro jedyne co można zobaczyć to 0.03sek wyściugu... chodzi o to, że stojąc na poboczu i mając widok na 1/4 zakrętu przez który przelatują wariaty z prędkością +300kmh... niewiele widać.
No chyba, że jednen (puk puk) wyleci z drogi i wyląduje nam pod namiotem. Wynajęcie domu w "dobrym punkcie" kosztuje tyle co zakup chałupy w Polsce, a i sama logistyka w tracie zawodów jest bardzo mocno ograniczona. O obiadku w pubie już nie wspominam ;)

Sam zawodnik powiedział o emocjach i kumplach... ymm no ok, może być. Ale gawiedź Adventure? Chyba nie macie zamiaru przeorać tej wysepki? Po jaką cholerę dymać tyle kilometrów by przegapić cały wyścig "bo akurat kaszel mnie złapał lub mucha wpadła mnie do oka"? To na nie lepiej w telewizornii to obejrzeć? Widok z helikoptera jest o wiele lepszy ;)

Jakie to ma sens a no taki że ja po prostu kocham motocykle, chciałem tak być i tyle mogę zobaczyć te 0,03s wyścigu i będę zadowolony a przy okazji można pooglądać trochę ciekawych starych moto których wiele tam się kręci, akurat w Polsce ciężko o to. Nie wszystko w życiu trzeba przeliczać na sens i pieniądze. Jakbym tak podchodził do sprawy to bez sensu robić cokolwiek bo można w telewizji zobaczyC jak inni to robią, poco kupować moto przecież to niebezpieczne, a tak "bezsensownie" miałem w życiu około 80 motocykli i nadal to lubię (przynajmniej nie przeczytałem o tym, tylko osobiście spróbowałem jak się różnymi jeździ). Z perspektywy czasu są potem fajne wspomnienia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 11:53 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt sty 13, 2009 10:24 am
Posty: 775
Lokalizacja: Weisenheim am Sand
Ladnie napisane.Trzymam kciuki zeby wszystko dobrze poszlo :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 12:02 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
Klos242, bo jakby nie poszło to mamy jeszcze namiastkę w postaci:
http://www.roadracing.pl/Horice%202011.htm
albo oldboye
http://www.kolstejnskyokruh.org/
Byłem kilka razy w Horicach i powiem, że zapewne nie tak wielka pompa, jak na Man, ale za 280euro, to 3dni biby z dojazdem! :)
Dobra przepraszam, że nie merytorycznie odnośnie tematu.
...uciekam Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 6:31 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Orzep to w 2013 napewno zaliczę, pewnie że pompa nie ta sama ale ekstremum podobne, rok temu jeden zginął jeden połamany z tego co pamiętam

Klos jak coś wykombinujesz to pisz ja bym chciał zobaczyć

Dla wszystkich wątpiących polecam pierwszą minutę tego filmu - koniecznie słuchawki,dźwięk


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: So lis 24, 2012 7:37 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Jak będę miał wieści z Londynu to poinformuje, jeśli by ktoś jeszcze coś ciekawego się dowiedział to piszcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: Śr lis 28, 2012 12:51 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Coś tam już koleżanka na miejscu działa aby się dowiedzieć co i jak, może nawet się tu odezwie na forum, jeszcze jakieś bilety są. Myślę że jakby się zdecydować to trzeba wybrać z tych terminów które są dostępne, z Liverpoolu jest na większość dni od 24 maja, i będą nieznacznie droższe niż z Heysham. Te ceny to są w dwie strony. Z tego co znalazłem na necie jak ludzie z Polski jechali to w większości płyneli z Liverpoolu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: Śr lis 28, 2012 8:16 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
no no jestem coraz bardziej zainteresowany :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: Śr lis 28, 2012 7:42 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): So mar 21, 2009 6:35 am
Posty: 90


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: Śr sty 02, 2013 1:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr wrz 07, 2011 8:37 pm
Posty: 1364
Lokalizacja: Sulechów
Klos i co coś nowego w sprawie TT ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: TT Isle of Man 2013
PostNapisane: Śr sty 02, 2013 8:30 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
A no problem z tymi promami za późno się tym zainteresowałem nie wiedziałem że tak wcześnie porezerwują. Z Liverpoolu nawet by był tylko trzeba tam wtedy ponad tydzień siedzieć(w sumie to prawie dwa) bo z powrotem też problem, z Heysham nie ma co liczyć na bilety. Dowiedziałem się też że na miejscu bez rezerwacji promu idzie się dopchać i zabiorą nadstan (rozmawiałem z chłopakiem co tak dwa razy był, ale wracał po zawodach parę dni ) można by na ryzyko jechać i spróbować tylko ktoś by musiał perfekt po angielsku być wygadany bo ja tak średnio - a jak się nie uda to pozostaje wtedy zwiedzanie Anglii :o


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 2   [ Posty: 18 ]
Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL