Teraz jest Cz maja 09, 2024 6:05 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 14 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Wt lut 21, 2012 8:44 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 3:30 pm
Posty: 88
Lokalizacja: mazowieckie
Pod koniec kwietnia wybieramy się w Bieszczady,tereny nam nieznane.Wypad z Warszawy-łącznie 4 dni wyjazd,polatanie i powrót.Motocykle szt 4:Harley Davidson v-rod,Yamaha fz6,Yamaha xt 600,Honda xr 650L. Jako że to są różne motocykle chcemy podzielić trochę ten wypad. Do celu lecimy razem asfaltem razem,potem trochę chcemy się rozdzielić. Chłopaki na szosowych pozwiedzają,my w teren xr i xt chcemy polatać.Gdzieś tam się spotkamy.Podzielcie się swoimi trasami,info,co wziąć,czego nie brać,co warto,a czego nie.
Z góry dzięki za pomoc...
Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Wt lut 21, 2012 11:09 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Trasy standard (na wszytko co jeździ):
1. Mała pętla: Lesko - Uherce - Solina - Polańczyk - Bukowiec - Czarna - Ustrzyki Dolne - Lesko
2. Duża pętla: Lesko - Baligród - Cisna - Wetlina - Ustrzyki Górne - Czarna - U. Dolne - Lesko
3. Bukowiec - Terka - Buk - Dołżyca - Cisna (moja ulubiona)
4. droga Sanok - Przemyśl z serpentynami w Tyrawie, Leszczawie i Birczy

Szutrówki, albo jak kto woli teren łatwy i przyjemny
Generalnie ostatnio zrobiło się tak, że co ciekawsze drogi zrobiły się nielegalne, a nawet jak są legalne to tubylcy są bardzo wrogo nastawieni do wszystkiego co warczy i pędzi przez pola. Ostatniej jesieni wyskoczył na nas sołtys z siekierą. Dosłownie i bez koloryzowania. Oczywiście, terenu wszelakiego tam do syta i nie wszędzie pilnują, ale ostrożność wskazana. Szczególnie podczas weekendów.

Propozycje (trasy z zakazem ruchu, możliwe uzyskanie przepustki w nadleśnictwie w Baligrodzie)
1. Smolnik - Mików - Duszatyń - Prełuki - Rzepedź (5 brodów)
2. Majdan k/Cisnej - Roztoki Górne - Solinka - Żubracze
3. Tarna Dolna - Łukowe - Kalnica - Huczwice - Przelęcz Żebrak - Wola Michowa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Śr lut 22, 2012 5:15 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt kwi 06, 2010 3:30 pm
Posty: 88
Lokalizacja: mazowieckie
Dzięki. Na pewno skorzystam. Jakieś dobre rady na ten wyjazd.W co się zaopatrzyć,a czego nie zabierać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Śr lut 22, 2012 5:36 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Zaopatrz się w pieniądze :twisted: , to nie koniec świata tylko bieszczady wszystko tam jest.
http://www.siedliskomoczarne.pl/ tu masz dobry nocleg, lubią motocyklistów i fajna atmosfera, warto zostać choć na jeden dzień, możesz się nawet na mnie powołać może nawet zniżkę dostaniesz :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Śr lut 22, 2012 8:38 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N paź 09, 2011 10:31 am
Posty: 338
Thorin XL a gdzie ten sołtys poluje :) ? Często śmigam po biesach ale nic takiego mnie nie spotkało , może dlatego że nikomu na podwórko nie wieżdżam.Generalnie to pewnie samo się tak nie zrobiło.Oczywiście nie bierz tego do siebie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Śr lut 22, 2012 8:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt wrz 10, 2010 6:09 pm
Posty: 690
Lokalizacja: Pruszków
Jeżeli będziesz w Wetlinie, to polecam tamtejszą knajpę - baza ludzi z mgły. Jedyne znane mi miejsce, gdzie możesz kupić wino z nalewaka w półlitrowej szklance ;) Warto mieć w pobliżu nagrany nocleg, bo powroty z mgiełki zawsze są ciężkie...
A co do noclegu, to rok temu w majówkę odkryliśmy ciekawe miejsce - "czar prl-u". Właścicielka więcej niż w porządku, obudzona o 1 w nocy i zapytana o miejsce do spania, nie dość, że nie opie...doliła nas, to jeszcze dała nocleg. Co prawda wszystkie łóżka były już zajęte, ale nocleg na karimacie w korytarzu, na schodach i pod kiblem to zawsze lepiej niż na dworzu :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Śr lut 22, 2012 9:13 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt lut 24, 2009 2:04 pm
Posty: 744
Lokalizacja: Tarnow
Baza ludzi z mgły jest niedaleko noclegu który polecałem, a to wino jest faktycznie dobre 8) , knajpa też niczego sobie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Cz lut 23, 2012 9:57 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
włóczykij napisał(a):
Thorin XL a gdzie ten sołtys poluje :) ? Często śmigam po biesach ale nic takiego mnie nie spotkało , może dlatego że nikomu na podwórko nie wieżdżam.Generalnie to pewnie samo się tak nie zrobiło.Oczywiście nie bierz tego do siebie.


Było dokładnie w tym miejscu http://maps.google.pl/maps/ms?msid=205262035260890066218.0004b9a7cdfb1763ad725&msa=0&ll=49.390474,22.624712&spn=0.036705,0.067806
Keton z tego forum może opowiedzieć w szczegółach, bo dłużej próbował zrozumieć gościa. Jak widzisz droga jak najbardziej lokalna, żadne podwórko. Niestety chłop i tak wrzeszczał, że ma motorów i quadów dość. I zawróciliśmy...
Mandat za jazdę po lesie też mam na koncie, nie żebym się chwalił, ale nie wszyscy mają tyle szczęścia co ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: Pt lut 24, 2012 11:40 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): N paź 09, 2011 10:31 am
Posty: 338
Niestety jeżdzi nas coraz więcej i nie wszyscy robią to z głową.Sam widzę u siebie co weekend kilka motocykli , gładów czy terenówek a jeszcze kilka lat temu to była rzadkość.Jeśli komuś co niedzile pod oknami latają takie brygady ,często na głośnych wydechach i nie zawsze powoli to kogoś może szlag trafić.A co do mojego szczęścia to myślę że duży wpływ ma to że przeważnie jeżdże sam(jeden cichy motorek zwraca mniejszą uwagę) a mandaty płacę na drogach-w tamtym roku w Lutowiskach :( (tam też suszą :shock: ).Oczywiście pisząc że samo się tak nie zrobiło nie miałem na myśli Ciebie ale nas wszystkich :wink: .
Do Twojej listy dodał bym jeszcze Tarnawe Niżną-asfalt a po wykupieniu tam biletu (5zł) fajny szuter do Bukowca-najdalszego miejsca gdzie można dojechać.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: So lut 25, 2012 10:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Ja polecam Baligród - Cisna niebieskim szlakiem :) i czerwony , przez Jeziorka Duszatyńskie :) no i graniczny cicha dolina ... i w prawo do góry


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: So lut 25, 2012 11:12 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:14 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Kraków/Brzozów/Gdańsk
PIOTHRUS napisał(a):
Ja polecam Baligród - Cisna niebieskim szlakiem :) i czerwony , przez Jeziorka Duszatyńskie :) no i graniczny cicha dolina ... i w prawo do góry


No mam nadzieję, że kolega to taki jajcarz i se zażartował wspaniale z pytającego.

"Teren na którym się znajdują (jeziorka) objęty jest ochroną - rezerwat przyrody "Zwiezło" o pow. 2,2ha"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: So lut 25, 2012 11:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Pewnie że tak :) ... ale nie chodziło o " Jeziorka " tylko sprzęty ... odwiedzam jeziorka ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: So lut 25, 2012 11:52 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt lis 21, 2008 10:14 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Kraków/Brzozów/Gdańsk
To mi przypomniało jak bardzo chcę w Bieszczady. Do wiosny nie wchodzę w ten wątek ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Bieszczady,poradźcie co,jak,jaka trasa
PostNapisane: N lut 26, 2012 10:31 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz lut 04, 2010 8:35 pm
Posty: 256
Lokalizacja: Kotlina Kłodzka
piwek napisał(a):
Pod koniec kwietnia wybieramy się w Bieszczady,tereny nam nieznane.Wypad z Warszawy-łącznie 4 dni wyjazd,polatanie i powrót.Motocykle szt 4:Harley Davidson v-rod,Yamaha fz6,Yamaha xt 600,Honda xr 650L. Jako że to są różne motocykle chcemy podzielić trochę ten wypad. Do celu lecimy razem asfaltem razem,potem trochę chcemy się rozdzielić. Chłopaki na szosowych pozwiedzają,my w teren xr i xt chcemy polatać.Gdzieś tam się spotkamy.Podzielcie się swoimi trasami,info,co wziąć,czego nie brać,co warto,a czego nie.
Z góry dzięki za pomoc...
Pozdrawiam


Może to Ci troszkę pomoże
http://motopodroze.jimdo.com/trasy-na-weekend/trasa-3-bieszczady/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 14 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 50 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL