Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:46 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Pt maja 13, 2011 10:45 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
ostrywicher napisał(a):
Rajd Katyński nie zmienia swojej formuły od lat, rozpoczęło się, gdy jeszcze nie było PIS-u, więc nie przypinaj nam żadnych łatek. Na ilu Rajdach byłeś, skoro wypowiadasz się na ten temat? Tak się złożyło, że organizator Rajdu został zainspirowany do tego przedsięwzięcia właśnie po rozmowie z księdzem. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów, my też.
Zabranianie nam tego to już prawie praktyki wzięte od faszystów(takie były ich niewinne początki).
Poza tym jakoś nie słyszałem gwizdów, czy oznak niezadowolenia z treści kazania, co pociesza mnie i wskazuje, że wśród motocyklistów przeważają osoby myślące samodzielnie, a nie tylko cytujące najpoczytniejsze brukowce.
To takie moje przemyślenia.


Zgadzam się, że każdy ma prawo do głoszenie swoich poglądów...
Natomiast zastanów się czy wszędzie, w każdej sytuacji i czy wśród osób nieświadomych celu, zgromadzonych pod pozorem wspólnej modlitwy i rozpoczęcia sezonu motocyklowego?
Delikatnie mówiąc jest to bardzo nieładne zachowanie.
A wystarczyło powiedzieć/napisać w ogólnej informacji, że spotkanie jest poświęcone modlitwie oraz polityce "tej prawdziwej"
Czy nie ładniej byłoby poinformować samych zainteresowanych, po co tam jadą?

Co do Rajdu Katyńskiego. Nie będę licytował się z Tobą, kto jest bardziej "PIS" i ile razy był na RK. Byłem raz. Ponad to śledzę stronę organizatora. I zdecydowanie uważam, że na kolejny, RK już nie pojadę. Jako motocyklista nie jestem zainteresowany politykowaniem. Nie jestem zainteresowany piętnowaniem wybranych mediów, polityków oraz ugrupowań politycznych. Jako motocyklista zdecydowanie bardziej cenię kompana w podróży niż jego poglądy polityczne i to czy głosował na PIS, SLD czy PO.
I znów szkoda, że nikt jasno nie określa na stronie organizatora kierunku politycznego, jaki przyjął RK. Trzeba poczytać forum. Posłuchać przemówień podczas rozpoczęcia RK na Placu Piłsudskiego o gadzinowskich mediach. Pojechać do Częstochowy wysłuchać kazania o Smoleńsku i prawdzie. I dopiero wyłania się obraz RK.
To trochę nieładnie. Jestem pewien że nie wszyscy uczestnicy RK i spotkań w Częstochowie są świadomi politycznych celów.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Wt maja 17, 2011 8:45 am 
Aktywny

Dołączył(a): Wt maja 10, 2011 8:35 pm
Posty: 107
michalbtl napisał(a):
Co do Rajdu Katyńskiego. Nie będę licytował się z Tobą, kto jest bardziej "PIS" i ile razy był na RK. Byłem raz. Ponad to śledzę stronę organizatora. I zdecydowanie uważam, że na kolejny, RK już nie pojadę. Jako motocyklista nie jestem zainteresowany politykowaniem. Nie jestem zainteresowany piętnowaniem wybranych mediów, polityków oraz ugrupowań politycznych. Jako motocyklista zdecydowanie bardziej cenię kompana w podróży niż jego poglądy polityczne i to czy głosował na PIS, SLD czy PO.
I znów szkoda, że nikt jasno nie określa na stronie organizatora kierunku politycznego, jaki przyjął RK. Trzeba poczytać forum. Posłuchać przemówień podczas rozpoczęcia RK na Placu Piłsudskiego o gadzinowskich mediach. Pojechać do Częstochowy wysłuchać kazania o Smoleńsku i prawdzie. I dopiero wyłania się obraz RK.
To trochę nieładnie. Jestem pewien że nie wszyscy uczestnicy RK i spotkań w Częstochowie są świadomi politycznych celów.


słyszałem że na tegorocznym zlocie częstochowskim też były jakieś akcje polityczne księży, nawet gdzieś w sieci widziałem apel oburzonych uczestników protestujących przeciwko treści kazania podczas mszy, jeśli tak to ma wyglądać to nie wiem czy środowisko motocyklowe powinno w ogóle wspierać takie imprezy.
Hobby jak najdalej od polityki.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 17.04.2011
PostNapisane: Wt maja 17, 2011 8:07 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
tdm napisał(a):
słyszałem że na tegorocznym zlocie częstochowskim też były jakieś akcje polityczne księży,


Ja też o tym słyszałem!!! Bo nawet tam byłem. :roll:
Tak poważnie to gratuluję refleksu i polecam czytać wątki od początku, a nie od końca.

A tak w ogóle, to odnoszę wrażenie, że już chyba wszystko zostało powiedziane na ten temat - dajmy już sobie spokój. Przynajmniej do następnego roku...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 4   [ Posty: 48 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL