Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:12 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 9 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:10 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Nie jestem przeciw nikomu ale jestem za wolnoscią i zdrowym rozsądkiem . Po cholere mam biegac do Biedronki i pic potem cieple piwo z plecaka ? ja wole napic sie zimnego piwa z beczki i na miejscu spotkania. Skad teza graniczaca z pewnoscią ze wydawanie zezwolen na handel i pobieranie przez miasto oplat z tego tytulu to przestepstwo czy lewizna? Widze Ryteu po nicku ze kręcisz sie troszkę po Europie., czy widziales na imprezach masowych w cywilizowanych krajach zeby ludzie przynosili sobe piwo w plecakach np. w super katolickim kraju jakim jest Bawaria organizuje sie tysiace takich imprez na ktorych stoja stoiska z piwem jedno przy drugim i nikomu to nie przeszkadza. A organizuje tez to pewnie miasto i bierze za to kase. I dobrze !!! Kasa dla miasta to kasa dla dobra wspolnego, spoleczenstwa
Ale tam kosciol zna swoje miejsce w szeregu i moze w tym jest nasz problem .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:22 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
...a śledzę sobie ten wątek, sledzę! Refleksja jest taka:



Pozdro Orzep


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:27 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
No tak, na zlocie powinna być sprzedawana wyłącznie cudowna woda rozlewana przez Paulinów, której nie może nawet sanepid skontrolować.
Ryteu, jakakolwiek polemika z Tobą nie ma sensu, kojarzę wątek, w którym opowiadałeś totalne farmazony i pomimo, że wszyscy inni mówili Ci, że jest inaczej, Ty dalej obstawałeś przy swoim tylko się ośmieszając.
Tutaj to samo- pleciesz trzy po trzy, aż przykro czytać. Mieszasz komunę, piwo, religię i politykę w pozbawiony sensu bełkot.
Daj sobie już spokój i wróć do studiów, sesja za pasem.


To jest forum motocyklowe i nikogo nie interesują moje czy Twoje poglądy religijne czy polityczne.

Peace,


Wolo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:28 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
TomekWwa napisał(a):
Nie jestem przeciw nikomu ale jestem za wolnoscią i zdrowym rozsądkiem . Po cholere mam biegac do Biedronki i pic potem cieple piwo z plecaka ? ja wole napic sie zimnego piwa z beczki i na miejscu spotkania. Skad teza graniczaca z pewnoscią ze wydawanie zezwolen na handel i pobieranie przez miasto oplat z tego tytulu to przestepstwo czy lewizna? Widze Ryteu po nicku ze kręcisz sie troszkę po Europie., czy widziales na imprezach masowych w cywilizowanych krajach zeby ludzie przynosili sobe piwo w plecakach np. w super katolickim kraju jakim jest Bawaria organizuje sie tysiace takich imprez na ktorych stoja stoiska z piwem jedno przy drugim i nikomu to nie przeszkadza. A organizuje tez to pewnie miasto i bierze za to kase. I dobrze !!! Kasa dla miasta to kasa dla dobra wspolnego, spoleczenstwa
Ale tam kosciol zna swoje miejsce w szeregu i moze w tym jest nasz problem .


Tomku, tu nie ma co się porównywać do europy. Ktoś (tu chyba Węgrzyn) organizuje sobie zlot, ustala zasady, zbiera grupkę 35tyś motocykli i nagle ktoś w imię "wolności" stawia mu stragan z piwem...

Piszesz, że szanujesz wolność... skoro ktoś przez 9 (czy ile tam) lat buduje coś takiego to po jakiego grzyba inni pchają się tam na siłę?? Nie jestem ani uczestnikiem ani zagorzałem miłośnikiem tego zlotu ale to co się wokół niego dzieje bije mnie po oczach. I już nie chodzi mi o to jak włodarze się zachowują ale jaka reakcja pojawia wśród zwykłych ludzi, w tym i uczestników tego forum. Zaczynacie się kłócić i opluwać, w imię czego??

A co do licencji na handel... po co to komu jest w ogóle? Ot zwykła forma kolejnego podatku za który świnie przy korycie mogą chlać i się bawić ale lud... lud dla zabawy dostanie problemy a'la Madzia, Bartoszewski, Lepper, Smoleńsk, emerytury, kaczki, ZUS, podatek Belki... byle by nie otrzeźwiał i nie upomniał się o swoje ;)

Wolność nie polega na pokazywaniu gołej dupy na rynku w Krakowie czy pluciu komuś w twarz... bynajmniej nie w moim mniemaniu ;)
Chcesz by ktoś respektował twoja wolność, to szanuj innego. Zasada wolnej pieści jest tu dobrym przykładem. Nie podoba się komuś zlot bez piwa, co za problem zrobić sobie zlot piwny?? Co za problem zrobić w Polsce święto piwa większe niż Oktoberfest?? Na 100% w 9 lat frekwencja przebiłaby 50.000 ;)
Sam bym na takie święto piwa przyjechał 8)


Ostatnio edytowano Pt kwi 20, 2012 10:33 am przez Ryteu, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:30 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Wolo napisał(a):
Ryteu, jakakolwiek polemika z Tobą nie ma sensu, kojarzę wątek, w którym opowiadałeś totalne farmazony i pomimo, że wszyscy inni mówili Ci, że jest inaczej, Ty dalej obstawałeś przy swoim tylko się ośmieszając.


Wolo to bądź tak miły i wróć do tego wątku i zobacz jak wraz ze mną ośmiesza się Williams F1, Track i Honda ;)

Pozwolę sobie przypomnieć pewny filmik...



Dla niezrusyfikowanych filmik posiada napisy w języku Polskim, trzeba je włączyć na pasku menu and prawej strony ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 10:54 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Zgadzam sie z Orzepem. Spier.dalam 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 11:08 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
TomekWwa napisał(a):
Zgadzam sie z Orzepem. Spier.dalam 8)

Podziwiam cierpliwość. :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 11:23 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
Nachalny męczybuła bez wstydu i wyczucia.

Także się wylogowuję, Tomku i tak długo wytrzymałeś.


Ps. Ten temat świadczy o totalnym braku moderatora na forum.


Pozdro,

Wolo


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 1:00 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
Wolo napisał(a):
Ten temat świadczy o totalnym braku moderatora na forum.
nie przesadzaj, nie oberwało się Tobie od lewaków czy "tęczowych" także jest OK 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 2:39 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pt maja 15, 2009 3:10 pm
Posty: 310
Lokalizacja: Piaseczno
Fascynujące, jak u Koterskiego:



Ostatnio edytowano Pt kwi 20, 2012 2:47 pm przez MaG, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 2:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
MaG napisał(a):
Fascynujące, jak u Koterskiego:



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 7:13 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Ryteu napisał(a):
TomekWwa napisał(a):
A tak swoją drogą zadziwia mnie ta wasza tęsknota do PRL...


Tomku obracasz kota ogonem ;) W tej rozmowie obstajesz po stronie miasta (no bynajmniej przeciw Węgrzynowi). Jeżeli burmistrz kręci wałki rodem z PRL'u to żadną tęsknotą tu nie zawiewa!! Jestem przeciwnikiem jakiejkolwiek prohibicji, lecz tu nie chodzi o prohibicję ale o lewiznę z pozwoleń na handel podczas zlotu. Na 100% nikt nikomu nie zabraniał kupić piwa w Biedronce... wiec jaki cel miało stawianie piwnych straganów?? Jak dla mnie rozwiązaniem na takie bolączki jest zmiana całego lewego prawa.

Ktoś przegonił 35.000 motocykli, piękny zlot, a wy zamiast zajmować się odbudowywaniem tego to przekrzykujecie się i wytykacie palcami!!


Chyba dawno nie byłeś w PL i nie wiesz, co się dzieje. Chcesz mieć koncesje na alko to idziesz płacisz normalną legalną opłatę i ją masz. Czasy limitowania koncesji już dawno minęły. Są nieliczne wyjątki gdzie burmistrzowie małych miasteczek mają silne koligacje z miejscową parafią i myślą podobnie do Pana W.
Jeżeli chodzi o pozwolenie jednorazowe na sprzedaż alko to zgłaszają się oferenci w formie pisemnej i proponują ile dają kasy na rzecz miasta. Wygrywa najlepsza oferta. Mowa oczywiście o terminach na ktore są chetni ze względu na sprzyjające warunki.
Co do imprez masowych to jest zakaz sprzedaży alkoholu na imprezie. Można sprzedawać go obok w wydzielonych odpowiednio miejscach, ale na samej imprezie nie. Więc nie wiem, w jaki sposób ktoś mógł sprzedawać ze straganu na JG piwo. Może to byli jacyś talibowie od słynnego Fajera. Tym bardziej, że jeżeli byłby to teren, którym władają paulini to musieliby wydać na to zgodę. Więc piwo mogło być sprzedawane na terenie, którym włada miasto i na pewno nie był to teren JG.


Co nie zmienia faktu że każdy ma swój rozum czy pije i jedzie czy nie pije. Więc ingerencja w tą kwestię Pana Wiktora jest przynajmniej żenująca. Bo to tak jakbyśmy cofnęli się w rozwoju kultury naszego społeczeństwa do czasów, kiedy ludzie ukrywali się w lasach.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 7:45 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
michalbtl napisał(a):
Chyba dawno nie byłeś w PL i nie wiesz, co się dzieje. Chcesz mieć koncesje na alko to idziesz płacisz normalną legalną opłatę i ją masz. Czasy limitowania koncesji już dawno minęły. Są nieliczne wyjątki gdzie burmistrzowie małych miasteczek mają silne koligacje z miejscową parafią i myślą podobnie do Pana W.
Jeżeli chodzi o pozwolenie jednorazowe na sprzedaż alko to zgłaszają się oferenci w formie pisemnej i proponują ile dają kasy na rzecz miasta. Wygrywa najlepsza oferta. Mowa oczywiście o terminach na ktore są chetni ze względu na sprzyjające warunki.
Co do imprez masowych to jest zakaz sprzedaży alkoholu na imprezie. Można sprzedawać go obok w wydzielonych odpowiednio miejscach, ale na samej imprezie nie. Więc nie wiem, w jaki sposób ktoś mógł sprzedawać ze straganu na JG piwo. Może to byli jacyś talibowie od słynnego Fajera. Tym bardziej, że jeżeli byłby to teren, którym władają paulini to musieliby wydać na to zgodę. Więc piwo mogło być sprzedawane na terenie, którym włada miasto i na pewno nie był to teren JG.


Co nie zmienia faktu że każdy ma swój rozum czy pije i jedzie czy nie pije. Więc ingerencja w tą kwestię Pana Wiktora jest przynajmniej żenująca. Bo to tak jakbyśmy cofnęli się w rozwoju kultury naszego społeczeństwa do czasów, kiedy ludzie ukrywali się w lasach.


Zgadza się, że w Polsce dawno nie byłem ale jak widać nie wiele się pomyliłem. Sam piszesz "Jeżeli chodzi o pozwolenie jednorazowe na sprzedaż alko to zgłaszają się oferenci w formie pisemnej i proponują ile dają kasy na rzecz miasta. Wygrywa najlepsza oferta. Mowa oczywiście o terminach na ktore są chetni ze względu na sprzyjające warunki." przecież to nic innego jak zalegalizowanie łapówek ;)

Nie wiem gdzie i czy te piwo sprzedawano, nigdy na tym zlocie nie byłem, nigdy też nie byłem w samej Częstochowie. Nie miałem (nie)przyjemności poznać ani Węgrzyna ani burmistrza Częstochowy... jedyne co sprowokowało mnie do odezwania się w tym temacie to niezdrowa chęć zamykania forum i kasowania postów. Później udzieliłem się (chyba niepotrzebnie) w rozmowie gdyż zadziwiło mnie jak płytko myślą rozmówcy obwiniając się nawzajem bez większego sensu.

Jak dla mnie cała ta afera jest o kant D rozbić jednak ludzie, a to już mnie przeraża, poświęcają takim problemom tyle energii, że gdyby spożytkowali ją na przywrócenie Polsce wolności to już 50 lat temu Polska byłaby Polską, a nie częścią socjal-kołchozu!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 8:01 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Wolo napisał(a):
Ps. Ten temat świadczy o totalnym braku moderatora na forum.


Wolo, czy to jakaś delikatna sugestia? Czy również tutaj chciałbyś błyszczeć jaśniejszym światłem? Czy aby dasz radę obskoczyć te wszystkie fora? Podziwiam, szczerze podziwiam...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pt kwi 20, 2012 8:53 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
chlopaki musicie byc ufni w Panu .lol


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 9 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL