Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:57 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 3:04 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Widze ze niezalezna.pl i tu ma swoje macki ..
Czytajac ich portal wlosy na glowie mi sie jeza .lol


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 3:13 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So maja 01, 2010 10:50 am
Posty: 1501
Lokalizacja: Garwolin
beemer napisał(a):
Widze ze niezalezna.pl i tu ma swoje macki ..
Czytajac ich portal wlosy na glowie mi sie jeza .lol


Musimy bez żadnych wątpliwości ustalić, czy doszło do zamachu. Jeśli to się potwierdzi, to będzie oznaczało, że mamy do czynienia z aktem terroru porównywalnym do ataku z 11 września. Nie chodzi o liczbę osób, ale o skalę. W cywilizowanym świecie nie było takiego wydarzenia, jak likwidacja całego przywództwa jakiegoś państwa

Nie widziałem tego portalu... ale... oni nie żartują :evil: Antek Policmajster, to jest gość...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 3:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Orzep napisał(a):
Igor napisał(a):
IMO byłoby miło i z korzyścią dla wszystkich gdyby wątek został zamknięty.
:twisted:



AMEN!!!


Amen!!! Dość politykowania i religii na forum!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 5:28 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 04, 2009 6:52 pm
Posty: 1974
Lokalizacja: Kraków-Warszawa
Zamykać ! zamykać , bo zaraz "natanek" się tu jakiś pojawi :x


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 5:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 03, 2009 5:40 pm
Posty: 2678
Lokalizacja: Stolyca
Igor napisał(a):
IMO byłoby miło i z korzyścią dla wszystkich gdyby wątek został zamknięty.
:twisted:


TAK TAK. Też na innym forum zamknąłem bo się bić chcieli.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 6:27 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Daro!! Wracaj na forum RK politykować!!! Tam możesz wypisywać, co tylko ślina na język Ci przyniesie.

Jak ktoś będzie chciał zapoznać się z "wyjątkowymi przypadkami" wejdzie na Wasze forum na str rajdkatynski.net.

Również jestem za zamknięciem tematu.

Nawet jestem za likwidacją/zamknięciem działu Rajd "Kaczyński". W chwili obecnej jest to kojarzone z robieniem niezdrowej, agresywnej polityki i nie ma nic wspólnego z wyższymi celami realizowanymi za naszą wschodnią granicą a tym bardziej z motocyklami i motocyklistami.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 6:36 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
michalbtl napisał(a):
Nawet jestem za likwidacją/zamknięciem działu Rajd "Kaczyński"
Po kiego grzyba wzniecasz pożar?? Czym się różnisz od Daro, który wg Ciebie sieje burze?? Niczym... Właśnie zrobiłeś to samo...
Mam nadzieję, że nikomu więcej nie przyjdzie nic podobnego do głowy i w dziale Rajd Katyński znajdzie się kiedyś relacja z naszego - ADV Rider - wyjazdu śladami Polaków na wschodzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 6:55 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Jaqb z Kaszub napisał(a):
michalbtl napisał(a):
Nawet jestem za likwidacją/zamknięciem działu Rajd "Kaczyński"
Po kiego grzyba wzniecasz pożar?? Czym się różnisz od Daro, który wg Ciebie sieje burze?? Niczym... Właśnie zrobiłeś to samo...
Mam nadzieję, że nikomu więcej nie przyjdzie nic podobnego do głowy i w dziale Rajd Katyński znajdzie się kiedyś relacja z naszego - ADV Rider - wyjazdu śladami Polaków na wschodzie.


Nie do końca rozumiem, o co Ci chodzi. Nie ma tu żadnego siania burzy.
Fakty są takie a nie inne, więc nie rozumiem, czemu nie nazywać rzeczy po imieniu.
Tak samo jak ten temat, do zamknięcia jest ten dział, bo wiele się zmieniło od momentu, kiedy go utworzono. Jeżeli masz jakieś watpliwości odsyłam do strony ktorą podałem w poprzednim poście.

Wyjazd ADV śladami Polaków na wschodzie... jestem jak najbardziej za. Chętnie wezmę udział a nawet podzielę się wiedzą. Mało tego mój kolega od wyjazdów albo nawet dwóch kolegów też chętnie pojedzie i pomoże zorganizować.
Relacja owszem ale czemu akurat w dziale związanym z Rajdem Katyńskim to nie rozumiem. Nie wszyscy motocykliści jadący na wschód śladami Polaków to "Rajd Katyński".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 7:52 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pt paź 29, 2010 8:20 pm
Posty: 273
Lokalizacja: Przeworsk
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Po kiego grzyba wzniecasz pożar?? Czym się różnisz od Daro, który wg Ciebie sieje burze?? Niczym... Właśnie zrobiłeś to samo...


Brawo!!! W końcu głos zdrowego rozsądku. Co sprawia, że zaraz wszyscy przyklasną michalowibtl, gnojąc jednocześnie Jaqb'a? Zaznaczam, że moje pytanie jest czysto naukowe i nie ma znamion pseudo- religijnego/chrześciajńskiego bełkotu.

Na tym zakończę swój udział w dyskusji, bo jestem z tych oszołomów, co szaleją po różnych forach wylewają tam swoją żółć. Pokojowe pozdrowienia dla wszystkich teologów i znawców chrześcijaństwa z tego (i nie tylko) forum.
Do zobaczenia gdzieś w błocie!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 9:46 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
michalbtl napisał(a):

Nawet jestem za likwidacją/zamknięciem działu Rajd "Kaczyński".

Oczywiście, jak w Korei. Tylko jedna słuszna prawda i każdego kto myśli trochę inaczej zlikwidować, najlepiej z całą rodziną. Bo się szanownemu Panu posiadającemu monopol na "słuszność" nie podoba że są w naszym kraju ludzie którzy akurat cenią inne wartości.

A co do IX zlotu "Gwieździstego" i uroczystej mszy z nim związanej to informacje o tym że się nie odbędzie bo organizator go przeniósł były na każdym forum. Nie rozumiem o co tyle krzyku? Wszelkie pretensje należy kierować do tego kto próbując na tym zarobić kłamał wabiąc Was do Częstochowy wszelkimi sposobami na zorganizowaną w tym samym czasie własną imprezę.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Pn kwi 16, 2012 11:23 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Dlaczego ktoś chce zamakać jakiś temat??
Czytanie tego forum nie jest przymusowe, wypowiadanie się też!!
Każdy ma swoją opinię na ten temat i jak chce to niech się chwali, jak nie niech milczy... ale narzucać innym swoje wymysły?? Zawiewa typową komuną!! Niech każdy kto chce pić pije, a każdy kto chce się modlić modli. Po co komu tu cenzura??

Osobiście jestem za akcjami antykomunistycznymi. Takie prowokacje jak podczas Święta Niepodległości czy teraz podczas zlotu powinny być karane szubienicą.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 12:25 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Ryteu napisał(a):
Każdy ma swoją opinię na ten temat i jak chce to niech się chwali, jak nie niech milczy... ale narzucać innym swoje wymysły?? ... Niech każdy kto chce pić pije, a każdy kto chce się modlić modli. Po co komu tu cenzura??


Mam odmienne zdanie. Uwazam ze tego typu ingerencja w treść forum to nie cenzura tylko obowiazkowa aktywnosc opa w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu forum. Gdy postawimy na zlotą wolność szlachecką bardziej wygadani narzucą klimat forum mniej wygadanym i zdominują ich. A na koncu pojawi sie Pan Węgrzyn albo jeszcze ktoś gorszy i bedzie amen. Forum jest mile sympatyczne, wyluzowane i jesli chcemy aby takim pozostało proponuje zeby tematy bardziej kontrowersyjne niż wyższość BMW nad KTM sie tu jednak nie pojawiały 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 1:30 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
TomekWwa napisał(a):
Ryteu napisał(a):
Każdy ma swoją opinię na ten temat i jak chce to niech się chwali, jak nie niech milczy... ale narzucać innym swoje wymysły?? ... Niech każdy kto chce pić pije, a każdy kto chce się modlić modli. Po co komu tu cenzura??


Mam odmienne zdanie. Uwazam ze tego typu ingerencja w treść forum to nie cenzura tylko obowiazkowa aktywnosc opa w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu forum. Gdy postawimy na zlotą wolność szlachecką bardziej wygadani narzucą klimat forum mniej wygadanym i zdominują ich. A na koncu pojawi sie Pan Węgrzyn albo jeszcze ktoś gorszy i bedzie amen. Forum jest mile sympatyczne, wyluzowane i jesli chcemy aby takim pozostało proponuje zeby tematy bardziej kontrowersyjne niż wyższość BMW nad KTM sie tu jednak nie pojawiały 8)


Ja jednak upieram się przy nie ograniczaniu tematu jedynie do motocykla. Człowiek nie koń, czasami pogadać sobie musi. Oczywiście wszytko z zachowaniem kultury!! Niby można wszytko segregować i spychać na "właściwe fora", ale takowe fora są pełne "czerwonej hołoty" i zachowanie pozorów kultury jest praktycznie niemożliwe. Forum ADV już słynie ze swojej kultury ;), oczywiście czasami komuś się upuści wodzy i walnie jakąś michnikowszczyzną ale jednak takie wyjątki można wyłapać i przygonić do porządku. Nie ma potrzeby ograniczać wszystkich tylko dlatego, że kilku "ograniczonych" wypluwa swoje bezmysły.

Zresztą jak widać, off-topic już sam wszytko koryguje ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 5:03 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Ryteu

O jakiej Ty komunie piszesz.??

Czy cenzura kojazy Ci sie jedynie z komuna.?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 6:22 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Ryteu napisał(a):
Ja jednak upieram się przy nie ograniczaniu tematu jedynie do motocykla. Człowiek nie koń, czasami pogadać sobie musi. Oczywiście wszytko z zachowaniem kultury!! Niby można wszytko segregować i spychać na "właściwe fora", ale takowe fora są pełne "czerwonej hołoty" i zachowanie pozorów kultury jest praktycznie niemożliwe. Forum ADV już słynie ze swojej kultury ;), oczywiście czasami komuś się upuści wodzy i walnie jakąś michnikowszczyzną ale jednak takie wyjątki można wyłapać i przygonić do porządku. Nie ma potrzeby ograniczać wszystkich tylko dlatego, że kilku "ograniczonych" wypluwa swoje bezmysły.

Zresztą jak widać, off-topic już sam wszytko koryguje ;)

Pełna kultura, nic dodać, nic ująć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 2 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL