Teraz jest Cz mar 28, 2024 6:20 pm


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 2:57 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Nie zaśmiecać "Tobie" forum? :shock: A kim że Ty niby jesteś, że będziesz mi mówił co mam robić?
To może Ty nie zaśmiecaj mi swoją mądrością mojego tematu! W tym puki co istniejącym dziale.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 3:00 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Hej, Panowie... onetem zalatuje!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 3:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
TomekWwa napisał(a):
P.S.NIe wiem jaki jest bp. Zarski ale arb. Poetza to bym na tylnym siedzeniu swojego motocykla nie posadził 8)

[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 3:48 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Tego typu wątki (w których tle jest polityka i kościół) zawsze wywołują kwach na forum, bo jeden chce nawracać, a inny nie chce być nawracany. Dlatego, że tygo typu tematy zamiast łączyć dzielą, powinne być zakazane na forum, którego tematyką polityka ani religia nie jest.

Bo moja prawda jest bardziej moisza niż twoja twojsza. iMożna tak do ... śmierci.

STOP KWACHOWI NA FORUM!!

Ps: Ryteu jesteś taki wrogi UE, a sam z przywilejów bycia w Uni korzystasz, mieszkając legalnie w UK? Hipokryta? Nie mówię, żeś zły chłopak, ale zatano się zanim sam się w bagno wciągniesz.

Pozdrawiam zdrowy rozsądek! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 4:03 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
johnmichael napisał(a):
Ps: Ryteu jesteś taki wrogi UE, a sam z przywilejów bycia w Uni korzystasz, mieszkając legalnie w UK? Hipokryta? Nie mówię, żeś zły chłopak, ale zatano się zanim sam się w bagno wciągniesz.

Pozdrawiam zdrowy rozsądek! :D


No już pisać nie chciałem ale skoro prowokujesz ;)
Gdzieś, żyć muszę. Na siłę czy z miłości, w europie dużego wyboru się nie ma, od Moskwy po Lizbonę ustrój podobny. Zostało mi jeszcze 2 miesiące studiów i zobaczymy... Alaska, Kanada, Argentyna, Australia... wszędzie dobrze gdzie nas niema.
A Polska też mi jakoś sercu bliska i mimo, że Polski w Polsce mało to jednak ciągnie. Fajnie by było gdyby do Polski Polacy wrócili i wszelkiego pokroju "polactwo" okupujące tereny Polski zamiast się po kraju panoszyć i pluć na wszytko i narzekać to by sobie do ukochanej Moskwy pojechało. No ale jak widać marzenia marzeniami, a w Polsce 70 lat socjotechniki zbiera żniwo :(
No ale chyba jednak się uprę i wrócę. No bo kto ma w Polsce Polskę stanowić jak wszyscy na Sybir poszli lub do gazu, a Ci co przeżyli do Chicago pojechali??

Ot pewnie zaraz mi się oberwie bo dziś w Polsce patriotyzm nielubiany, zaraz pewnie jakiś medal oszołoma mi się dostanie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 4:11 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt lip 10, 2009 1:38 am
Posty: 1753
Lokalizacja: Wroclaw
TomekWwa napisał(a):
P.S.NIe wiem jaki jest bp. Zarski ale arb. Poetza to bym na tylnym siedzeniu swojego motocykla nie posadził 8)


hahaha... TomaszuWwa po takiej przejażdżce "simmering" może zacząc puszczać! :wink:

Pozdro Orzep
!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 4:27 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr kwi 15, 2009 5:39 pm
Posty: 1069
Lokalizacja: Podkarpacie
Ryteu napisał(a):
A Polska też mi jakoś sercu bliska i mimo, że Polski w Polsce mało to jednak ciągnie. Fajnie by było gdyby do Polski Polacy wrócili i wszelkiego pokroju "polactwo" okupujące tereny Polski zamiast się po kraju panoszyć i pluć na wszytko i narzekać to by sobie do ukochanej Moskwy pojechało. No ale jak widać marzenia marzeniami, a w Polsce 70 lat socjotechniki zbiera żniwo :(

Wróć chłopie na ziemię.Dziś w Polsce narzekają i plują na wszystko jedynie "patrioci" bez instynktu samozachowawczego.Gotowi zrujnować i podpalić wszystko by udowodnić swoją rację czego dowodem jest temat tego wątku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 4:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Acent napisał(a):
Ryteu napisał(a):
A Polska też mi jakoś sercu bliska i mimo, że Polski w Polsce mało to jednak ciągnie. Fajnie by było gdyby do Polski Polacy wrócili i wszelkiego pokroju "polactwo" okupujące tereny Polski zamiast się po kraju panoszyć i pluć na wszytko i narzekać to by sobie do ukochanej Moskwy pojechało. No ale jak widać marzenia marzeniami, a w Polsce 70 lat socjotechniki zbiera żniwo :(

Wróć chłopie na ziemię.Dziś w Polsce narzekają i plują na wszystko jedynie "patrioci" bez instynktu samozachowawczego.Gotowi zrujnować i podpalić wszystko by udowodnić swoją rację czego dowodem jest temat tego wątku.


Też tak myślałem. I chociaż rzadko w Polsce bywam to ostatnim razem wdałem się w dyskusję z takim "patriotą".
Okazało się, że ci co plują to patriotyzmem ale PRL'u się .... < heh cenzura mi słowo c e c h u j ą kasuje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 4:59 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt cze 01, 2010 1:13 pm
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Z pełną konsekwencją - dr_yuric to trąba :D
Na Zlotach Gwiaździstych nie byłem i raczej nie będę bo to kompletnie nie moja bajka
(byłem na Kaszubach i była to moja bajka). Znam jednak wielu, którzy śmigają do Częstochowy lub innych świętych miejsc bo taka jest ich wrażliwość i ja to szanuję. Każdy jest inny i chwała na wysokości (trzymając charakter wątku). To między innymi dla tego "innego" tylu tłucze się motorami po świecie a w domu co? - zmielić wszystko, pozamykać wątki, usta, jedna prawda, jedna słuszna marka, wiara, partia - zrobić ser homogenizowany.
A teraz taki mój manifest - Ludu motocyklowy miast i wsi! Różnijmy się pięknie i się szanujmy.
Jeszcze na marginesie do TomekWwa - jak założysz wątek np. "Rajd pod Tęczowym Sztandarem" to proszę, nie obrażaj się na usera jendrekGS gdy napisze: "nie zaśmiecaj mi forum pierdołami".
Na drugim marginesie - sprawdziłem wcześniej ICMa no i ...... na łykend, parafrazując klasyka - Alleluja, maneta, ogień, dzida, pędzel i do przodu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 9:16 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
yadam napisał(a):
...nie dajmy sie zwariowac bo nas do wojny domowej to doprowadzi.


I to jest jeden z powodów dla którego wyjechałem. Parę miesięcy temu odwiedziłem Polskę na kilka dni i w pewnej rozmowie rozwiną się wątek donald vs kaczor i Polska vs UE/ZSRR... niewiele brakowało, a bym po mordzie dostał za idee niepodległej Polski. 90% żyjących w Polsce kocha PRL, lubuje się w "lewych fakturach VAT", kręci na ZUS'ie i z chęcią głosuje w wyborach nie zdając sobie sprawy z chociażby takich materiałów jak "Nocna zmiana". A co najgorsze młode pokolenie nie ma pojęcia o Polskiej historii... ot ipod, komputery, piłka nożna, gandzia, piwo, nowy (używany) samochód, to są pryncypia dzisiejszego pokolenia.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 9:34 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
yadam napisał(a):
sorry ale koncze temat,niestety musze zyc w tym kraju i zeby sie nie denerwowac wlasnie dlatego nie interesuje sie polityka.


To kolejny powód, który zmusił mnie do wyjazdu...

Nie pisze dosłownie o PRL'u, tylko o tym co w PRL było normą i dziś funkcjonuje równie dobrze... kolesiostwo, korupcja, biurokracja, zasada "dostałeś pałkę, to teraz sobie nią zarób", dewastacja kultury i historii. Na to wszytko niemożność "polactwa" do samodzielnego egzystowania. Dziś te 90% musi mieć rozbudowany aparat państwowy zapewniający wszystko, służbę zdrowia, emeryturę, pracę, szkoły, TV, energie, drogi, mieszkania... < jak to działa, każdy widzi i nie ma takiego co chciałby to zmienić. A jak się takowy trafi, to szybciutko motłoch sprowadza go do poziomy dyżurnego oszołoma.

Oczywiście są tacy co widzieć tego nie chcą, zamykają oczy i po omacku starają się dożyć swojej śmierci... tylko jaki w tym sens by całe życie mordować się w takim bagnie?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 9:45 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt kwi 13, 2010 9:16 am
Posty: 1340
Lokalizacja: Południowa Wielkopolska
A jak tak wracajac do tematu zapytam...

A jak z frekwencja w tym roku w Czestochowie (celowo nie pisze Jasnej Gorze)? Bo slyszalem, ze bylo duzo gorzej niz w roku zeszlym. I to poodbno nie tylko ze wzgledu na pogode. W zeszlym roku (i dwa lata temu tez) motocykli bylo w opor.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 10:59 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Frekwencje w Częstochowie można zobaczyć w filmikach na YT. Oceniana jest przez media na 3/5tys.
Można wiec domniemywać że 30tys. tych którzy byli w ubiegłym roku albo przestraszył deszcz, albo po usłyszeniu informacji że organizator IX Zlot Gwieździsty jest zmuszony przenieść do Gietrzwałdu i mszy na błoniach nie będzie, zostało w domu lub pojechało gdzie indziej. Niekoniecznie do Gietrzwałdu gdzie mieli daleko.
Organizatorzy zastępczej imprezy za wszelką cenę próbowali zwabić ludzi na przygotowane już stoiska, koncerty, bazary, posuwając się do kłamstw że msza na błonach będzie jeśli będzie frekwencja. Tak miał rzekomo im powiedzieć Ojciec Paulin, co było kompletną bzdurą.
Zwłaszcza że Częstochowscy radni właśnie zlikwidowali trwającą 9 lat prohibicję? Do tej pory był zakaz sprzedaży alkoholu wokół klasztoru.
Teraz na ulicach bezpośrednio przylegających do klasztoru można kupić alkohol. A na zlocie piwo sprzedawano niemal zaraz pod murami!!!!!!!!!
IX Zlot Gwieździsty który tego nie poparł był zmuszony przenieść się w inne miejsce nie chcąc przeszkadzać Panu Matyjaszczykowi w jego wizji imprezy. Ci którzy wydali te zezwolenia na alkohol podczas podszywania się pod IX Zlot G. sprzedawali go i chcieli to robić podczas mszy!!!!!!!!
Kiedy kłamstwo z mszą wyszło na jaw rozjuszony tłumek zaczął robić bydło po Jasną Górą co widac na wielu filmach i żądać mszy.
Ci którzy dali się nabrać nie wiedzieć czemu, zamiast tych którzy ich tam zaprosili przeklinali Wiktora Węgrzyna i Ojców Paulinów. Pojawiło się w sieci kilka filmów z obelgami a nawet groźbami które potem w szybkim tempie zaczęły znikać. Podejrzewać można że Ci nieświadomi którzy dali się nabrać na imprezę Prezydenta Cz-y po przyjeździe i sprawdzeniu informacji kto zrobił Ich w bambuko przemyśleli to i pousuwali swoje filmy.
Nie wiem jaka była frekwencja na bazarach i koncertach ale mam wrażenie że tak nabrać ludzi można tylko raz. Mam nadzieje że władze Cz-y wyciągną z tego wnioski na następne lata.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 11:20 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2920
Jendruś, proszę Ciebie... Skończ już... To niczemu nie służy...
Kłamał (wg różnych mediów) Pan Węgrzyn, jak i kłamał (wg innych mediów) Prezydent Częstochowy... Obaj ci panowie zachowali się wg mnie skandalicznie i tylko ktoś, kogo łatwo sterować tego nie widzi... Rozpieprzyli coś co było fajne, co łączyło... A teraz co będzie? Nic Czarna żopa...
I ponownie dopiszę:
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Amen! Koniec i bomba - kto coś dopisze ten trąba :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Śr kwi 18, 2012 11:25 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Rozpieprzyli coś co było fajne, co łączyło... A teraz co będzie? Nic Czarna żopa...


To może zamiast narzekać na obu "prezesów" samemu coś zrobić? A nie grzać dupsko w ciepłym fotelu i oglądać TV!!

Nie podoba się Wam organizacja takich zlotów i cały bajzel z tym związany... dlaczego tego samemu nie naprawić??


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL