Teraz jest Cz mar 28, 2024 11:11 am


Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 9:00 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Pn sie 10, 2009 5:20 pm
Posty: 376
Lokalizacja: Gdańsk
TomekWwa napisał(a):
... Uwazam ze tego typu ingerencja w treść forum to nie cenzura tylko obowiazkowa aktywnosc opa w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu forum...

poziom forum kształtują jego uczestnicy

TomekWwa napisał(a):
...proponuje zeby tematy bardziej kontrowersyjne niż wyższość BMW nad KTM sie tu jednak nie pojawiały 8)

Też bym sobie tego życzył, ale ... patrz zdanie wyżej.

Wpadłem na ten wątek z ciekawości, dlaczego zlot jasnogórski trafił do działu Rajd Katyński. Przeczytałem, puściłem pawia na klawiaturę i już tu nie zajrzę tak jak nie zaglądam do "co ślina na język przyniesie".


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 9:09 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pn sie 18, 2008 8:31 am
Posty: 2679
Lokalizacja: Poznań
Jakiś czas temu zaproponowałem zmianę tematu "Rajd Katyński" na "Rajdy", nic nie mam przeciwko Rajdowi Katyńskiemu, ale osobny temat w dziale podróże to moim zdaniem zbyt wiele. Niech sobie "Rajd Katyński" zostanie w dziale "Rajdy", przynajmniej było by miejsce na forum na umieszczanie opisów wyczynów naszych forumowych kolegów z różnego typu imprez, a tak mamy dział z jednym wyjazdem w roku.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 9:18 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
Popieram wniosek . Osobny dzial dla tego rajdu to przesada.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 9:37 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Ryteu napisał(a):
Ja jednak upieram się przy nie ograniczaniu tematu jedynie do motocykla. Człowiek nie koń, czasami pogadać sobie musi. Oczywiście wszytko z zachowaniem kultury!! Niby można wszytko segregować i spychać na "właściwe fora", ale takowe fora są pełne "czerwonej hołoty" i zachowanie pozorów kultury jest praktycznie niemożliwe. Forum ADV już słynie ze swojej kultury ;), oczywiście czasami komuś się upuści wodzy i walnie jakąś michnikowszczyzną ale jednak takie wyjątki można wyłapać i przygonić do porządku. Nie ma potrzeby ograniczać wszystkich tylko dlatego, że kilku "ograniczonych" wypluwa swoje bezmysły.

Zresztą jak widać, off-topic już sam wszytko koryguje ;)


Polecam Ci wejść na forum Rajdu Katyńskiego. http://www.rajdkatynski.net

Zobacz jak zachowuje sie "nieczerwona hołata" i jak wygląda komunikacja "niemichnikowszczyzną".
Będziesz wiedział skąd pomysł na zamknięcie tematu i zamknięcie działu.
Taki mały przykład.
Regulamin RK:

"VII. Obowiązki uczestników

- Stosowanić się do obowiązujących przepisów prawa, odnosić się z szacunkiem do ludności, świąt, zwyczajów
oraz symboli państwowych obowiązujących na terytorium danego kraju.
- Postępować zgodnie z etyką i honorem polskiego motocyklisty. W razie potrzeby zawsze służyć radą i pomocą
innym uczestnikom Rajdu."

Rzeczywistość:
"Re: KOCHAM POLSKĘ I TY JĄ KOCHAJ
przez fajerstarter 11 lis 2010, o 19:30

dzisiaj byłem na marszu niepodległości,było kilku chłopaków z rajdu nawet,niespodziewałem się takiej frekwencji bo oficjalnie było 2 tys ludzi ale było dużo więcej,bardzo dużo ludzi nie mogło się przez kordon policji przedostac na marsz,nie puszczali,hołota która która bezskutecznie próbowała zablokowac marsz nazwała nas faszystami wzorem z artykułów z GW,fakt że częściowo trasę trzeba było zmienic ale i tak marsz doszedł do pomnika R.Dmowskeigo czyli doszedł do celu,na marszu byly wznoszone piękne hasła
BÓG HONOR I OJCZYZNA
WIELKA POLSKA KATOLICKA
KTO NIE SKACZE JEST LEWAKIEM (kilka tys ludzi skakało)
SLD-KGB
PEDOFILE I PEDAŁY TO LEWACKI ELEKTORAT CAŁY (moje ulubione )
Dziwi mnie też że po stronie blokującej marsz nie można było ujrzec żadnej polskiej flagi biało-czerwonej,i oni mówią za GW że my jesteśmy faszystami?"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 10:18 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
marekm napisał(a):
Ryteu napisał(a):
Ja jednak upieram się przy nie ograniczaniu tematu jedynie do motocykla. Człowiek nie koń, czasami pogadać sobie musi. Oczywiście wszytko z zachowaniem kultury!! Niby można wszytko segregować i spychać na "właściwe fora", ale takowe fora są pełne "czerwonej hołoty" i zachowanie pozorów kultury jest praktycznie niemożliwe. Forum ADV już słynie ze swojej kultury ;), oczywiście czasami komuś się upuści wodzy i walnie jakąś michnikowszczyzną ale jednak takie wyjątki można wyłapać i przygonić do porządku. Nie ma potrzeby ograniczać wszystkich tylko dlatego, że kilku "ograniczonych" wypluwa swoje bezmysły.

Zresztą jak widać, off-topic już sam wszytko koryguje ;)

Pełna kultura, nic dodać, nic ująć.


@markm takie są niestety realia, chcesz porozmawiać z kimś na poziomie to musisz do lustra gadać. Dziś Polaka ze świecą szukać, samo chamstwo i obłuda. O dziwo na tym forum trafiają się osoby wyróżniające się z tłumu jednak tłum szybciutko koryguje swój błąd i "równo ścina wszystkie głowy wystające zza połowy"... tu właśnie @beemer'rze dopatruje się komuny.

@michalbtl nie po przynależności partyjnej, a po zachowaniu oceniam. Jak ktoś legitymuje się Polskością jednocześnie na Polskę plując to nic od wspomnianej "czerwonej hołoty" go nie odróżnia. Jednak nie wydaje mi się by wrzucanie wszystkich do jednego wora było OK. I tam i tu na forum z pewnością są ludzie, którzy pewien poziom rozmowy zachować potrafią, jedynie proporcje są inne. W moim przekonaniu ze wskazaniem na form ADV. ;)

Pozdrawiam ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 10:46 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Mój przykład ma pokazać sposób i poziom komunikowania a nie poglądy polityczne. Poglądy każdy ma, jakie chce.
Dodam, że wypowiedź, ktora została wklejona jest autorstwa osoby, która nieoficjalnie uchodzi za "prawą rękę" Pana Węgrzyna oraz aktywnie udziela się przy organizacji wszelkich imprez.

Poza tym na forach najczęściej zabrania się agitacji politycznych. Natomiast sam RK promuje konkretne postawy polityczne i się z tym nie kryje. Stad wątpliwość czy powinien zajmować tak szczególne miejsce na forum ADV. Bo to trochę tak jak by wklejać relacje z wydarzeń pod Pałacem Prezydenckim albo robić tam zjazdy ADV każdego 10 dnia miesiąca.

Cytat z komunikatów Pana Węgrzyna:
"10 Kwietnia (niedziela):
8.00 rano - Msza Święta w Kościele Seminaryjnym przy Krakowskim Przedmieściu 52/54 (obok Pałacu Prezydenckiego);
godz. 8:41 spotykamy się w miejscu Krzyża Pamięci, by uczcić ofiary tragedii. Jarosław Kaczyński i jego najbliżsi współpracownicy złożą wieniec pod Pałacem Prezydenckim;

Prosimy władze miast, wszystkich kierowców samochodów i motocykli o włączenie syren i sygnałów dźwiękowych na tę jedną minutę, podobnie jak to jest w godzinie "W".

godz. 12.00 - Anioł Pański w miejscu Krzyża Pamięci pod Pałacem Prezydenckim,
godz. 12:30 - Przy Krakowskim Przedmieściu odbędzie się program poetycko-muzyczny w wykonaniu aktorów scen warszawskich,
godz. 16.00 - pod Krzyżem przy Krakowskim Przedmieściu przemówienie wygłosi Jarosław Kaczyński,
godz. 16:15 - koncert na Placu Zamkowym poświęcony pamięci Ofiar tragedii smoleńskiej,
godz. 19.00 - Msza Msza Święta w archikatedrze Św. Jana. Po Mszy Świętej Marsz Pamięci,
godz. 21.00 - Apel Jasnogórski w miejscu Krzyża Pamięci.

Motocyklisci zbieraja sie o godz. 7:30 rano, na Pl. Zamkowym w Warszawie, przy Pomniku Katyńskim. Do uczestnictwa w tych uroczystosciach zapraszamy WSZYSTKICH motocyklistów. Uczestnicy Rajdów Katyńskich przyjeżdżają w kamizelkach Stowarzyszenia. Motocyklisci spoza Warszawy mogą przenocować u naszego kapelana..."

Moim zdaniem to czyste politykowanie PIS.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 10:53 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
michalbtl napisał(a):
...Stad wątpliwość czy powinien zajmować tak szczególne miejsce na forum ADV...


A no tak, z tym to nie wypada się nie zgadzać... temat jak najbardziej powinien zostać przeniesiony do odpowiedniego działu.
Kto chce niech czyta, kto chce niech się wypowiada... chamstwo napiętnować ale forum nie zamykać!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 11:10 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2918
Ryteu napisał(a):
tłum szybciutko koryguje swój błąd i "równo ścina wszystkie głowy wystające zza połowy"
Stary, proszę Ciebie... Jeżeli masz problemy z oceną otaczającego Ciebie świata i poddajesz się presji tak, jak masz w podpisie, to nie zrównuj wszystkich ze swoim tokiem rozumowania.
Jestem dorosły, jestem wolny i nikt mi nie powie w co mam wierzyć, czy w każdą niedzielę być w kościele, kogo wybierać w wyborach parlamentarnych czy prezydenckich, czy wreszcie jakim motocyklem mam jeździć i z jakimi prędkościami. Mam gdzieś to, że niektórzy uważają "kartofla" za hańbę narodową, bo dla mnie nie potrafią użyć żadnego racjonalnego argumentu w czym ów "kartofel był zły. Ja uważam, że śp Prezydent Lech Kaczyński był dobrym prezydentem, a jedyny Jego problem był taki, że otaczał się złymi ludźmi - w tym swoim bratem, który za swój język powinien polecieć ze sceny politycznej na zawsze. Zresztą do spóły z obecnym prezydentem, premierem i marszałkami. Oni są siebie warcie i w doopie mają naród, bo potrzebują siebie nawzajem do 3mania w qpie stołków - jeżeli Kaczyński dzisiaj by odszedł ze świata polityki to kogo na celowniku będzie mieć Tusk?? Nikogo i wówczas PO zatonie szybciej niż Tytanic...
Rajd Katyński organizowany przez Wiktora Węgrzyna był i jest wspaniałą inicjatywą. Ponieważ moda na bycie motocyklistą ciągle się rozwija, jest szansa że dzięki takim akcjom młodzież nie zapomni o ofiarach polskiej elity. Sęk w tym, że w pewnym momencie zamiast czystego patriotyzmu Pan Węgrzyn zaczął się bawić w politykę. A tego w mojej opinii w imprezach motocyklowych miejsca mieć nie powinno.
Zlot Gwieździsty od ilu lat był organizowany w Częstochowie?? Z tego co wiem, to jest to zlot z kilkudziesięcioletnią tradycją, w którą Pan Węgrzyn wszedł i nadał jemu numer. Przez prawie 10 lat wszystko było cacy. Cacy do tego stopnia, że z 70 maszyn na 1wszym "Węgrzynowym" zlocie rozrósł się do 35 tys maszyn (50 tys z pasażerami) na ubiegłorocznym - skoro wszystko było OK, to dlaczego w Gietrzwałdzie było tylko 2 tysiące?? Sorki za określenie, ale to za sprawą nas*ania we własne gniazdo.
Na forum Rajdu Katyńskiego, jeżeli ktoś się w 100% nie zachowuje jak małpa w stadzie, to nie ma co tam szukać. Zostanie wyzwany od lewaków, ubeków, czerwonej hołoty i Bóg wie od kogo jeszcze... Najlepszym przykładem (mam nadzieję że przytaczając tutaj nie urażę człowieka) jest Czarny, który był także i organizatorem Rajdu Katyńskiego - został banitą, bo śmiał głośno powiedzieć, że na RK zaczyna śmierdzieć polityką...
Czołowym ultrakatolikiem, który jako pierwszy rzucił kamieniem jest w/w "fajerstarter" - dla mnie to on jest zwykłym pieniaczem, bo sam bluzga i wyzywa, a nie pojmuje, że to dzięki takim jak on ludzie odwracają się od RK. Na wizji stoi na baczność piejąc na temat wiary, a wystarczy wygooglować jego nr GG i wyjdzie, że jest moralnie dalece odbiegający od nauk KK - od "stukania" panienek, które później chcą go nabrać na lewą ciążę, po zapieprzanie na kole po Warszawie lansując sie przed gimnazjalistkami - niestety filmik ten zniknął parę dni temu z sieci.
Kończąc ten przydługi monolog proszę, nie mów mi jeden z drugim w co mam wierzyć, kogo politycznie lubić, bo nie jestem małpą w stadzie, która za banana skoczy w szambo...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 11:20 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lip 18, 2010 9:34 am
Posty: 738
Lokalizacja: Birmingham
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Ryteu napisał(a):
tłum szybciutko koryguje swój błąd i "równo ścina wszystkie głowy wystające zza połowy"
Stary, proszę Ciebie... Jeżeli masz problemy z oceną otaczającego Ciebie świata i poddajesz się presji tak, jak masz w podpisie, to nie zrównuj wszystkich ze swoim tokiem rozumowania.
Jestem dorosły, jestem wolny i nikt mi nie powie w co mam wierzyć, czy w każdą niedzielę być w kościele, kogo wybierać w wyborach parlamentarnych czy prezydenckich, czy wreszcie jakim motocyklem mam jeździć i z jakimi prędkościami. Mam gdzieś to, że niektórzy uważają "kartofla" za hańbę narodową, bo dla mnie nie potrafią użyć żadnego racjonalnego argumentu w czym ów "kartofel był zły. Ja uważam, że śp Prezydent Lech Kaczyński był dobrym prezydentem, a jedyny Jego problem był taki, że otaczał się złymi ludźmi - w tym swoim bratem, który za swój język powinien polecieć ze sceny politycznej na zawsze. Zresztą do spóły z obecnym prezydentem, premierem i marszałkami. Oni są siebie warcie i w doopie mają naród, bo potrzebują siebie nawzajem do 3mania w qpie stołków - jeżeli Kaczyński dzisiaj by odszedł ze świata polityki to kogo na celowniku będzie mieć Tusk?? Nikogo i wówczas PO zatonie szybciej niż Tytanic...
Rajd Katyński organizowany przez Wiktora Węgrzyna był i jest wspaniałą inicjatywą. Ponieważ moda na bycie motocyklistą ciągle się rozwija, jest szansa że dzięki takim akcjom młodzież nie zapomni o ofiarach polskiej elity. Sęk w tym, że w pewnym momencie zamiast czystego patriotyzmu Pan Węgrzyn zaczął się bawić w politykę. A tego w mojej opinii w imprezach motocyklowych miejsca mieć nie powinno.
Zlot Gwieździsty od ilu lat był organizowany w Częstochowie?? Z tego co wiem, to jest to zlot z kilkudziesięcioletnią tradycją, w którą Pan Węgrzyn wszedł i nadał jemu numer. Przez prawie 10 lat wszystko było cacy. Cacy do tego stopnia, że z 70 maszyn na 1wszym "Węgrzynowym" zlocie rozrósł się do 35 tys maszyn (50 tys z pasażerami) na ubiegłorocznym - skoro wszystko było OK, to dlaczego w Gietrzwałdzie było tylko 2 tysiące?? Sorki za określenie, ale to za sprawą nas*ania we własne gniazdo.
Na forum Rajdu Katyńskiego, jeżeli ktoś się w 100% nie zachowuje jak małpa w stadzie, to nie ma co tam szukać. Zostanie wyzwany od lewaków, ubeków, czerwonej hołoty i Bóg wie od kogo jeszcze... Najlepszym przykładem (mam nadzieję że przytaczając tutaj nie urażę człowieka) jest Czarny, który był także i organizatorem Rajdu Katyńskiego - został banitą, bo śmiał głośno powiedzieć, że na RK zaczyna śmierdzieć polityką...
Czołowym ultrakatolikiem, który jako pierwszy rzucił kamieniem jest w/w "fajerstarter" - dla mnie to on jest zwykłym pieniaczem, bo sam bluzga i wyzywa, a nie pojmuje, że to dzięki takim jak on ludzie odwracają się od RK. Na wizji stoi na baczność piejąc na temat wiary, a wystarczy wygooglować jego nr GG i wyjdzie, że jest moralnie dalece odbiegający od nauk KK - od "stukania" panienek, które później chcą go nabrać na lewą ciążę, po zapieprzanie na kole po Warszawie lansując sie przed gimnazjalistkami - niestety filmik ten zniknął parę dni temu z sieci.
Kończąc ten przydługi monolog proszę, nie mów mi jeden z drugim w co mam wierzyć, kogo politycznie lubić, bo nie jestem małpą w stadzie, która za banana skoczy w szambo...


Czekaj, czekaj... chyba za szybko kamieniami rzucasz?? Ależ ja do Prezydenta, Rajdu czy "kartofla" (kto to kartofel jest?) nic nie mam. Nie podoba mi się jedynie, że ktoś chce zamykać forum tylko dlatego, że ktoś inny poruszył sprawy religijno-polityczne!!
O swoich przekonaniach religino-politycznych mogę napisać jedynie to co już wcześniej napisałem... antykomunista zemnie jest i tyle i okupantów pokroju ZSRR czy UE nie toleruje! Cenzury i (de)regulacji powszechnie rozpowszechnionych przez te ustroje też.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 11:23 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sty 21, 2007 9:23 pm
Posty: 610
Nie znalazłem na tym forum regulaminu. Może by się przydał. Tworzyłem kiedyś regulamin forum motocyklowego. Dla przykładu:

Cele działania forum.
Forumsłuży przede wszystkim wymianie poglądów użytkowników na temat sprzętów, modyfikacji, imprez które się odbyły lub odbędą oraz poznawaniu nowych ludzi.
Działanie forum opiera się na wzajemnej pomocy wszystkich użytkowników.
Jednym z celów funkcjonowania forum są kontakty towarzyskie oraz tworzenie wspólnoty, dlatego też wszelkie działania mające na celu tworzenie podziałów i wzmaganie antagonizmów pomiędzy użytkownikami forum, nie będą mile widziane.

Jakby był taki zapis pewnie byłoby łatwiej zapanować nad niechcianymi wątkami. Ale to raczej temat do administratora, który zdaje się zniknął. Więc hulaj dusza...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 12:14 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
sambor1965 napisał(a):
...Jakby był taki zapis pewnie byłoby łatwiej zapanować nad niechcianymi wątkami. Ale to raczej temat do administratora, który zdaje się zniknął. Więc hulaj dusza...

Dokładnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 12:28 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Pt paź 09, 2009 12:49 pm
Posty: 75
Jaqb z Kaszub napisał(a):
Ryteu napisał(a):
tłum szybciutko koryguje swój błąd i "równo ścina wszystkie głowy wystające zza połowy"
Stary, proszę Ciebie... Jeżeli masz problemy z oceną otaczającego Ciebie świata i poddajesz się presji tak, jak masz w podpisie, to nie zrównuj wszystkich ze swoim tokiem rozumowania.
Jestem dorosły, jestem wolny i nikt mi nie powie w co mam wierzyć, czy w każdą niedzielę być w kościele, kogo wybierać w wyborach parlamentarnych czy prezydenckich, czy wreszcie jakim motocyklem mam jeździć i z jakimi prędkościami. Mam gdzieś to, że niektórzy uważają "kartofla" za hańbę narodową, bo dla mnie nie potrafią użyć żadnego racjonalnego argumentu w czym ów "kartofel był zły. Ja uważam, że śp Prezydent Lech Kaczyński był dobrym prezydentem, a jedyny Jego problem był taki, że otaczał się złymi ludźmi - w tym swoim bratem, który za swój język powinien polecieć ze sceny politycznej na zawsze. Zresztą do spóły z obecnym prezydentem, premierem i marszałkami. Oni są siebie warcie i w doopie mają naród, bo potrzebują siebie nawzajem do 3mania w qpie stołków - jeżeli Kaczyński dzisiaj by odszedł ze świata polityki to kogo na celowniku będzie mieć Tusk?? Nikogo i wówczas PO zatonie szybciej niż Tytanic...
Rajd Katyński organizowany przez Wiktora Węgrzyna był i jest wspaniałą inicjatywą. Ponieważ moda na bycie motocyklistą ciągle się rozwija, jest szansa że dzięki takim akcjom młodzież nie zapomni o ofiarach polskiej elity. Sęk w tym, że w pewnym momencie zamiast czystego patriotyzmu Pan Węgrzyn zaczął się bawić w politykę. A tego w mojej opinii w imprezach motocyklowych miejsca mieć nie powinno.
Zlot Gwieździsty od ilu lat był organizowany w Częstochowie?? Z tego co wiem, to jest to zlot z kilkudziesięcioletnią tradycją, w którą Pan Węgrzyn wszedł i nadał jemu numer. Przez prawie 10 lat wszystko było cacy. Cacy do tego stopnia, że z 70 maszyn na 1wszym "Węgrzynowym" zlocie rozrósł się do 35 tys maszyn (50 tys z pasażerami) na ubiegłorocznym - skoro wszystko było OK, to dlaczego w Gietrzwałdzie było tylko 2 tysiące?? Sorki za określenie, ale to za sprawą nas*ania we własne gniazdo.
Na forum Rajdu Katyńskiego, jeżeli ktoś się w 100% nie zachowuje jak małpa w stadzie, to nie ma co tam szukać. Zostanie wyzwany od lewaków, ubeków, czerwonej hołoty i Bóg wie od kogo jeszcze... Najlepszym przykładem (mam nadzieję że przytaczając tutaj nie urażę człowieka) jest Czarny, który był także i organizatorem Rajdu Katyńskiego - został banitą, bo śmiał głośno powiedzieć, że na RK zaczyna śmierdzieć polityką...
Czołowym ultrakatolikiem, który jako pierwszy rzucił kamieniem jest w/w "fajerstarter" - dla mnie to on jest zwykłym pieniaczem, bo sam bluzga i wyzywa, a nie pojmuje, że to dzięki takim jak on ludzie odwracają się od RK. Na wizji stoi na baczność piejąc na temat wiary, a wystarczy wygooglować jego nr GG i wyjdzie, że jest moralnie dalece odbiegający od nauk KK - od "stukania" panienek, które później chcą go nabrać na lewą ciążę, po zapieprzanie na kole po Warszawie lansując sie przed gimnazjalistkami - niestety filmik ten zniknął parę dni temu z sieci.
Kończąc ten przydługi monolog proszę, nie mów mi jeden z drugim w co mam wierzyć, kogo politycznie lubić, bo nie jestem małpą w stadzie, która za banana skoczy w szambo...


W 100% zgadzam się z tym, co powiedziałeś. Z tym, że RK kiedyś był wspaniałą ideą. Teraz to tylko manifest polityczny.
I w związku z tym, iż RK zrobił się mocno upolityczniony jestem za tym by nie zajmował oddzielnego działu na ADV. Wolałbym poczytać o innych Rajdach gdzie przywiązuję się wagę do tego gdzie i z kim się jedzie a nie, jaką partię się popiera.
Wspomniałeś o Czarnym. To mój dobry kolega, z którym przejechałem kilkanaście a może nawet kilkadziesiąt tysięcy km. On do dzisiaj próbuje działać na forum RK. Ja poddałem się jakiś rok temu. Moje konto "Michał Śledź" zostało usunięte na moją prośbę. Ani Administrator ani Pan Węgrzyn nie reagował na chamstwo i obelgi kierowane w moją stronę. Stąd moja decyzja.

Zlot w Gietrzwałdzie i zachowanie księży w Częstochowie to istna komedia i bitwa polityczna Pana Węgrzyna.

Kościół dla ludu czy lud dla kościoła???!!!!….. Czemu nie zrobiono mszy na zewnątrz kościoła? Czemu nie poświęcono motocykli? Lud dla kościoła czy kościół dla ludu?
Po co na Euro 2012 w strefach kibica organizuje się kaplice?!!! Przecież tak samo wierni mogą przyjść do kościoła jak motocykliści, którzy przyjechali na Jasną Górę!!!

Moim zdaniem, jeżeli wierni przychodzą pod kościół oraz chcą się modlić na zewnątrz i poświęcić swoje motocykle to ksiądz jest w obowiązku to zrobić. Bo to ksiądz jest od tego by być dla wiernych a nie odwrotnie. Jestem pewien, że gdyby nie wojenka Pana Węgrzyna msza odbyłaby się na zewnątrz i nie byłoby problemu. A tak tylko pokazano, jakie są polityczne zależności i układy. Jest to żenująca rzeczywistość.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 12:39 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr gru 17, 2008 10:02 pm
Posty: 2918
Amen! Koniec i bomba - kto coś dopisze ten trąba :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 1:56 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Ten dopisek się nie liczy. :D

Jeśli jest ktoś kto chce zobaczyć IX zlot Gwiaździsty z Gietrzwałdu i wysłuchać ciekawego kazania bp.Żarskiego to polecam.



Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Jasna Góra 2012 - ZLOT PRZENIESIONY !!!
PostNapisane: Wt kwi 17, 2012 2:02 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lis 21, 2010 9:52 pm
Posty: 547
Lokalizacja: Warszawa-Łomianki
nie chce tego sluchac. I nie zaśmiecaj mi forum pierdołami. Pisalismy powyżej o tym.

P.S.NIe wiem jaki jest bp. Zarski ale arb. Poetza to bym na tylnym siedzeniu swojego motocykla nie posadził 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Dział zablokowanyOdpowiedz Strona 3 z 11   [ Posty: 161 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL