Teraz jest Pt kwi 19, 2024 5:46 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 158 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 11:54 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lip 18, 2009 10:30 am
Posty: 2149
Lokalizacja: Gdańsk
Fatalna wiadomość. :(

Oby nie poszedł drogą Marka Dąbrowskiego - talent, szybkość, kontuzje.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 3:10 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
Szkoda, ale ciekawe czy ktoś go zastąpi? Pewnie nie, choć dla wielu z nas to marzenie pojechać w rajdzie Dakar, dla mnie też :D A jak by jeszcze coś zapłacili to tym bardziej :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 4:18 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 11:42 pm
Posty: 2075
Lokalizacja: Gryfino (Zachodniopomorskie)
no tragedia że Przygoński nie pojedzie - miazga totalna
ciekawe co się dzieje w jego głowie teraz - no ale taki jest sport
szkoda mi go bardzo bo świetny sezon i duże szanse na czołowe lokaty na Dakarze
ciekawe jakie jeszcze niespodzianki nam tegoroczny rajd przyniesie :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 5:12 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N maja 10, 2009 6:56 pm
Posty: 408
Lokalizacja: Piaseczno
:Paweł: napisał(a):
Szkoda, ale ciekawe czy ktoś go zastąpi? Pewnie nie, choć dla wielu z nas to marzenie pojechać w rajdzie Dakar, dla mnie też :D A jak by jeszcze coś zapłacili to tym bardziej :lol:

O ile wiem to nie ma czegoś takiego jak zawodnik rezerwowy. Oni imiennie już byli zgłoszeni i cała logistyka poszła; wizy, zezwolenia etc. Może Dąbrowski się przesiądzie na 450, ale też chyba nie, bo go nie testował. Generalnie ..., że tak brzydko powiem :-(. Mechnicy będą mieli lżej i więcej czasu dla pozostałych, słaba pociecha.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 6:42 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
Tak ale z tego co wiem to:

Cytuj:
W 2004 roku z powodu kontuzji w zawodach nie mógł wziąć udziału Marek Dąbrowski, którego zastąpił młody Łukasz Kędzierski


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 6:47 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So lut 14, 2009 5:10 pm
Posty: 1998
Lokalizacja: Plymouth/Opole
Niezła tragedia! Liczyłem że bedzie deptać po piętach Comie i Depresowi. Wielka szkoda bo w przyszłym Dakarze to już nie bedzie miał takiej szansy, bo ja im bedę po piętach deptać ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 7:06 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz paź 02, 2008 8:21 am
Posty: 929
Lokalizacja: Toruń
Biedny orlen tim (a najbiedniejszy Qbuś) już nie będzie tak dobrze jak w roku ubiegłym no chyba że weterani wezmą się w garść...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 8:22 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 11, 2009 10:34 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Olsztyn
Nasi weterani to stare lisy może przy odrobinie szczęścia powalczą, myślę że będą mieli motywacje.

Oj bo to wszystko przez pomarańczowych, czemu tak późno oddali moto do testu naszym ?
Chłopak się pewno starał co by szybko się w jeździć "a tu masz babo placek" :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 22, 2010 8:50 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So paź 06, 2007 7:53 pm
Posty: 443
Lokalizacja: Kraków
widziałem Kubę na żywo w Afryce i na torze pod Warszawą....zawsze na 200%.byłby bardzo realnym zagrożeniem dla najlepszych z dużą szansą na pudło.rozwiną się przy Jacku w błyskawicznym tempie ale jak to w tym sporcie...rozwaga,doświadczenie,sprzęt....chyba w takiej kolejności.Wszystko na barkach Jacka i Marka.to wytrawne chłopaki ale z realnymi szansami na max.pierwszą dziesiątkę choć kibicuję im z całego serca.oby cały występ Orlen Teamu nie przycmiła nowa BM-ka Chołka.
Kuba ma dopiero 25lat i jak się wyleczy to....drżyjcie najlepsi !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 6:56 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N maja 10, 2009 6:56 pm
Posty: 408
Lokalizacja: Piaseczno
:Paweł: napisał(a):
Tak ale z tego co wiem to:

Cytuj:
W 2004 roku z powodu kontuzji w zawodach nie mógł wziąć udziału Marek Dąbrowski, którego zastąpił młody Łukasz Kędzierski


Tak, ale Dąbrowski załapał kontuzje w połowie roku a nie tydzień przed :-(


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 10:23 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N maja 10, 2009 6:56 pm
Posty: 408
Lokalizacja: Piaseczno
no i powiedźcie mi, że to nie ma nic wspólnego ... Przygoński został zgłoszony do Dakaru i dostał nr ... 13. K... :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 9:18 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
http://www.scigacz.pl/Lukasz,Laskawiec, ... 14433.html Może nie na moto, ale ma 20 lat i już na Dakar jedzie :shock: Kurde ja też chcę :roll: Ja bym chciał w zastępstwie za Przygońskiego jechać, myślę że tutaj to nie tylko ja :mrgreen:

I wesołych świąt !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Cz gru 23, 2010 10:28 pm 
Aktywny

Dołączył(a): N sty 11, 2009 10:34 pm
Posty: 148
Lokalizacja: Olsztyn
No proszę czyli mamy dwóch quadowców w tym roku i na to wygląda że obaj będą jechać na pojazdach zbudowanych przez Czecha Machaceka czyli na silnikach tdm 900 - oj będzie się działo :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 8:41 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 11:42 pm
Posty: 2075
Lokalizacja: Gryfino (Zachodniopomorskie)
bawimy się w tym roku ??



http://virtualrallygame.com/index_dakar.php


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Dakar 2011
PostNapisane: Śr gru 29, 2010 11:43 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Śr lis 19, 2008 11:42 pm
Posty: 2075
Lokalizacja: Gryfino (Zachodniopomorskie)
Jakub Przygoński będzie towarzyszył Beacie Sadowskiej przy tworzeniu codziennych relacji z Rajdu Dakar emitowanych na antenie TVP2. Kuba został zmuszony do wycofania się z rywalizacji w rozpoczynającej się 1 stycznia kolejnej edycji Dakaru na skutek kontuzji lewego nadgarstka, której doznał podczas ostatniego dnia treningu w Maroku.

We wtorek Przygoński przeszedł skomplikowaną operację kontuzjowanej ręki. Zabieg zakończył się powodzeniem, jednak ręka będzie wymagała długiej rehabilitacji zanim odzyska pełną sprawność.

Najmłodszy zawodnik Orlen Team będzie jednak towarzyszył pozostałym Polakom od początku rywalizacji. Wraz z Beatą Sadowską będą przekazywać relacje z biwaków, pokazywać ciekawostki i otoczenie rajdowe, a także starać się uchwycić emocje towarzyszące Krzysztofowi Hołowczycowi, Markowi Dąbrowskiemu, Jackowi Czachorowi i Rafałowi Sonikowi w związku z rywalizacją w tej najbardziej wymagającej imprezie motoryzacyjnej świata.

Reportaże Kuby i Beaty będzie można śledzić codziennie na antenie TVP2 bezpośrednio po Sport Telegramie około godziny 18.45 w programie „Śladami Orlen Team, czyli Dakar na obcasach” jak również w felietonach dakarowych w „Pytaniu na śniadanie” pomiędzy godziną 9.10 a 9.30.

Dodatkowo relacje z rywalizacji zawodników Orlen Team na trasie rajdu Dakar będą emitowane codziennie na antenie TVP1 zaraz po głównym wydaniu Wiadomości oraz przed bądź po Teleexpresie. Materiały wideo dostępne będą również w serwisie DAKAR.TVP.PL.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 4 z 11   [ Posty: 158 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL