Teraz jest Wt kwi 30, 2024 3:50 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 206 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 7:48 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lut 01, 2009 10:03 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Wrocław
MAX

Nie znam do końca podłoża Waszej sprzeczki ale mam wrażenie że kilka z Twoich wypowiedzi nie powinno mieć miejsca:

"Sprawy sponsorow poruszane w poprzednich postach mam w d........To sprawy Rembika ,a wlasciwie nie bylo zadnej rewelacji. Ja jestem niezalezny, nie sprzedalem sie i nie bralem od nikogo forsy "

Nie było rewelacji ?????? a Czego się spodziewałeś?????? że rozstawią Ci klimatyzowane białe namioty na calej długości drogi ?????

Chłopak załatwił dla Was garty na wyjazd bo jest zaradny i chciał oszczędzić siano na wyjazd. Ty skorzystałeś a teraz piszesz że Rembik się sprzedał a Ty nie i jesteś niezależny...i calo sprawę masz w d... BRAWO

Mimo wszystko powodzenia ze sprzęgłem


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:14 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
maar79 napisał(a):
MAX

Nie znam do końca podłoża Waszej sprzeczki ale mam wrażenie że kilka z Twoich wypowiedzi nie powinno mieć miejsca:

"Sprawy sponsorow poruszane w poprzednich postach mam w d........To sprawy Rembika ,a wlasciwie nie bylo zadnej rewelacji. Ja jestem niezalezny, nie sprzedalem sie i nie bralem od nikogo forsy "

Nie było rewelacji ?????? a Czego się spodziewałeś?????? że rozstawią Ci klimatyzowane białe namioty na calej długości drogi ?????

Chłopak załatwił dla Was garty na wyjazd bo jest zaradny i chciał oszczędzić siano na wyjazd. Ty skorzystałeś a teraz piszesz że Rembik się sprzedał a Ty nie i jesteś niezależny...i calo sprawę masz w d... BRAWO

Mimo wszystko powodzenia ze sprzęgłem



spokojnie!
nie oceniaj wypowiedzi MAX-a skoro nie znasz dokładnie sytuacji, ponieważ znasz tylko wersje REMBIKA!
wrócą i jak będę chcieli to wszystko wyjaśnią.

a po ztaym to nie miejsce na ocenianie ani jednego ani drugiego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:25 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 7:55 pm
Posty: 522
Lokalizacja: Trzebnica
Nie znasz kulisow calej sprawy ze sponsorami wiec trudno oceniac ci ta sytyacje. Ja skorzystalem na tym w minimum widzac raczej negatywnie calosc. Wszystko zalatwial Rembik i chwala mu za to.
Faktycznie pod presja Rembika zgodzilem sie uczestniczyc w reklamie dla dwoch firm, ale zrobilem to glownie dla Rembika ktory widzi w tym interes osobisty obecny i przyszly a ja nie , wiec mam to gdzes. Ale rzeczywiscie chcialem mu pomoc. Poniewaz powiedzalem meskie dobrze, dotrzymalem slowa, ale dostosowywanie polowy wyjazdu i fot pod sponsorow nie spodobalo mi sie, bo nie po to tu przyjechalem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:35 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So lut 28, 2009 8:36 pm
Posty: 675
Lokalizacja: dolnośląskie Trzebnica
witaj MAX.

trzymam kciuki za twój powrót do domu.
sprawdź pms
pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:43 am 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 24, 2009 9:47 pm
Posty: 37
maar79 napisał(a):
MAX

Nie znam do końca podłoża Waszej sprzeczki ale mam wrażenie że kilka z Twoich wypowiedzi nie powinno mieć miejsca:

"Sprawy sponsorow poruszane w poprzednich postach mam w d........To sprawy Rembika ,a wlasciwie nie bylo zadnej rewelacji. Ja jestem niezalezny, nie sprzedalem sie i nie bralem od nikogo forsy "

Nie było rewelacji ?????? a Czego się spodziewałeś?????? że rozstawią Ci klimatyzowane białe namioty na calej długości drogi ?????

Chłopak załatwił dla Was garty na wyjazd bo jest zaradny i chciał oszczędzić siano na wyjazd. Ty skorzystałeś a teraz piszesz że Rembik się sprzedał a Ty nie i jesteś niezależny...i calo sprawę masz w d... BRAWO

Mimo wszystko powodzenia ze sprzęgłem


Synku, co Ty wypisujesz, chłop jest w potrzebie a Ty mu wątpliwe morały prawisz. "Mimo wszystko powodzenia"?
Max, jak nie zrobią Ci sprzęta w poniedziałek, dawaj go na pakę i przez Tanger do Malagii. Taniej wyjdzie niż siedzenie w Casablnce. Jest tam dobry serwis BMW, jak nie to daj znać do OKP i Ciebie ściągniemy. Jak coś potrzebujesz, daj znać na priwa albo SMSem.
Tak na marginesie, to kumpli w drodze się nigdy nie zostawia. Ale niech to sobie wyjaśnią między sobą i niekoniecznie na forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 10:05 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N lut 01, 2009 10:03 pm
Posty: 419
Lokalizacja: Wrocław
Rafaelo a może raczej Tato :)

Ja naprawdę trzymam kciuki za Maxa i tak jak napisałem nie wiem o co poszło. Chodzi mi jedynie o to że nie fajnie jest pisać takie rzeczy na forum szczególnie że wyjazd był tak wspólnie planowany a powrót z niego każdy sobie. Niech raczej dogadają się między sobą a piszą później ciekawą relację z wyjazdu bez tego zbędnego ględzenia, w które też przyznaję dalem się wciągnąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 10:24 am 
Aktywny

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 9:31 am
Posty: 150
Lokalizacja: Domaszczyn
Wydaje się , że wątek zamiast być miejscem relacji z wyjazdu ( jakkolwiek by on nie przebiegał)zamienia się w jakąś komisję śledczą, a chętnych do wypowiedzi co jest na miejscu a co nie, jest więcej, niż do udzielenia konkretnych rad co można zrobić w tej sytuacji.
A to Polska właśnie :evil:
Myślałam, że tylko baby takie są.

Pozdro Max, czekamy z Tyskim we Wrocku :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 10:30 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 7:55 pm
Posty: 522
Lokalizacja: Trzebnica
Zeby zakonczyc te glupie rozwazania . Pomiedzy mna a Rembikiem nie ma konfliktu. Rozstalismy sie w Casablance w kolezenskiej atmosferze po wspolnym zwiedzaniu miasta. Po powrocie bedziemy wymieniac foty. O to ze mnie zostawil i pojechal nie mam do niego zalu, niewiem czy nie zrobilbym podobnie. Mam nadzieje ze jego sprzeglo wytrzyma do domu.
Jest aktualnie w Barcelonie. Czesc bo jest 33 st i ide na plaze.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 1:49 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): So sie 02, 2008 9:12 pm
Posty: 1572
Lokalizacja: Polska
max napisał(a):
Zeby zakonczyc te glupie rozwazania . Pomiedzy mna a Rembikiem nie ma konfliktu. Rozstalismy sie w Casablance w kolezenskiej atmosferze po wspolnym zwiedzaniu miasta. Po powrocie bedziemy wymieniac foty. O to ze mnie zostawil i pojechal nie mam do niego zalu, niewiem czy nie zrobilbym podobnie. Mam nadzieje ze jego sprzeglo wytrzyma do domu.
Jest aktualnie w Barcelonie. Czesc bo jest 33 st i ide na plaze.


Max, to jak wrócisz z plaży to może jakąś krótka relację napiszesz co widzieliście i jak było, bo wszyscy czekamy :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 6:39 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pn lis 03, 2008 8:31 pm
Posty: 524
Lokalizacja: małopolska
Max POWODZENIA!
Nie wiem jak się tam dogadaliście ale osobiście też jestem zdania że nie powinniście się rozdzielać. We dwóch zawsze łatwiej coś wymyśleć, a ostatecznie nawet można wrócić na jednym motocyklu.
Trzymaj się.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:04 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 7:55 pm
Posty: 522
Lokalizacja: Trzebnica
Tez tak uwazam, ale byly inne okolicznosci o ktorych nie chce pisac bo moze Rembik sobie nie zyczy i to nie chodzi o zadne nieporozumienia miedzy nami. Tymczasem kolejny dzen w Casablance. Zaczyna mi sie podobac. Plaze piekne i wokol liczne hotele i bary.
Zwiedzilem dzielnice milionerow i slamsy. Beda foty. Potem latarnie , bunkry wojenne ze stanowiskami dzial nad brzegiem morza. Potem najwiekszy meczet w tej czesci Afryki meczet Hasana II. Wlasnie bylo duze zamieszanie bo przyjechala krolowa Maroka z obstawa. Az sie dziwie ze pozwolili mi zblizyc sie na 10 m.Nastepnie odwiedzilem ponownie medine i mury , bramy z 1275 roku. Termometry cyfrowe na ulicach o godz 15 pokazywaly 47 st. Zrobilem foty.Bylo bardzo goraco kupilem zimna Cole i usiadlem w parku. Wyilem ja w 3 sek. Nagle patrze a 20 arabow chce mnie zabic wzrokiem. Cholera przeciez im nie wolno nic brac do ust w ramadanie do 19 , a napewno chcialo im sie pic.Czym predzej dalem dyla z parku do mojej dzelnicy o nazwie Haj Palestine. Poszedlem do sewisu zobaczyc co z niunia.Ochroniarz powiedzial ze mam byc cierpliwy i isc do allacha do meczetu to wszysto bedzie dobrze. Zapytalem czy allach w meczecie sprzedaje sprzegla do gs;ow i byla kupa smiechu.Miejscowy znajmy sklepikarz widzac jak sie mecze w europejskich ciuchach polecal zakup tej ich sukienki podobnej do koszuli nocnej. Najpierw wybuchlem smiechem ale teraz mysle ze to zarabisty pomysl. Nie wiem tylko co na to miejscowi transwescyci i pederasci. Najwyzej odsprzedam w Polsce na jakas parade wolnosci. O fotach nie ma mowy. O 19 miasto wymarlo. Kompletnie puste ulice jak po wujnie nuklearnej. Wszyscy poszli jesc i pic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:26 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pn kwi 07, 2008 9:31 am
Posty: 150
Lokalizacja: Domaszczyn
Max, a z Maroka wracasz promem do Włoch czy na kółkach przez Hiszpanię ?( zakładam wersję z naprawą motka na miejscu) Bo jeśli promem, to zaopatrz się w jakiś znieczulacz i inne rozrywki, bo na tym promie można umrzeć z nudów..... :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 9:33 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): So paź 06, 2007 7:53 pm
Posty: 443
Lokalizacja: Kraków
powodzenia w powrotach...


Ostatnio edytowano Pn sie 24, 2009 3:34 pm przez paro, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 10:19 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 7:55 pm
Posty: 522
Lokalizacja: Trzebnica
Sytuacja wcale nie jest patowa. Ani motorem, ani samotnym powrotem sie nie przejmuje.Raczej widze to w samych korzysciach. Moze juz nigdy nie bede w Casablance i nie bede mial tyle czasu na zwiedzanie i poznawanie takze odmiennej od naszej kultury arabskiej na zywo. To jest wlasnie bezcenne i adventurowe. Spotykam wycieczki autokarowe europejczykow, ktorym pokazuje sie powierzchowny obraz calosci czyli nic. Dla mnie bomba. Miasto jest skrajnie rozne niz myslalem w pierwszym dniu pobytu tutaj.Wspaniale doswiadczenia wizualne, smakowe, kulturowe. Tak sobie mysle czy wlasciwie mi wspolczuc czy zazdroscic.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: PARIS - DAKAR Expedition 1979-2009 (MAX & REMBIK)
PostNapisane: N sie 23, 2009 10:23 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr wrz 03, 2008 7:55 pm
Posty: 522
Lokalizacja: Trzebnica
Oleśka napisał(a):
Max, a z Maroka wracasz promem do Włoch czy na kółkach przez Hiszpanię ?( zakładam wersję z naprawą motka na miejscu) Bo jeśli promem, to zaopatrz się w jakiś znieczulacz i inne rozrywki, bo na tym promie można umrzeć z nudów..... :wink:


Jeszcze nie wiem. Jak zdaza przed zima to chyba na kolkach. W innym razie bedzie ciezko bo nie mam cieplych cuchow i bede musial czekac do wiosny


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 14   [ Posty: 206 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL