Teraz jest Wt maja 07, 2024 1:28 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 10   [ Posty: 139 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pn paź 24, 2011 6:49 am 
Początkujący

Dołączył(a): Pn paź 27, 2008 9:00 pm
Posty: 33
Nie bywam tu zbut często - więc może już nie aktulane moje pytanie. Potrzebujesz jeszcze tą skrzynie do biga - bo powinienem mieć jeszcze taką, zresztą mam jeszcze jeden silnik w częściach, tylko muszę sprawdzić co tam dokładnie jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pn paź 24, 2011 9:56 am 
Początkujący

Dołączył(a): Śr mar 11, 2009 7:47 pm
Posty: 32
Lokalizacja: wałbrzych
Piotrxp skrzynie wciąż potrzebuje -poszedł do Ciebie priv.. Dzieki za odzew. pozdrawiam Jules


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pn paź 24, 2011 8:09 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn paź 27, 2008 9:00 pm
Posty: 33
Jest mały problem - nie bardzo wiem co to priv..., loguje mnie autoatycznie zawsze komputer - hasło, dane mam zapamiętane w opcji. Zadzwoń jutro do mnie koło południa na tel. 607 032 584 (Piotrek) tak będzie najlepiej. Weź sprawdź sobie na spokojnie co tak naprwade potrzebujesz ja spwadze co mam i jakoś to będzie.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Śr paź 26, 2011 8:29 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr mar 11, 2009 7:47 pm
Posty: 32
Lokalizacja: wałbrzych
Panowie czy w Bigach wyżłobienie końcowki wałka to częsta przypadlość? Okazało się, że wałek Piotraxp(dzięki za pomoc) również jest uszkodzony w tym samym miejscu. Więc poszukiwania aktualne.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pt paź 28, 2011 8:12 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 5:53 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Polska - Wielkopolska
cześć
Kurcze nie było mnie parę miesięcy bo pracowałem a tu tyle nowych postów.
Przy okazji chwalę się. Oddałem swojego BIGiela do super fachowca aby wreszcie coś zrobił z tym jego gaśnięciem na wolnych obrotach, no i zrobił. Myślałem, że cos powymienia, a on tylko - regulacja gaźników, ale działa jak pszczółka... wreszcie.
Okazało się, że na wałku Hasslera i tłumiku Lasera to trzeba mieszankę na 3.5 obrota ustawić, no i podobno mam amerykańskie gaźniki i trzeba było rozwiercić zaślepki w dyszach do tej regulacji. Poza tym poustawiał jakoś po swojemu pływaki.
Jak go odbierałem to mina mi zrzedła bo nastawiłem się na wymianę jakiejś cewki, cokolwiek z elektryki. A tu tylko regulacja, czyli pewnie nic facet nie zrobił. Ale nic właśnie... chodzi jak pszczółka. Dziś był test na 150km. Jeszcze nie sprawdzałem ile pali.
Wielkie ukłony dla Marka ze Środy Śląskiej.
sie ma
mariusz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pt paź 28, 2011 8:16 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
dobrze wiedziec , ze w poblizu mieszka jakis fachman od bigosów :wink: oby nie , ale jakby co to bede uderzal w poklonach do ciebie kolego o adres jegomoscia mechanixa kolego :mrgreen:
oby nie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pt paź 28, 2011 9:04 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 5:53 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Polska - Wielkopolska
Ja często i na długo wyjeżdżam. Więc tu masz jego tel 691843758 Chyba się nie pogniewa o prawa danych osobistych, przecież to też jego wizytówka w robocie.
mariusz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pt paź 28, 2011 9:08 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
dzieki kolego :wink: na razie , odpukac :mrgreen: od marca moto spisuje sie wrecz bezawaryjnie , ew. male usterki jakies nanoboty w naprawiaja co jakis czas :mrgreen: podobno w bigosach zyja takie :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Pt paź 28, 2011 11:52 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 5:53 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Polska - Wielkopolska
To jest to, BIGal się nie psuje. A ja głupi pojechałem dookoła świata na gównolicie KTMie i teraz mam z nim problemy. Tak to jest jak ci nagadają, że nowe jest lepsze od starego.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Cz sty 12, 2012 1:09 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
pomarańczowi i goście od "nowych sprzętów" Cię zlinczują :lol: coś w tym jest, ze coraz więcej osób wraca do starych sprawdzonych sprzęciorów naprawialnych za pomocą przysłowiowego drutu i młotka z przecinakiem. kiedyś naprawiało się motocykle- teraz wymienia się podzespoły :( . niestety nie każdy da się zabrać w trasę a "młotek i przecinak" i owszem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Cz sty 12, 2012 10:31 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn mar 02, 2009 5:53 pm
Posty: 258
Lokalizacja: Polska - Wielkopolska
cześć
Dla większości ludzi motocykl abo samochód nie służy tylko do przemieszczania dupy z punktu A do punktu B. To również, albo przede wszystkim, wizytówka, świadectwo światopoglądu, statusu materialnego, charakteru, mentalności, no i egzaltacji, projekcji samego siebie. Dlatego ludzie wolą nowe, bo nowoczesnść jest od XIX wieku w modzie.
Zresztą jeżdżąc starym też coś mówimy ludziom, którzy na nas patrzą, na przykład że jesteśmy OFF i nie uczestniczymy w wyścigu szczurów. Albo że uznajemy zasadę, że moda jest dla tych, którzy nie mają własnego zdania. A my własne zdanie mamy, jeździmy tym czym chcemy, stoimy z boku i jesteśmy bardziej prawdziwi od tych picusiów na nowych sprzętach. Czy to nie jest egzaltacja i projekcja samego siebie?
mariusz


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: So sty 14, 2012 6:50 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
no :mrgreen:
pozdrawiam z korsyki :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Śr sty 18, 2012 11:34 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
coś w tym jest: http://www.youtube.com/watch?v=sStywrCm ... re=related
:P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Wt maja 08, 2012 11:03 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): Cz mar 10, 2011 6:42 pm
Posty: 90
Lokalizacja: Białystok
mam Big problem z Bigiem. Stoi 6 m-cy w serwisie. Na zimnym jego odpalenie graniczy z cudem. Niby była słaba kompresja i trzeba było zrobić szlif, wyszło że kompresja jest dobra to szlifu nie będzie. Mam ustawione zawory, odprężnik po naprawie, wyregulowany gaźnik (wstawiony też komplet naprawczy), moduł był wysylany do modułowców i po testach odesłali, że jest ok. Iskra jest, paliwo podaje i nie odpala...jak w grudniu udało mi się odpalić to po paru min rury były czerwone od gorąca. Jak już odpali to idzie jak burza. Akumulator nowy, zmienione sprzęgiełko rozrusznika... stoi u doświadczonego mechaniora ale twierdzi on, że wyczerpały mu się pomysły... mial ktoś podobny problem?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: kupić DR 800
PostNapisane: Wt maja 08, 2012 11:47 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
usi miec dobry aku , zeby zaskoczyl, moj jak aku slabnie to tez ma problem z odpaleniem ,
rowniez jak jest zimny to nie pali po otwarciu ssania, musze je do polowy tylko otwierac i wtedy pali bez problemu


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 7 z 10   [ Posty: 139 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 32 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL