Teraz jest Pt mar 29, 2024 5:56 am


Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Honda XR650R projekt...
PostNapisane: Pt lip 08, 2011 1:31 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr lut 24, 2010 2:15 am
Posty: 149
sofoniasz napisał(a):
Gdybym nie miał swojej XR-y to chętnie kupiłbym ją od Ciebie :). Do mojego sprzętu potrzebowałbym wentylator-możesz napisać więcej o tym którego założyłeś? OD jakiego modelu KTM-a pochodzi? Czy Twoja XR-a to wersja europejska czy USA. Ja mam tą z USA i nie wiem, czy okrojona elektronika i prądnica dadzą radę. Mam też założonego VAPORA, czy wentylator współpracuje jakość z czujnikiem temperatury czy właczasz go manualnie, jak zapala się dioda od temperatury. Również nie jestem zadowolony z przedniego hamulca. Czy w polsce dostanę pasujacą tarczę, czy może zacisk też trzeba wymienić? Ile płaciłeś za klamki? - są piękne. Zadowolony jesteś z odblokowania, nie ucierpiała na tym łatwość odpalania? Odczuwasz ralny wzrost mocy? I jeszcze jedno pytanko z jakich okolic pochodzisz, może uda sie kiedys razem polatać po krzekach.



Odblokowanie bardzo pomaga - ja przez blokadę miałem problemy z odpalaniem, dużo trudniej odpalić jak jest zblokowana. Teraz jest elegancko.:) jest różnica w mocy odczuwalna szczególnie w średnim i wysokim zakresie obrotów. Wersję mam z USA, ten stator jest bardzo słaby w wersji z USA. Masz 2 opcje albo kupujesz gotowy np 200W albo przewijasz swój oryginalny tak żeby miał 100W - powinno wystarczyć. Na forach np advrider.com jest dokładnie napisane jak to zrobić. Bo wentylator potrzebuje trochę prądu. Ja patrze na Vapora, jak jest wysoka temperatura to załączam manualnie guzikiem z kierownicy. Wentylator jest od KTMa tak to wygląda http://www.honda-xr650r.com/simple-cooling-fan-install/ tam jest też nr katalogowy. Hamulec w PL nie wiem ale jest spora różnica w sile hamowania - teraz jest ok. Ja wprowadzam te zmiany bo myślę o supermoto - a na ulice wentylator potrzebny, stator większy także. a jestem z Jeleniej góry


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Honda XR650R projekt...
PostNapisane: Pt lip 08, 2011 1:35 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Śr lut 24, 2010 2:15 am
Posty: 149
Pit_990S napisał(a):
Chętnie się podłączę pod wspólną jazdę :) Tutaj moja świnka:

http://www.facebook.com/pages/EvoParts- ... =1&theater


Fajna ta świnka, doszedłem do wniosku że za szybko to xry nie sprzedam, na sportach się najeździlem, a ten motocykl jest uniwersalny - chcesz masz supermoto, znudzilo ci się? wrzucasz drugi komplet kół i jedziesz w teren, a jak zache ci się adv duża bańka pare zmian i gotowe :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Honda XR650R projekt...
PostNapisane: Pt lip 08, 2011 2:24 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
sofoniasz napisał(a):
Pit, daj prosze aders e-mail do siebie to odezwę się i może razem postraszymy wiewiórki w lasach :) Jestem z Poznania więc dzieli nas kilka kilomertów. Planuje jednak zwiedzic w tym miesiącu Suwalszczyznę, i może kawałek obwodu kaliningradzkiego. Kwatera w domku za free u mojej rodzinki, lub u nich na łace - też za free :) Jeżeli kierunek nie pasuje zapraszam do puszczy Noteckiej. Jest gdzie spać i jeżdzić :)

Hej, to może się spikniemy czasem na wspólne świńskie przejażdżki, też siedzę w Poznaniu, na Grunwaldzie.
tel do mnie 503415611

Pozdrawiam

Ps. Przepraszam mierzwa, że offtopuję Ci w wątku.

@ Pit- w których numerach Motovoyagera są "Zabawy ze świnką", bo chętnie bym zakupił?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Honda XR650R projekt...
PostNapisane: Pt lip 08, 2011 3:27 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz kwi 30, 2009 11:56 am
Posty: 633
Lokalizacja: VaVa
Na bank będzie jeszcze okazja pośmigać razem :) Kontakt zapisany :) Cykl artykułów ma 4 części. Kwiecień, maj, czerwiec i lipiec.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Honda XR650R projekt...
PostNapisane: N lip 10, 2011 8:58 am 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): N sty 25, 2009 9:58 pm
Posty: 635
Lokalizacja: Stevenage/Wroclaw
'Zabawy ze świńką' - Moto Voyager NR23 Kwiecien 2011, ten, gdzie jest relacja naszego kolegi SoRock'a: 'Alaska, motocyklem z Chicago do Denali'

A tak poza tym to chyba wrócili juz z II-go etapu MotoAmeryki - czekamy na relacje !!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Honda XR650R projekt...
PostNapisane: Śr lut 29, 2012 10:55 am 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Śr sty 07, 2009 6:26 pm
Posty: 351
Lokalizacja: Poznań
Mam pytanie do autora wątku- dałeś radę włożyć wentylator po montażu osłon Unabikera?

Z tego, co oglądałem zdjęcia, wygląda jakby tylne pręty osłon kolidowały z wiatrakiem.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 2 z 2   [ Posty: 21 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL