Teraz jest Pn kwi 29, 2024 7:21 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 90 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 12, 2008 11:15 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 12:05 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Pułtusk/Wawa
MTBiker78 napisał(a):
No to jutro odbieram XChallenge 8) uzywany potestowy - chwilowo na typowo terenowych kostkach MEFO - pozniej moze bedzie cos bardziej uniwersalnego i 'podrozniczego' - czytajac Wasze relacje nabieram coraz wiekszej ochoty na wycieczki dalsze niz wokol komina :)



:twisted: no i od tego jest to forum, od nawracania :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 12, 2008 10:03 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 2:26 pm
Posty: 124
Lokalizacja: Sulejówek
Śpieszę donieść o nowym Sznycelku w rodzinie. Dzisiaj odebrałem Xchallenga. Na szybko, pierwsze wrażenia z kilkudziesięciu kilometrów. Moto niebotycznie wysokie, gdyby nie niższa kanapa, machałbym nóżkami jak dziecko siedzące na stole (176 cm wzrostu). Kanapa, ta niższa, też wydaje się twarda jak deska, jednak aż tak tego nie czuć na wybojach doskonale tłumi wibracje. Masy motycykla nie czuć wcale, składa się prawie jak moja Huska 250 i doskonale daje się "wyczuć". Zawieszenie komfortowe, świetnie wybiera nierówności. Po szutrze i lekko piaszczystych drogach polnych jedzie jak po sznurku, doskonała trakcja, do tego jak dla mnie bardzo wygodna pozycja na stojąco. Na asfalcie zbiera się żwawo, w granicach dopuszczalnych zdrowym rozsądkiem dla sprzęta na dotarciu. Zapowiada się na świetną "dual sportową" maszynę. Napiszę więcej po dotarciu, kiedy będzie można mocniej go docisnąć.

PS

Zapomniałem dodać że wydech grzeje się jak reaktor nuklearny bez chłodzenia i brzmi jak skuter 50 cc przed odblokowaniem.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 13, 2008 6:27 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt paź 19, 2007 10:04 am
Posty: 125
Lokalizacja: Geneva, CH
Bardzo sexi motor. Gratulacje i dawaj update!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 14, 2008 7:08 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 2:26 pm
Posty: 124
Lokalizacja: Sulejówek
Kolejne 180 km przejechane. Skrzynia chodzi lepiej z kilometra na kilometr, jednak warto pomyśleć o jakiejś miękkiej podściółce pod zadek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2008 10:43 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 10:13 pm
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
[ img ]

7000km przejechane - bez zadnych problemow 8) wot technika :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 31, 2008 6:44 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Pieknie ..pieknie

Tez mysle o zakupie tego lub KTM 690 Adventure jak sie pojawi ..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 01, 2009 9:14 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
ten model nie przyniosl chyba bmw oczekiwanych wynikow sprzedazy, jako enduro jeszcze za ciezki a do podrozy z kuframi i pasazerem trzeba zainwestowac w nowa tylna rame bo oryginalna tylko pod zabawe dla jednej osoby (nie wytrzymuje wiekszego obciazenia)
dlatego tak szybko po nim pojawila sie 450ka i 800gs
pierwszy w teren, drugi lzejszy od 12gs sprzet do podrozowania i bardziej terenowy od wiekszego brata
gdybym mial ten wybor to wzialbym chyba 690 enduro - odpowiednik u pomaranczowej braci, bo adventure to juz inna klasa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 12:26 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 10:13 pm
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
AdvHP2rider napisał(a):
ten model nie przyniosl chyba bmw oczekiwanych wynikow sprzedazy, jako enduro jeszcze za ciezki a do podrozy z kuframi i pasazerem trzeba zainwestowac w nowa tylna rame bo oryginalna tylko pod zabawe dla jednej osoby (nie wytrzymuje wiekszego obciazenia)


z zakupem moze byc roznie bo na chwile obecna nie jest produkowany - chyba bylo to takie sondowanie rynku jak i HP2 enduro (z serii HP2 to chyba tylko sport zostanie na dluzej) - malo sie sprzedalo to i nie produkuja - w stanach wyprzedaja zapasy magazynowe, a z tego co ludzie pisza to w kanadzie juz chyba nie ma - przy cenie wyprzedazowej 5800-6000$ wyglada to calkiem sympatycznie

jak na moto hard-enduro do ostrej walki w gorach to moglby wazyc te 30 kg mniej ale i tak spokojnie ze znajomymi na lazejszych maszynkach daje rade (tylko prosze sie powstrzymac od komentarzy w stylu po co sie meczyc :P - to w zalozeniu mial byc dual-sport)

Pomaranczowe 690E nie bylo jeszcze dostepnej jak zalosowalem smigielko ... teraz moze i bym sie zastanawial 8) ale raczej nad wersja Adv ktorej dalej nie widac ...

z pozycji uzytkownika powiem tak - do podrozy we 2 to sie nie nadaje wogole... to 1 osobowe moto gdzie akcesoryjne podnozki dla pasazera sa chyba tylko po to zeby byc ... w stosunku do Dakara z ktorym ma wiele wspolnego glownym atutem jest lepsze - ale nie idealne - zawieszenie (na minus tylni amor gazowy z HP2 nie ma zbyt wielu mozliwosci regulacji niestety a do przodu...coz czekam na progresywne sprezyny i zobaczymy jak to zagra)

samemu jak najbardziej mozna sie wybrac dalej i stalowy subframe TT wcale nie jest konieczny - jak na razie na forach internetowych zaobserwowano 1 (slownie jedno) pekniecie tylnej ramy i to przez zbytnie obciazenie bagaznika (dzwignia na koncowy fragment subframe oryginalnego) a nie kufry na stelazu ...

a jak ten adventure watek jazdy X wyjdzie to mam nadzieje sie okaze juz w nadchodzacym sezonie :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 02, 2009 12:32 pm 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
MTBiker78 napisał(a):
... a jak ten adventure watek jazdy X wyjdzie to sie okaze juz w nadchodzacym sezonie :twisted:


bede obserwowal watek z ciekawoscia, bo ten motocykl pozostaje ciagle dla mnie nieodgadniona ciekawostka, zycze ci aby okazal sie rowniez niezawodny i niedoceniony


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 07, 2009 10:37 am 
Świeżak

Dołączył(a): Pt paź 17, 2008 9:20 am
Posty: 2
spoko moto od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem[ img ]


Ostatnio edytowano Śr sty 07, 2009 1:57 pm przez mareczek76, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr sty 07, 2009 10:56 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
to wklej foty i do powitalni


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 09, 2009 12:11 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 10:13 pm
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
mareczek76 napisał(a):
spoko moto od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem

wiele radosci z jazdy zycze :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2009 4:11 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 10:13 pm
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
Wersja beta adventure :D

[ img ]

[ img ]

karnisterek 5l z wacha na koncu siedzenia i na bagazniczku worek z lekkimi rzeczami - namiot karimata spiwor ...


Ostatnio edytowano Śr mar 18, 2009 3:17 pm przez MTBiker78, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So lut 07, 2009 5:27 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Pt cze 01, 2007 11:00 pm
Posty: 2916
Lokalizacja: eh Canada
Nie... no ja nie myslalem o zakupie motocykla tego typu do jazdy we dwoje .:-))))...
U mnie sie dobrze sklada ..zona ma fobie do motocykli...
Jedynym minusem tego jest to ze czasem musze isc na wieksze kompropmisy ..ale da sie z tym zyc.:-)))))

od czasu do czasu buty z PRADY i to pozwala byc mi swobodnym na jakis czas.:-))))


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 18, 2009 3:16 pm 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Cz sty 31, 2008 10:13 pm
Posty: 455
Lokalizacja: Warszawa
3 Xchallenge na poligonie w Rembertowie - foto by Pingwin
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 3 z 6   [ Posty: 90 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL