Teraz jest Cz mar 28, 2024 10:59 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 83 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 2:02 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So maja 17, 2008 6:05 pm
Posty: 108
kulka napisał(a):
moja ceerefa zostala kupiona od jednego wlasciciela w niemcowni , numer na ramie wskazuje na rocznik 2006
moto bylo jezdzone w kolo komina , ma nawert nozke boczna do stawiania :mrgreen:
pali ladnie , nie kopci , nie dlawi , jedzie jak wscekla

Kupiłeś od handlarza ? Czy na handel?
Albo źle odczytałeś numery na ramie albo były jeszcze raz nabijane. Rok tego to od 2002 do 2004 na 100%. Od 2005 jest już inna rama, inne plastiki i bak.
Opisujesz jak handlarz na portalu aukcyjnym, sprowadzony z niemiec, pierwszy właściciel rok 1935 do kościoła tylko jeżdżone, pali, jeździ, nie dymi, nie cieknie, nie stuka, nie puka :lol:
Co mam jeszcze napisać? po tym opisie to w 13 letniej crossówce tylko lać paliwo i jeździć ...

Takie jest podejście ludzi.. przecież w tych 450 4t nic sie nie serwisuje tylko leje sie paliwo i jeździ, raz na kilka lat się zrobi jakiś tłok za 400 chiński, zawory się wyreguluje i tyle.. kto by jakieś remonty za kilka tyś robił ? A potem zdziwienie dlaczego mi silnik wybuchł..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 4:11 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Pn lut 02, 2015 12:19 pm
Posty: 24
Lokalizacja: Częstochowa
No faktycznie.... 05r miały już deczko inną rame...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 5:40 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
przepraszam za wprowadzenie w blad , zle odczytalem nr ramy gdyz linki troche podszlifowaly pole numerowe , rzeczywiscie rocznik 2004
moja wina
:wink:

wracajac do moto , opisalem co zauwazylem , moto jezdzi , nie dymi , nie wydaje zadnych dziwnych dzwiekow. moze troche gore silnika slychac , ale nie jakos strasznie , mimo to i tak planuje oddac ja do przegladu , ew. jesli ktos ogarnia temat to poprosze o kilka porad dot. sprawdzenia luzow zaworowych , gdyz na plytkach jeszcze nie mialem okazji sprawdzac

moto mialo robiony przeglad w niemczech , dot. silnika
czekam na jakies papiery

kupilem dla siebie , fajne , moj syn dzis upalal cale popoludnie . mowi ze ok tyle ze lepsze jednak bedzie jakies 250w 2t , jakis ktm exc lub podobny
oczywiscie lepszy dla naszych potrzeb ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 7:12 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): Wt sie 17, 2010 10:34 pm
Posty: 85
Lokalizacja: Katowice
kulka napisał(a):
moja ceerefa zostala kupiona od jednego wlasciciela w niemcowni , numer na ramie wskazuje na rocznik 2006
moto bylo jezdzone w kolo komina , ma nawert nozke boczna do stawiania :mrgreen:



jeżdżona tylko w niedziele do kościoła, niemiec płakał jak sprzedawał, potem się rozmyślił i gonił do granicy...

a poważnie - frajda jest niezależnie od motocykla, co nie zmienia faktu że cross to cross a nie enduro. Mam dwóch kumpli którzy jeździli na sx-ach teoretycznie przerobionych na enduro (ze niby zawiecha wymieniona, ze mapa wgrana inna lol). Dali sobie spokój. W Borsy jest taki jeden gość co CRFą po górach upala i daje rade.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 7:42 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 01, 2011 5:14 pm
Posty: 1016
Lokalizacja: strzelin/okolica
dlatego tez mysle ze to zamienie na jakiegos 2paka , gas gas lub ktm


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 11:06 pm 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): N lut 07, 2010 8:41 pm
Posty: 2823
Lokalizacja: WWA
szukaj też Husaberg TE250 to to samo co KTM naklejki i nie które plastiki inne :mrgreen: no, ale inne moto :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Śr lut 11, 2015 11:31 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Wt gru 21, 2010 8:24 pm
Posty: 280
Lokalizacja: Międzychód
Dla mnie crf 450 zbyt narowista i pozycja za kierownicą jakoś nie pasuje, ale ogólnie to fajnie rozwiązanie z odseparowanym obiegiem oleju mi się podoba, musiałbym się jeszcze przejechać crf 450x, powiem jeszcze że KTM EXC 250 z 2000r fajnie się prowadził i miał pierd***ięcie, jak dla mnie to moje obecne moto ma u mnie dożywocie, ew. coś dokupię :) Ciężko znaleźć coś idealnego dla siebie. A jeszcze bym zapomniał xr 650 (jednak trzeb by z niej ściągnąć z 10 KG, no ale to przecież 650ccm więc nie ma co się czepiać)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Krosówka do latania po lasach i polach.
PostNapisane: Cz lut 12, 2015 6:37 am 
Zadomowiony

Dołączył(a): So sie 18, 2012 7:09 pm
Posty: 67
Lokalizacja: Nałęczów, LPU
dobry sprzęt, ale bardzo kasochłonny,
tak jak ktos pisal-zawory siadają w oczach,
bardzo trzeba tez uważac na łożyska balansera,
kosz też jest delikatny, tam sprzęgło służy do tego zeby ruszyc na torze a nie do szarpania jak to w terenie,
ogólnie na enduro to średni pomysł, dobrze tym lata sie po zakrętach i skacze, ale gdzies sięprzeprawic to juz gorzej


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 6 z 6   [ Posty: 83 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL