Teraz jest Cz mar 28, 2024 3:48 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: K 1300 GT pierwsza jazda
PostNapisane: Pt mar 19, 2010 6:59 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): Pn paź 12, 2009 5:48 pm
Posty: 283
Lokalizacja: Lublin
W Lublinie + 12C więc po pracy odpalam .Przebieg 1km.Wiadomo ,że lekki lęk samochodziarze jeszcze nie przyzwyczajeni do motocykli,brudne i dziurawe jezdnie więc docieramy lajtowo.
Przy moim 195 cm idealna ergonomia dla kierowcy,jak już ruszy to nie czuć masy.Manewrowanie po mieście bardzo przyjemne.Silnik bardzo elastyczny i jadowity choć brzmi nie ciekawie ,ale nie kręciłem na maxa. Hamulce - lepszych nie widziałem tył dohamowuje komputer kiedy używamy przodu i bardzo fajnie dozuje się siłę klamką - bez uwag.Biegi głośne klikanie ,ale wchodzą bardzo precyzyjnie wyświetlacz zapiętego biegu fajny gadget.ESA ustawiłem na komfort i tak się czułem mimo szlamu na drodze i licznych dziur ,zawieszenie z ESA2 super ,ale nie da się zmieniać trybów podczas jazdy jak informuje instrukcja trzeba zatrzymać moto.Kontroli trakcji nie wyłączałem ,ani też nie zadziałała więc o niej innym razem.Podwyższona na max szyba przy moim wzroście odprowadza strugę na kask więc wolałem najniższą pozycję i wiatr w klatę mimo ,że nie szalałem z prędkością.Xenon bez zarzutów daje jak samochodowy.Smaczek to kierunkowskazy w GT są włączane jak w japoniach ,ale ten smaczek to ,że przełącznik nie jest mechaniczny tylko sensorowy wystarczy dotknąć palcem z lewej lub prawej strony i mruga szybko się przyzwyczaiłem.Myślałem ,że po Vmaxie nic mnie nie zaskoczy ,zaskoczyło i to pozytywnie,ale to subiektywne odczucia po pierwszych 130 km.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 1 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL