Teraz jest Cz mar 28, 2024 1:13 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 85 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Cz lis 12, 2009 9:27 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
ale w dwójke rażniej, nawet gdyby tą drugą osobą miałby być plecaczek. Ja przez pewien czas także podróżowałem solo.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Cz lis 19, 2009 1:58 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 8:59 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Ustroń
Panowie myślę że warto się zastanowić nad tymi kuframi http://www.transalpclub.pl/forum/viewto ... 12&start=0


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Cz lis 19, 2009 9:47 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
Letko kuferki ładne tylko te zapięcie nie budzi zaufania.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pt lis 20, 2009 8:03 am 
Początkujący

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 8:59 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Ustroń
O którym zapięciu mówisz? O mocowaniu kufrów do stelaża czy o zamykaniu pokrywy?
Nie mam doświadczenia z kuframi alu, ale widzę że u Hiszpana możesz sobie trochę powymyślać i zrobi Ci jak sobie życzysz (takie odniosłem wrażenie)
Ja mam Kappy 44l i dla mnie wystarczą . Jeżdżę solo i przeważnie jeden jako centralny mi wystarcza.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: Pt lis 20, 2009 7:37 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
o zapięciu do stelaża, z tego co było na stronce to jest szansa na dwa zapięcia. Ponadto nie wiem czy ten zamek zabezpieczający wytrzyma na wstrząsachm ja w Bandicie mam Monoraka (chyba nie przekręciłem) i dał radę na wertepach Ukrainy zamek chociaż stelarz pracował jak sprężyna.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: So lis 21, 2009 12:21 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
Pit_990S napisał(a):
Kufry kuframi, ale pamiętaj o osłonie pod silnik. Chłodnica i filtr oleju są bezpośrednio narażone na uderzenie wszystkim, co wypada spod przedniego koła. Warto się zabezpieczyć.

masakra ... :-( .. no i pamętaj o chodnicy... w czapce w zime .też ... ale jak nie bedzie osłony i czapki to pewnie tez niz sie nie stanie ... co za gość ... szkoda że dopiero teraz to czytam ...:-=((((


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re:
PostNapisane: So lis 21, 2009 12:32 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
arti napisał(a):
fanwee napisał(a):
polecam również wymianę szyby...

No z tym bede musial trochę poczekać :cry: bo niestety jestem obecnie kompletnie splukany a urlop się zbliza...Co prawda z tą oryginalną szybą moto dostaje strasznych turbulencji powyzej 160- mam szybe podniesiona na 3-ci zakres i przy moim wzroście 173 jest to bardzo odczuwalne :cry:
A przy okazji- czy można ją jeszcze podnieść wyżej, bo teoretycznie jest tam jeszcze mozliwość jej umocowania ale wtedy śruby mocujace stelaż owiewki chyba nie bedą zbyt stabilnie zamocowane (chodzi o bliską odleglość miedzy nimi) :idea:

sory że tu jade ... a nie vstromforum ... ale tu po 5 mieś wszedlem ... i kwiatki ... mam 172-74 wzrostu ... i jadąc 160 km/h i obniżając sie o 2 cm ... podnosze szczeke i puszczam kiere i wyciagam wode do picia z givi bocznycz ... :-) wiec coś u ciebie jest coś nie tak (może kask?)... albo masz inny wzrost , inaczej podniosles szybe , albo u Ciebie inaczej wieje ..:-) ( jak by co no to pisz na vstrom forum ... bo tu to na pol roku jestem ) albo wal na priv na vstrom ... ( ale to stary post wiec pewnie sobie poradzileś ..)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: So lis 21, 2009 12:56 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
letko napisał(a):
Panowie myślę że warto się zastanowić nad tymi kuframi http://www.transalpclub.pl/forum/viewto ... 12&start=0

zastanowić tak .... Letko b.szanuje Twoje podejszcie do moto ... ale ja pracowalem to tu to tam ... i czy warto na pralke wydać 1500pln ... jak mozna 700??? ... pewnie ta za 700 sie zepsuje po 5 latach .. a ta za 1500 nie tylko po 6 .... ale za 5 znowu kupisz za 700( ) i mas nówkę ( bez rys i zadowolenie ) a nie preweta za 1500 .. przestarzaly sprzet ..:-) ... to samo z kuframi ... chociaż Ty Letko to wirtuoz v-stromowy... ale jak prewety mozna kupic po 220 pln . boczne ... to po co placić wiecej a można co rok wymieniać ..( 6 lat to max ) ... no chyba ze ktogos stac ... bo i mercedes do Krakowa z Ustronia dojedzie ale Ferrari też :-) na kilka razy do roku to kufry najtansze starczą .... to moje zdanie ...:) jeśli ktoś kilka razy do roku w 2 os. jezdzi ... ( ja nie ... a robie 15 tys km rocznie :-) )

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: So lis 21, 2009 12:59 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
kilka % i sie rozpisałem 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: So lis 21, 2009 5:56 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
zanim zaczales pisac miales dwa posty to i tak robisz postepy
pol roku temu dwa posty teraz 3, za pol roku napiszesz 4
albo przeniesiesz swoja duza wiedze tu i bedziesz czesciej pisal dobre rady dla v-stromowcow
i sie wkupisz albo Cie wczesniej zlinczuja bo czuc troche zaczepnosci od Ciebie ;)
tak czy siak - witaj ponownie na forum


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: So lis 21, 2009 8:09 am 
Początkujący

Dołączył(a): Śr lut 07, 2007 8:59 pm
Posty: 47
Lokalizacja: Ustroń
TomekW napisał(a):
kilka % i sie rozpisałem 8)


kilka % i wirtuoz słowa


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: So lis 21, 2009 10:29 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
tak mam ..:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: N lis 22, 2009 12:11 am 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 29, 2009 10:03 pm
Posty: 137
nie powinieneś odwiedzić klubu aa, a tak na marginesie to jak ciebie nie stać na nowe kufry i to zachowaj to dla siebie swoje niedorzeczne uwagi. Jak dla mnie to możesz sobie zamontować do motocykla łubianki będzie taniej bo po 1 zł za sztukę. I na koniec staraj się czytać posty ze zrozumieniem Letko dał linka do stronki aby wszyscy zaiteresowani sami ocenili kolejną ofertę kufrów alu i się wypowiedzieli na konkretny temat.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: N lis 22, 2009 2:24 am 
bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Wt gru 09, 2008 4:19 pm
Posty: 424
Lokalizacja: Łódź
TomekW napisał(a):
letko napisał(a):
Panowie myślę że warto się zastanowić nad tymi kuframi http://www.transalpclub.pl/forum/viewto ... 12&start=0

zastanowić tak .... Letko b.szanuje Twoje podejszcie do moto ... ale ja pracowalem to tu to tam ... i czy warto na pralke wydać 1500pln ... jak mozna 700??? ... pewnie ta za 700 sie zepsuje po 5 latach .. a ta za 1500 nie tylko po 6 .... ale za 5 znowu kupisz za 700( ) i mas nówkę ( bez rys i zadowolenie ) a nie preweta za 1500 .. przestarzaly sprzet ..:-) ... to samo z kuframi ... chociaż Ty Letko to wirtuoz v-stromowy... ale jak prewety mozna kupic po 220 pln . boczne ... to po co placić wiecej a można co rok wymieniać ..( 6 lat to max ) ... no chyba ze ktogos stac ... bo i mercedes do Krakowa z Ustronia dojedzie ale Ferrari też :-) na kilka razy do roku to kufry najtansze starczą .... to moje zdanie ...:) jeśli ktoś kilka razy do roku w 2 os. jezdzi ... ( ja nie ... a robie 15 tys km rocznie :-) )

pozdrawiam


Tomek .... bierz połowę , albo zmień "dilera" :twisted: :mrgreen: :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Kufry boczne do DL 650. Jakie polecacie?
PostNapisane: N lis 22, 2009 11:57 am 
Początkujący

Dołączył(a): N lip 20, 2008 9:12 pm
Posty: 15
Lokalizacja: Wawa
Zielo napisał(a):
nie powinieneś odwiedzić klubu aa, a tak na marginesie to jak ciebie nie stać na nowe kufry i to zachowaj to dla siebie swoje niedorzeczne uwagi. Jak dla mnie to możesz sobie zamontować do motocykla łubianki będzie taniej bo po 1 zł za sztukę. I na koniec staraj się czytać posty ze zrozumieniem Letko dał linka do stronki aby wszyscy zaiteresowani sami ocenili kolejną ofertę kufrów alu i się wypowiedzieli na konkretny temat.

tą radę z AA wezmę do serca i może skorzystam.. co do łubianek to pomógłbyś zakupić .... i też czytaj ze zrozumieniem ..( temat jest kufry boczne -- jakie polecacie a nie blaszaki wybór ... wieć o plastikach chyba można pisać. :?: ) . lepiej co roku kupić 2 kufry boczne .. jakieś prewety .po 200pln za sztukę niż jakies "wypasy firmienne" no bo ile się jezdzi opakowanym w 2 osoby??? .. więc i Ty czytaj ze zrozumieniem ... bo to moja opinia którą mogę tu wyrazić .... nakrecilem stromem 40tk w 2,5 roku ... po Polsce po Europie .. raz mi sie trafila podróż w 2 os z bocznymi , ... a reszta .. to zawsze się trafil ktoś w pojedynkę i pomagał w zabraniu bagażu na swoje tylne siedzisko ... ( tu pozdrawiam kolegów :) ) a jazda byla 100% przyjemniejsza bez bocznych .. i szybsza .. w polemike czy mnie stać czy nie też nie bedę wchodził ... ale bogaci też często mają rozum i nie wydają niepotrzebnie kasy ... :wink: i nie zapomnij o łubiankach ... :D


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 5 z 6   [ Posty: 85 ]
Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL