Teraz jest Pt kwi 19, 2024 12:27 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam,udanego sezonu
PostNapisane: Cz mar 06, 2008 3:47 am 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 9:03 am
Posty: 17
Lokalizacja: Śląsk
Witam wszystkich i życze udanego zesonu motocyklowego 2008 jak i nastepnych,pozdrawiam i do zobaczenia gdzies tam w trasie


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 06, 2008 7:33 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
zabrzmialo to jak dzien dobry i do widzenia (co to za kpina w postaci regolki z pozostalych forumowiczow - czesc frajerzy czasem tu wpadne poogladac zdjecia)
od razu przypomniala mi sie kwestia z filmu "Miś" (trochę zmodyfikowana do tej sytuacji):
takim forumowym skrytozdjęciożercom mówimy: NIE


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 3:44 am 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 9:03 am
Posty: 17
Lokalizacja: Śląsk
Może i tak zabrzmiało,ale nie miałem tego na celu.Drugą spawą jest to,że akurat zdjęcia mnie tak nie jarają jak pozyskiwanie wiedzy na temat motocykli BMW,którymi "niedawno" się zainteresowałem.A jak ma być tak jak wszystcy to ok,no problem,jestem wyrozumiały:
Szymon,wiek 29 lat,pierwszy wiekszy motocykl to Ural M63 - jak wszystkim wiadomo bokser :),przy którym przesiedziałkem dwa może trzy lata w garazu remontując go od podstaw.Obecnie Honda Shadow 1100,na której niestety ze ze wgledu na prace za granicą,konkretnie w Chinach,mam mozliwośc pojeżdzenia tylko 2 tyg w roku-czyli nic. Przymierzam się do zmiany motocykla lub enetualnie zakupu drugiego,a interesowały mnie całe życie podróze (może dlatego, że od dziecka podróżowałem z rodzicami i już wtedy w mojej głowie kołowały motocykle). Postanowiłem więc w odległej przeszłości,że może kiedyś przejade Europe na motocyklu,a może i nie tylko.Dlatego też grzebiąc po sieci w chwilach wolnych od pracy czytam,czytam i czytam ponieważ zanim zdecyduje się na zakup musze sporo wiedzeć,aby nie wtopić lub nie przepłacić niepotrzebnie czy wydać pieniadze nie na to czego oczekuje.Z racji też tego,że byłem kiedyś zmuszony (otwarte złamanie podudzia podczas wypadku motocyklowego ,3 operacje i dwa zesony w plecy)Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raż życze udanego sezonu motocyklowego,hej


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 7:54 am 
Site Admin

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 9:02 pm
Posty: 3777
Lokalizacja: Wrocław
teraz witam goraco i ciesze sie ze znalazles sie na forum, bo podejrzewam ze paru z nas spyta Cie zaraz czy wiesz jak to zrobic aby wjechac do Chin na motocyklu, bo nie jest to latwe


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 9:19 am 
Początkujący

Dołączył(a): Wt mar 04, 2008 9:03 am
Posty: 17
Lokalizacja: Śląsk
Szczegól nie się tym tematem nie interesowałem z racji,że mój obecny sprzęt nie nadaje sie na tekie wyprawy,nie ma szans,ale podobno trzeba uzyskać zgode organów administracji państwowej.Pewnie z pomocą może przyjśc ambasada w Pekinie,choć z doświadczenia wiem,że z tą pomoća to tak ładnie nie jest jak sie wielu wydaje-może mam złe doświadczenia.Gdyby ktoś miał jakies pytania,w ramach mozłiwości postaram sie coś załatwić - znajomi mieszkają w ambasadzie więc o informacje łatwiej niż z dalekiej Polski,pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL