Teraz jest Cz mar 28, 2024 4:21 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Arti z Ursusa wita szanownych AdvRider'ów :-)
PostNapisane: Śr kwi 18, 2007 10:33 pm 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
Szanowanko wzystkim!
Jak każe tradycja parę słów o mnie: nazywam sie Artur, od kilku sezonów jeżdże XJ 600Diversion z 98r. ale doszedłem do wniosku, że chyba pora w końcu na zmiane rumaka i moje poszukiwania zaprowadziły mnie na to forum- zachorowałem swego czasu na Hondzię Varadero, która gdzieś tam zobaczyłem- niestety jak na niej miałem okazję usiąść wielkie rozczarowanie :shock: po prostu przy moim wzroście 174cm ledwo siegałem stopami drogi i mimo, że strasznie mi sie podoba to jednak chyba nie dla mnie-mam nadzieje, że przy Waszej pomocy uda mi się coś odpowiedniego wybrać, może Aprilla Caponord, Suzuki V-Strom a moze jakaś BMK-a??? bo tego typu sprzet mnie interesuje...tu prosze o opinie osoby podobne mi wzrostem dosiadajace takich koni...
Ja tymczasem zbieram grosz.
Moja XJ-ka sprawuje sie na razie O.K zrobiłem nia 30tys.(ma teraz 43): zawiozła mnie i mój plecak z pokaźnym bagazem jak na razie do Chorwaji, Bułgarii, Rumunii( lekko nie było i pogubiłem parę srubek), Czarnogóry, BosniHrc, Serbii...Interesuje sie lataniem raczej po krajach mniej cywilizowanych i teraz pora na Wschód-Ukraina-Krym i inne a tym juz raczej Xj-ota nie podoła:-( co nie znaczy, że nie spróbuję;-) Ten sezon bede musiał nia jeszcze przelatać, bo niestety nie mam pól roponośnych- także do zobaczenia na szlaku a może jakiejś wspólnej wyprawie...lewa łapka w górę wszystkim :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 18, 2007 10:38 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Śr sty 03, 2007 4:17 pm
Posty: 792
[ img ]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr kwi 18, 2007 10:51 pm 
prozaik forumowy

Dołączył(a): Cz sty 11, 2007 9:33 am
Posty: 369
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
WITAMY!!!!!
Od dość niedawna jeżdżę DL650 (wys. siodła 820 mm) i przy moim wzroście 172 cm sięgam obiema nogami do ziemi, niestety nie całymi stopami ale daję sobie radę :D
Jak interesujesz się wyjazdem na Ukrainę i Krym to zajrzyj do działu "umawianie wypraw" tam jest pewna propozycja wyjazdu w ten rejon
http://www.advrider.pl/viewtopic.php?t=319

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 19, 2007 6:45 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 12:05 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Pułtusk/Wawa
Czesc czesc :) Ja siegam tylko jedna noga do ziemi na moim moto, ale nie sprawia mi to najmniejszego problemu :) mam 175cm wzrostu :]
I pamietaj, nie w sprzecie spi przygoda, tylko w nas samych ! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 19, 2007 7:50 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): N kwi 15, 2007 10:24 pm
Posty: 241
Lokalizacja: Warszawa
data7 napisał(a):
nie w sprzecie spi przygoda, tylko w nas samych ! :D

Jasne, ze tak :D Zawsze to jednak czlowiek sie pewniej czuje jak dotyka ziemi- ja najczęsciej podrózuje z pasażerem+3 kufry załadowane na max. także sprzet jest dosyc cięzki wiec wolałbym być pewnym, że "noga mi sie nie podwinie" :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 19, 2007 7:54 am 
poeta forumowy

Dołączył(a): Cz sty 04, 2007 12:05 pm
Posty: 238
Lokalizacja: Pułtusk/Wawa
jak tak sprzeta zaladujesz, to Ci przysiadzie na amorach i dosiegniesz :) Wczesniej jezdzilem na DR600S i tam to dopiero nie siegalem... musialem calkiem na bok na kanapie sie przeowac. Siedziec tak poldupkiem na swiatlach :) ale nigdy nie zabraklo mi nogi. Chociaz dakarem, pomimo ze jest nizszy, kiedys zatrzymalem sie tak nie fortunnie, ze pod noga mialem wglebienie od studzienki kanalizacyjnej i pieknie sie na bok polozylem:) na szczescie sakwy zamortyzowaly glebe :) wtedy bylem zapakowany po sufit i z plecaczkiem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz kwi 19, 2007 9:49 pm 
Zadomowiony

Dołączył(a): N lut 25, 2007 7:49 pm
Posty: 77
Lokalizacja: Zduńska Wola
Witay na forum arti.

Pomyśl może o Triumph Tiger? Ma regulowaną wysokośc siedzenia i takież zawiechy. Słyszałem o gościu 170cm wzrostu, który na nim sięgał obiema piętami do asfaltu. Przymierz się....


Pozdrówka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 22, 2007 1:25 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Pt sty 05, 2007 9:08 am
Posty: 147
Lokalizacja: Warszawa
Witaj sąsiedzie :) Też mieszkam w Ursusie. Baw sie dobrze na forum i powodzenia w realizacji planów wyjazdowych oraz szukaniu nowego sprzęta.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 8 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL