Teraz jest Wt kwi 16, 2024 1:58 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Cześć!
PostNapisane: N gru 06, 2015 3:39 pm 
Początkujący

Dołączył(a): Wt gru 01, 2015 11:03 am
Posty: 21
Na imię mam Radek, rezyduję w Krakowie :)
Motocykle marzyły mi się od dawna, ale dopiero niedawno sytuacja życiowa pozwoliła mi na realizowanie pasji. Zaczęło się od Virago 250, bo kosztowała grosze i kupowana była w listopadzie - jak rozwalę, przykro nie będzie. To była przewodnia myśl ;) Virażka posłużyła do lutego, gdy przesiadłem się na większy motocykl. Podobało mi się nadwozie typu roadster i wahałem się pomiędzy Moto Guzzi V7, Triumph Boneville i HD Sportster. Gutek odpadł bo w Krakowie nie było salonu, a ostatecznego wyboru dokonała żona i stałem się szczęśliwym posiadaczem Harleya :) Wykorzystywałem go nie do końca zgodnie z przeznaczeniem bo latałem nim po torze, plażach, górskich szutrach i przejechałem sporą część Europy. Dość powiedzieć, że w niespełna trzy sezony nabiłem 40 tyś kilometrów :mrgreen: . Doszedłem więc do wniosku, że potrzebuję jednak większego motocykla do turystyki i to takiego, na którym nie będę się wahał przed opuszczeniem asfaltu ;) Sprawdziłem V-Stroma, dużego i małego GSa, śliniłem się do Multistrady. Zapisałem się nawet na kursy jazdy terenowej, żeby wiedzieć czy mi się spodoba, no i się bardzo spodobało :). Jednak zakup turystyka to był śpiew przyszłości... do czasu... około miesiąca temu skasowałem Harleya - zimno, mokro i kretyński błąd inicjowania hamowania "na białym", a potem już za mało miejsca na uratowanie sytuacji. Zostałem więc bez motocykla. Wytrzymałem może tydzień i zadatkowałem nową Afrykę, która przyjedzie do mnie w styczniu :) Człowiek bez motocykla robi różne głupie rzeczy. Tak więc mam miesiąc na przeczytanie forum i wdrożenie się w off razem z Wami :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć!
PostNapisane: N gru 06, 2015 8:36 pm 
Aktywny

Dołączył(a): So lis 07, 2015 2:39 pm
Posty: 128
Lokalizacja: Bydgoszcz
Witaj Radek!
Już widzę, jak w styczniu będzie Cię "nosić" żeby testować Afrykę hehehe. 3mam qciuki, żebyś nie miał śniegu :)

BTW: Twoja historia przypomina mi moją. Ja też zacząłem od dużego choppera, żeby ostatecznie skończyć na turystycznym enduro :)

LwG!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Cześć!
PostNapisane: Śr sty 06, 2016 12:34 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Wt wrz 30, 2014 6:44 pm
Posty: 168
Lokalizacja: Warszawa
No witaj.

Pozdrowienia z Warszawy :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL