Teraz jest Cz mar 28, 2024 12:30 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam !
PostNapisane: N sie 23, 2015 4:45 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Pt sie 14, 2015 1:29 pm
Posty: 10
siema jestem z Łomży teraz latam na ktm 950 SM ale przymierzam sie do czegoś w teren cały czas bije się z myślami czy coś mniejszego czy jednak dzika

pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N sie 23, 2015 8:17 pm 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 11:30 am
Posty: 175
Lokalizacja: Ząbki
Jak chcesz ostry teren to exc 400 z silnikiem rfs będzie optymalny. Ale 950 na długie wycieczki w terenie i po czarnym bym sobie zostawił. Niestety nie ma uniwersalnych motocykli (sam trzymam 3: ktm exc 200 2t na tor mx i poligon do ćwiczenia techniki, ktm 640 adventure na długie wycieczki enduro w średnio ciężki teren i bmw r 1150 gs na wycieczkia asfaltowe (ale exc 400 zastąpiłby w zasadzie 2 pierwsze ☺)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam !
PostNapisane: Pn sie 24, 2015 9:13 am 
Świeżak

Dołączył(a): Pt sie 14, 2015 1:29 pm
Posty: 10
właśnie tak wychodzi, że najlepszym wyjściem były by dwa sprzęty. Tylko, że supermoto raczej do dłuższych wycieczek po asfalcie się nie nadaje. Trochę wieje :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Witam !
PostNapisane: Wt sie 25, 2015 7:49 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 11:30 am
Posty: 175
Lokalizacja: Ząbki
racuchelo napisał(a):
właśnie tak wychodzi, że najlepszym wyjściem były by dwa sprzęty. Tylko, że supermoto raczej do dłuższych wycieczek po asfalcie się nie nadaje. Trochę wieje :)

Nie spojrzałem że to SM. Z własnego doświadczenia wiem że w terenie najlepiej zaczynać na lekkim sprzęcie chociaż sam zaczynałem na transalpie a teraz zjechałem do exc 200 (i podjazdy przestały stanowić problem). Dość uniwersalnym sprzętem jest ktm 640 adv - ja go używam na dłuższe wycieczki enduro - duży zbiornik nie ma problemu z tankowaniem, waga znośna (chociaż jak przyjdzie wyciągnąć z błota to trzeba się trochę napocić) niezły silnik fajnie zestrojony ma jad, no i świetne zawieszenie (gminna wieść niesie że to ostatni prawdziwy dualsport). Exc 400\450 mógłby go zastąpić ale trzeba by pomyśleć o większym zbiorniku no i na dłuższych wycieczkach nie będzie już tak wygodnie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam !
PostNapisane: Wt sie 25, 2015 1:18 pm 
Świeżak

Dołączył(a): Pt sie 14, 2015 1:29 pm
Posty: 10
chyba tak będzie trzeba zrobić. Teraz bym zamienił najchętniej swojego na jakieś lc4 w teren a potem bym pomyślał o jakimś na większe przeloty. Tylko pewnie trochę potrwa ta transformacja :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 5 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL