Teraz jest Pn maja 13, 2024 12:41 pm


Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]
Autor Wiadomość
 Tytuł: Witam Szanownych Forumowiczów
PostNapisane: Wt kwi 14, 2015 9:02 am 
Aktywny

Dołączył(a): Cz kwi 09, 2015 11:30 am
Posty: 175
Lokalizacja: Ząbki
Witam,
Mam na imię Marcin. Mieszkam w Ząbkach pod Warszawą. W 2011 wróciłem do motocykli po długiej przerwie. W sezonie jeżdżę, a w zimie remontuję i udoskonalam sprzęty swoje i znajomych (dłubanie drugie hobby). Na początek były dwa Transalpy 650 (jeden przystosowałem do jazdy w terenie). Pod koniec sezonu 2013 przesiadłem się na BMW R 1150 GS. W ubiegłum sezonie udało się zrobić ok. 9 tkm głównie po Polsce (w tym I etap rajdu dookoła Polski (Warszawa - Cieszyn wzdłuż granicy). Jako że asfalt to dla mnie zdecydowanie za mało w ubiegłym sezonie dodatkowo zaopatrzyłem się w KTM 640 Adventure R ('2000) (wcześniej walczyłem dzielnie na Transalpie), i w ramach wycieczek terenowych po bliższej okolicy przejechałem jakieś 2 tkm. Jako, że duża część tych wycieczek kończyła się na poligonie w Rembertowie, złapałem bakcyla na lekkie enduraki i w lutym kupiłem KTM EXC 200 do upalania na poligonie i torze. Pierwsze dwa wypady enduro na poligon zaliczone. W tym sezonie planuję asfaltowo zaległą z ubiegłego roku Rumunię - (początek lipca) i w weekend sierpniowy szlak Orlich Gniazd. W międzyczasie zaplanowany jest już off z Ząbek do Mierzwic i z powrotem (jak tylko skończę renowację 640 - stki). No i oczywiście treningi na EXC na poligonie i torze.
A tu moje motocykle (które miałem i które mam obecnie) https://plus.google.com/u/0/10742150088 ... zUvsm1SZ1d


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam Szanownych Forumowiczów
PostNapisane: Wt kwi 14, 2015 9:55 am 
Zadomowiony na dobre

Dołączył(a): Wt mar 15, 2011 9:28 pm
Posty: 1442
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie
siema Powitał
to masz tego sprzętu ...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Witam Szanownych Forumowiczów
PostNapisane: Wt kwi 14, 2015 6:41 pm 
honorowy bajkopisarz forumowy

Dołączył(a): Pt lut 27, 2015 5:41 pm
Posty: 520
Lokalizacja: Bydgoszcz
Cześć.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Napisz wątekOdpowiedz Strona 1 z 1   [ Posty: 3 ]


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Skocz do:  


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
twilightBB Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net
wdrożenie przez iCenter - Strony internetowe Wrocław
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL